Auta
biały samochód
Dodał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie chcesz mieć auta, ponieważ jest kosztowny. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

Mawia się, że dziś musimy mieć własny pojazd, że to konieczne, że bez takiego samochodu jesteśmy z pewnością jak bez ręki, że to takie nieżyciowe. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ posiadanie samochodu ma wiele zalet.
transport - wizerunek
Dodał: Michel Curi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto to jeden z wynalazków naszej cywilizacji, który pewnie najbardziej zrewolucjonizował ludzkie życie

Samochód bywa każdemu człowiekowi niezwykle potrzebny. Zapewne nikt dzisiaj nie wyobraża sobie bez tego wynalazku życia.


podatki
Dodał: UBM
Na podstawie: UBM

Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Czy pojmujesz, że nasz polski mistrz kierownicy, który przed wypadkiem jeździł w formule jeden, swą karierę za kierownicą rozpoczynał od wyścigów na torze gokartowym? Jeżeli chcesz pójść w jego ślady, ale tego typu toru w Twym miasteczku na próżno szukać, zawsze są jeszcze inne możliwości.


Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Dla przykładu można zakupić jakiś niedrogi pojazd, który swoje już przejechał, taki chociażby opel astra f tuning i za niedużą sumę dokupić do niego parę nadprogramowych składników.
auta - wizerunek
Dodał: Traveltipy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaproszenie na bezpłatną jazdę próbną

Każdy chciałby mieć nowoczesne auta. Jednak prawda jest taka, że nie każdego stać na najlepszy samochód. Tak, więc znane marki samochodowe dają nam możliwość na Kupno różnych modeli na raty. Ale czasem nawet, gdy mamy wystarczającą ilość środków możemy nie mieć pewności, który samochód wybrać.
wymiana
Dodał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu przy użytkowaniu auta trzeba w regularny sposób wymieniać w nim pewne elementy.

W każdym pojeździe raz na jakiś czas trzeba wymienić pewne elementy, które w pewnym momencie się zwyczajnie się psują lub ulegają zwykłemu zużyciu. Dotyczy to na przykład żarówek, które mają niemiłą przypadłość spalać się zawsze w nieodpowiednim momencie.
mercedes
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś miłośnikiem aut, interesujesz się nowymi modelami samochodów i chcesz być na bieżąco ze wszelkimi informacjami na temat nowości ze świata pojazdów – zaznajom się z obszerną gamą źródeł wiedzy.

Rynek samochodów w Polsce osiąga swoje apogeum. Pokazują się i modyfikują całkowicie nowoczesne wzory i egzemplarze. Auto, to w tej chwili prymarna z kluczowych konieczności jakiejkolwiek zwyczajnej rodziny. Oddaje nie wyłącznie poczucie komfortu i możliwość szybkiego przemieszczania się, lecz także obraz zadowolenia i satysfakcji.
wynajem auta kraków
Dodał: mezuni

Obecnie w każdym bardziej rozwiniętym mieście możemy bez kłopotu znaleźć firmę, która z chęcią udostępni nam jeden ze swoich samochodów.

Codziennie możemy znaleźć kilka powodów żeby skorzystać z samochodu. Może to być na przykład: spotkanie służbowe, wizyta u lekarza, wyjazd na piknik itd. Sęk w tym, że zarówna zakup jak i utrzymanie samochodu są raczej drogimi przedsięwzięciami, na jakie nie każdego stać. W tej sytuacji interesującym rozwiązaniem może stać się wynajem samochodu u jednej z wielu firm, które pałają się taką działalnością.
BMW
Dodał: Yahya S.
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobry serwis samochodowy?

Wybór dobrego serwisu samochodowego jest nadzwyczaj istotny nie jedynie dla naszej kieszeni, ale również dla zachowania bezpieczeństwa w podróży. Jeżeli troszczymy się o komfort poruszania się prywatnym autem, powinniśmy równocześnie zadbać o właściwe jego serwisowanie.
czarny samochód marki ford mondeo
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 zasad, w jaki sposób kupować właściwe części zamienne

Dużym problemem znacznej części polskiego społeczeństwa jest w szczególności to, że raczej często sytuacja jest taka, iż poruszamy się stosunkowo wiekowymi autami. To powoduje, że popyt na wszelkiego rodzaju części utrzymuje się na znaczącym poziomie. Szczególnie brak ceł na samochody z Niemiec, Belgii czy Włoch sprawił, iż znacznie powiększyła się u nas ilość aut. No dobra, lecz bez wątpienia wcale nie jest tak, że samochody psują się aż tak bardzo często. Bez przesady, tak źle to naprawdę nie jest. Jednak koniec na przynajmniej dzisiaj analizowania polskiego rynku motoryzacyjnego.
tłumaczenia
Dodał: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli wyruszasz pojazdem samochodowym na podwrocławskie lotnisko, wpierw sprawdź, gdzie będziesz mógł zaparkować swój wóz

auta bywają obecnie tak łatwo dostępnym towarem, że można odważnie powiedzieć: fiat już dawno przestał być wyznacznikiem luksusu. Nawet mając w banku zaledwie 2 tysiące złotych, można nabyć na tyle sprawny wóz, żeby móc dojeżdżać nim do biura.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.