Pojazdu
audi 80 b4 tuning
Dodał: mezuni

Jak należy rozumieć pojęcie tuningowania? Czy jest podział w obszarze tuningu? Jak do tego podejść?

Jak chodzi o tuning to nie istnieje zgoda, co do zrozumienia tego pojęcia. Dla jednych bowiem tuning to najzwyczajniej przerabianie oraz rasowanie aut, dla kolejnych to przejaw mody lub stylu życia, niezależności i indywidualności.
filtry oleju z...
Dodał: Jeff Wilcox
Na podstawie: http://www.flickr.com

Regularna wymiana filtra powietrza to podstawa

Właściwa eksploatacja auta to w znaczącej mierze kwestia użycia należytych filtrów. Jak każde inne składowe auta, również one mają swoją wytrzymałość, po przekroczeniu, której kierowcy nie pozostaje nic innego jak wymiana i koszty usługi.
pieniądze w biznesie
Dodał: OTA Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem kupić wózek widłowy?

Widlaki w znaczny sposób upraszczają robotę w bardzo wielu punktach, między innymi w sklepach, placach budowy lub składnicach, a nawet na halach produkcyjnych.


Jakim sposobem kupić wózek widłowy?

Dobór właściwego oprzyrządowania nie jest jednak prosty i wymaga namysłu oraz rozważenia wielu spraw, które oddziałują na wygodę późniejszego użytkowania wózka.
bus

Sposoby na poprawienie parametrów napędu

Statystycznemu kierowcy tuning pojazdu kojarzy z zamontowaniem spojlerów. Istnieją jednakże takie sposoby na ulepszenie parametrów napędu, jakie zadowolą nawet wybrednego kierowcę.
samochód - przekrój
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Serwisowanie swojego samochodu - lepiej w autoryzowanym warsztacie bądź u niezależnego mechanika

Praktycznie każdy samochód będzie wymagał regularnego serwisowania, więc co jakiś czas należy odwiedzić jakiegoś mechanika. Tym bardziej jeśli coś ulegnie zepsuciu, wtedy nie tyle że się chce, to się musi zawieźć pojazd do warsztatu. Jednak zostawienie pojazdu w pierwszym lepszym miejscu nie do końca jest odpowiednim pomysłem. Z mechanikami samochodowymi jest trochę jak z lekarzami, są pośród nich naprawdę dobrzy specjaliści, znający się na swojej pracy, i osoby, jakie jednak lepiej z daleka omijać.
Urządzenia
Dodał: JOHN LLOYD
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dla której osoby wynajęcie samochodu jest interesującym i tanim wyjściem?

Wiele spółek, które kierują na delegację swych członków personelu, poza zagwarantowaniem im m.in. noclegu oraz zaprowiantowania, coraz częściej troszczą się także o to, żeby mieli oni czym jeździć po nierzadko obcym sobie terenie.
mieszkanie
Dodał: Sivi Steys
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wygląda zawód kierowcy ciężarówki?

Kierowca pojazdu ciężarowego transportuje produkt w wyznaczone miejsce, zazwyczaj w wyznaczonym czasie.


Jak wygląda zawód kierowcy ciężarówki?

Powinien przy tym stosować się do reguł, dzięki którym nie narazi na niebezpieczeństwo ładunku, siebie ani również innych uczestników drogowego ruchu.
shell helix ultra
Dodał: Normstahl
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/OSD_sankt_martin_szene1_tuer.jpg

Przyrządy samochodowe, które warto mieć w własnym warsztacie

Obecnie zdecydowana większość osób posiada samochody osobowe, dzięki którym potrafi znacznie sprawniej żyć każdego dnia. Jest to spore udogodnienie, które pozwoliło nam zaoszczędzić mnóstwo czasu nie tylko na przemieszczaniu się, ale również otworzyło przed nami dużo możliwości.
folia
Dodał: Pablo Albu
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komunikacja miejscowa w mniejszych, oraz tych większych miastach

Każdy spośród nas wie, jak tak naprawdę nieocenione bywają wszelakiego rodzaju środki transportu. Bardzo wielu z nas w teraz obecnych czasach ma choć jeden własny i w ogóle posiada niezbędne pozwolenie do tego zadania, aby mieć możliwość je prowadzić.
obejmy zaciskowe do prywatnego użytku
Dodał: Maestro_AU
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym pomknąć do ślubu, a więc który pojazd wybrać, aby zdziwić gości?

Automobil do ślubu - jaki wyselekcjonować? Pojechać eleganckim współczesnym pojazdem czy może zabytkowym pojazdem w stylu retro, luksusową limuzyną lub wyszukanym kabrioletem, a może postawić na poetyczną przejażdżkę fiakrem lub na śmiałą i pełną wrażeń jazdę motocyklem?


Czym pomknąć do ślubu, a więc który pojazd wybrać, aby zdziwić gości?

Prezentujemy kilka najbardziej popularnych propozycji, za sprawą których ta krótka podróż w dniu ślubu może stać się autentycznym spełnieniem fantazjowań i być w rzeczy samej niezapomniana.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.