Czym pomknąć do ślubu, a więc który pojazd wybrać, aby zdziwić gości?

Automobil do ślubu - który wybrać? Pojechać gustownym współczesnym pojazdem czy może zabytkowym czterokołowcem w stylu retro, pierwszorzędną limuzyną lub oryginalnym kabrioletem, a może zdecydować się na poetyczną przejażdżkę dorożką bądź na odważną i pełną wrażeń jazdę motorem?


Prezentujemy kilka najbardziej popularnych propozycji, za sprawą których ta krótka podróż w dniu ślubu może stać się prawdziwym spełnieniem marzeń i być rzeczywiście niezapomniana!


obejmy zaciskowe do prywatnego użytku
Dodał: Maestro_AU
Na podstawie: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Serwisowanie swojego samochodu - lepiej w autoryzowanym warsztacie bądź u niezależnego mechanika

samochód - przekrój
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy samochód wymaga regularnego serwisowania, tak więc co pewien okres czasu trzeba zajrzeć do jakiegoś mechanika. Tym bardziej jeżeli coś ulegnie zepsuciu, wówczas nie tyle że się chce, to się musi odstawić auto do warsztatu. Lecz pozostawienie pojazdu w pierwszym lepszym miejscu raczej nie będzie dobrym pomysłem. Z mechanikami samochodowymi trochę będzie jak z różnymi lekarzami, są pośród nich dobrzy specjaliści, którzy się znają na swojej pracy, i osoby, które lepiej z daleka omijać.


W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego pojazdu do ślubu nie należy do łatwych, chociaż na rynku funkcjonuje mnóstwo wypożyczalni a także doświadczonych firm. Wypożyczalnia samochodów luksusowych uskuteczni nawet w największym stopniu wyszukane upodobania w tym zakresie - http://carday.eu/. Co niemiara ciekawiących propozycji można więc odszukać w sieci, na portalach ślubnych oraz na stronach z drobnymi Ogłoszeniami, jednak zawsze możemy też wybrać się na targi ślubne, by ujrzeć czy przetestować dany samochód - (sprawdź informacje) na żywo. Jednakże przy wyborze konkretnej marki albo typu czterokołowca należy brać pod uwagę to, w jakim kierunku będzie organizowany ślub i wesele. W zdecydowanej większości wypadków wybrany samochód powinien zatem pasować do całej oprawy a także wszystkich dodatków, a zwłaszcza do miejsca, w jakim będzie odbywać się przyjęcie i czasem dobrze, jeśli nawiązuje również - (odsyłam do tego serwisu) stylem do stroju państwa młodych.


Decydując się przykładowo na wybór klasycznego zabytkowego pojazdu, będziemy mieli gwarancję, iż po paru latach analizując fotografie ślubne, taki pojazd może okaże się być ponadczasowym i przenigdy nie wyjdzie z mody.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.