Auta
czerwony citroen
Dodał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak można zadbać o auto francuskie?

Pojazdy które pochodzą z Francji bez wątpienia odróżniają się oryginalnym wyglądem. Miewają one niezmiernie wielu entuzjastów w całej Europie. Niestety jednak tego rodzaju pojazdy miewają charakterystyczne przypadłości, z którymi każdy użytkownik będzie zmuszony się liczyć.
liczniki
Dodał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polak kupuje używany samochód, czyli z jakiego powodu tak często sprzedawane są auta z przekręconymi licznikami

Samochód od wielu lat nie jest już symbolem luksusu, ale ogromna jeżdżenia nim nadal wśród Polaków jest bardzo duża. A że nie będą szły za tym odpowiednie zarobki, a co się z tym wiąże możliwości zakupu nowego samochodu prosto z salonu, to niestety większość ludzi zmuszona bywa aby zakupić swoje wyśnione cztery kółka używane. I to czasami użytkowane wiele lat, podczas jakich z samochodem niejedno się działo.
BMW
Dodał: Yahya S.
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobry serwis samochodowy?

Dobór dobrego warsztatu samochodowego jest nadzwyczaj ważny nie wyłącznie dla naszej kieszeni, ale również dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. Jeśli dbamy o wygodę poruszania się prywatnym czterokołowcem, musimy jednocześnie zatroszczyć się o właściwe jego serwisowanie.
Opony
Dodał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

O czym pamiętać decydując się na określone opony do auta? Czego z pewnością nie robić

Przeważająca większość samochodów jest tak naprawdę dostosowana do zużywania więcej niż jednego rozmiaru opon. Praktycznie w części przypadków możliwych do zastosowania opcji jest dużo więcej, co nie oznacza, że przy wyborze opon zachodzi dowolność i że każda zmiana jak najlepiej wpłynie na komfort i bezpieczeństwo.
wrak auta na ulicy
Dodał: Istockphoto
Na podstawie: Istockphoto

W jaki sposób odzyskać forsę ze starego auta?

Uniwersalnie wiadomo, że motoryzacja to jedna z najistotniejszych dyscyplin naszego życia. Nikt z nas bowiem nie wyobraża sobie już typowego działania bez zastosowania na okazałą skalę samochodów. Dzięki nim możemy bowiem swobodnie transportować się z miejsca na miejsce, co stanowi dla nas gigantyczne udogodnienie.
smochód terenowy
Dodał: TATA
Na podstawie: Marubeni Motors Poland

Zbiorniki na bieżąco przechowywane w przydomowych garażach

Przydomowe garaże oprócz tego, że pełnią rolę parkingów samochodowych, to stają się również miejscem przechowywania rozmaitych przydatnych w domu zbiorników i sprzętów bądź urządzeń. Wśród urządzeń, przechowywanych w garażu, mogą znajdować się różne urządzenia do bram garażowych i samochodów.
bmw, auto
Dodał: SMADE MediaCompany - MediaGalleria
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto do zezłomowania

Cóż, rzeczywistość jest następująca pewne kolizje sprawiają, że musimy oddać samochód do likwidacji. Najmocniej bolesne są te wypadki, gdy chodzi o całkiem nowy samochód. Oczywiście ubezpieczenie wesprze nas, ale jednak nowe auto to rzecz, którą wolelibyśmy się trochę pocieszyć bez dodatkowych problemów.
samochód corolla
Dodał: Ian Armstrong
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep z elementami do auta

Wiele razy widzieliśmy amerykańskie filmy, w których na złomowisko jechało kilku ludzi i szukało części zamiennych w rozpadających się samochodach. W Stanach takie sytuacje są czymś normalnym, ale u nas w Polsce raczej nie miałyby racji bytu. Jeżeli, więc chcemy kupić jakąś część musimy albo iść do mechanika, który być może akurat ma to, co jest nam potrzebne, albo poszukać w sklepach z częściami samochodowymi.
Znak drogowy

Pomysł na biznes - skup aut powypadkowych

Ilość zarejestrowanych w Polsce pojazdów ciągle rośnie. Wydawałoby się, iż powinno wreszcie nastąpić spowolnienie tego przyrostu jednak prawda jest taka, że coraz to więcej czterokołowców jeździ po naszych szosach.
wynajęcie pojazdu
Dodał: Howdy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypożyczanie aut to powszechna i często wykorzystywana usługa – w jakich okolicznościach się przydaje?

W dzisiejszej rzeczywistości większość dorosłych stara się być zmotoryzowanych, gdyż posiadanie własnego auta daje komfort w realizowaniu codziennych czynności. Można zatem zastanawiać się w jakim celu w takim razie istnieją takie przedsiębiorstwa jak wypożyczalnia samochodów. Jak się jednak okazuje takie firmy są jak najbardziej potrzebne i to z co najmniej kilku powodów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.