Auta
do samochodu
Dodał: Nikita Novozhilov
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mężczyźni z chęcią kupują online. Zobacz jakie produkty zazwyczaj zamawiają

Prawdziwy mężczyzna stawia sobie ciągle nowe wyzwania, dba o siebie i o swoich bliskich i lubi mieć wszystko pod kontrolą. Mężczyźni rzadko natomiast lubią chodzić na zakupy, choć nie jest to rzecz jasna regułą. Jednak sprawę znacznie ułatwia dzisiejszy dostęp do internetu. Ponieważ można tu łatwo i szybko zrobić zakupy, mężczyźni chętnie korzystają ze sklepów online, wybierając w ten sposób najróżniejszy asortyment.
transport - wizerunek
Dodał: Michel Curi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto to jeden z wynalazków naszej cywilizacji, który pewnie najbardziej zrewolucjonizował ludzkie życie

Samochód jest niejednemu człowiekowi niezwykle potrzebny. Prawdopodobnie nikt obecnie nie wyobraża sobie bez tego wynalazku życia.


biały samochód
Dodał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie chcesz mieć auta, ponieważ jest kosztowny. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

Mówi się, że obecnie powinno się posiadać własny pojazd, że to konieczne, że bez takiego auta jesteśmy z pewnością jak bez ręki, że to utrudnia życie. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ pozostawanie w posiadaniu samochodu ma wiele zalet.
wypadek
Na podstawie: www.morguefile.com

Wypadek na drodze – w jaki sposób się dzisiaj przed nim dobrze zabezpieczyć?

Kategoryczna większość osób woli dzisiaj jazdę samochodem. Dlaczego? Samochody są komfortowe, wyposażone w ogrzewanie i klimatyzację oraz umożliwiają samodzielne zaplanowanie podróży, w zależności od indywidualnych wymagań oraz potrzeb. Na dodatek, samochód zapewnia swobodę, nie trzeba bowiem dopasowywać się do godzin działania komunikacji miejskiej. Niestety, rosnąca ilość samochodów poruszających się po polskich drogach zwiększa prawdopodobieństwo wypadków. Jak się przed nimi efektywnie ochronić?
mechanicy samochodowi
Dodał: Wonderlane
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak kupować części do samochodu? Jak najlepiej kupować, by części faktycznie były dobrze dobrane?

Nie każdy planuje powierzać zakup części mechanikom, wiele osób pragnie robić to samemu. Powstaje więc pytanie: jak to wykonać? Od razu musimy wiedzieć, że nie jest to takie łatwe, chociaż bezproblemowa dostępność do sieci powoduje, iż każdy i w każdym miejscu może nabyć takie części. Niestety, to jedynie teoria, gdyż dosyć często kupną rzecz powinniśmy wymienić lub kupić kolejną. Czasami jest jeszcze mniej ciekawie, gdyż powinniśmy naprawić usterki, do jakich doszło na skutek zamontowania niewłaściwego elementu.
laweta
Dodał: Emilio Labrador
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z samochodem jeśli wystąpi awaria lub wypadek, podstawowe zastosowanie lawet

Awaria albo wypadek pojazdu spotkać może każdego z nas, i jeśli wydarzy się już coś takiego, to konieczne będzie przetransportowanie uszkodzonego lub zepsutego pojazdu. Najczęściej wykorzystywane są do tego celu lawety, na jakie można załadować samochód i zawieźć go na miejsce postoju. Tradycyjna laweta jest niewielką ciężarówką, która zamiast załadunkowej skrzyni ma otwartą platformę. Bezwzględnie powinna być wyposażona w wyciągarkę, dzięki niej można będzie wstawić samochód na platformę, a tam będzie on bardzo dokładnie przypięty za pomocą klinów i lin, żeby się nie zsunął.
Znak drogowy

Pomysł na biznes - skup aut powypadkowych

Liczba zarejestrowanych w naszym państwie samochodów cały czas rośnie. Wydawałoby się, iż powinno wreszcie nastąpić zwolnienie tego przyrostu jednak prawda jest taka, że coraz to więcej pojazdów jeździ po naszych drogach.
warsztat samochodowy
Dodał: cellanr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochody amerykańskie - modne modele, o których marzy gro osób

Rynek automobilowy jest w dzisiejszych czasach niezmiernie poszerzony i każdy zdoła wybrać pojazd doskonale odpowiadający jego oczekiwaniom.
podatki
Dodał: UBM
Na podstawie: UBM

Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Czy wiesz, iż nasz polski mistrz kierownicy, jaki przed kraksą jeździł w formule 1, swą karierę za kierownicą zaczynał od wyścigów na torze gokartowym? Jeżeli chcesz podążyć w jego ślady, lecz tego typu toru w Twoim mieście na próżno szukać, bez końca są jeszcze inne wyjścia.


Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Przykładowo można by zakupić jakiś tani samochód, jaki swoje już przejechał, taki chociażby opel astra f tuning oraz za niedużą sumę dokupić do niego parę nadprogramowych składników.
samolot
Dodał: Pam Broviak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Branża motoryzacyjna wprowadza na rynek nowy produkt, który ma zapewnić nam komfort jazdy w bardzo ciężkich warunkach zimowych

Co to takiego? Coś, co w najbliższym czasie ma możliwość być hitem i ma zająć miejsce dotychczas używanych łańcuchów na koła umożliwiających jazdę po zaśnieżonych, czy też oblodzonych drogach.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.