Auta
wynajmowanie auta
Dodał: dylanspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie usługi winna oferować polecana i doświadczona wypożyczalnia aut?

Nie każdy z nas ma współcześnie auto, bowiem posiadanie samochodu wiąże się na pewno z dużymi wydatkami. Samo nabycie samochodu nie jest wcale ogromnym wydatkiem, ponieważ można bardzo tanio nabyć porządny, używany wóz.
wypadek
Na podstawie: www.morguefile.com

Wypadek na drodze – w jaki sposób się dzisiaj przed nim dobrze zabezpieczyć?

Kategoryczna większość osób preferuje obecnie poruszanie się samochodem. Czemu? Samochody są wygodne, wyposażone w ogrzewanie i klimatyzację oraz umożliwiają samodzielne zaplanowanie podróży, w zależności od własnych wymagań lub potrzeb. Na dodatek, samochód daje swobodę, nie trzeba bowiem dopasowywać się do godzin pracy komunikacji miejskiej. Niestety, rosnąca ilość samochodów poruszających się po polskich drogach zwiększa ryzyko wypadków. Jak się przed nimi skutecznie obronić?
wymiana
Dodał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu przy użytkowaniu auta trzeba w regularny sposób wymieniać w nim pewne elementy.

W każdym samochodzie co pewien okres czasu należy wymienić pewne części, które w pewnym momencie się zwyczajnie się psują albo ulegają zwykłemu zużyciu. Dotyczy to na przykład żarówek, jakie mają nieprzyjemny zwyczaj palić się zawsze w najmniej odpowiednim momencie.
zestaw rozrządu
Dodał: Marty B
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego elementy zestawu rozrządu powinny być oryginalne?

Przy remontowaniu samochodu wiele razy stoimy przed koniecznością wyboru, czy powinno się kupić część oryginalną, czy wystarczyłby jedynie odpowiednik.


Dlaczego elementy zestawu rozrządu powinny być oryginalne?

W rzeczywistości dobrze jest pójść na pewien kompromis, w postaci kupna elementów zarówno fabrycznie nowych, jak i nieoryginalnych.
auta - wizerunek
Dodał: Traveltipy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaproszenie na bezpłatną jazdę próbną

Każdy chciałby mieć najnowsze samochody. Jednak rzeczywistość jest taka, że nie każdego stać na najlepszy samochód. Z tego powodu znane koncerny samochodowe dają nam możliwość na Kupno różnych modeli na raty. Jednak czasem nawet, kiedy posiadamy wystarczającą ilość pieniędzy możemy nie być pewni, który samochód kupić.
przykład samochodu marki ford
Dodał: FotoSleuth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Części samochodowe do FORDa

Możliwość znalezienia poszczególnych części do samochodów takiego jak Ford Fusion to dla wielu potencjalnych klientów fakt, który przesądza o nabyciu właśnie tego modelu. Ford jako firma cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem klientów oraz to nie jedynie przez wzgląd na dostępność części. Doskonale przygotowane sklepy z częściami samochodowymi do aut marki Ford robią wrażenie na konsumentach, dlatego nie warto długo zastanawiać się nad wyborem samochodu i postawić na wypróbowaną opcję.
laweta
Dodał: Emilio Labrador
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z samochodem jeśli wystąpi awaria lub wypadek, podstawowe zastosowanie lawet

Awaria albo wypadek samochodu spotkać może każdego z nas, i jeżeli wydarzy się już coś takiego, to niezbędne będzie przeholowanie zepsutego albo uszkodzonego samochodu. Przeważnie używane są w tym celu autolawety, na które można załadować samochód i zawieźć go na docelowe miejsce. Tradycyjna laweta to niewielka ciężarówka, która zamiast paki załadunkowej ma otwartą platformę. Koniecznie powinna być wyposażona w wyciągarkę, dzięki której można będzie wciągnąć pojazd na platformę, a tam zostanie on bardzo dokładnie przymocowany za pomocą lin i klinów, aby się nie mógł zsuwać.
tłumaczenia
Dodał: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli wyruszasz pojazdem samochodowym na podwrocławskie lotnisko, wpierw sprawdź, gdzie będziesz mógł zaparkować swój wóz

samochody są obecnie tak łatwo dostępnym towarem, że można śmiało rzec: fiat już dawno przestał być synonimem luksusu. Nawet mając na koncie w banku zaledwie 2 tysiące PLN, można zakupić na tyle dobrze działający wóz, aby móc dojeżdżać nim do biura.
Przegląd samochodu
Dodał: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób poradzić sobie z brzydkim powietrzem w aucie?

Gdy w samochodzie wydobywa się nieprzyjemny zapach, powodów może być nader dużo. Nie powinno się lekceważyć tego przejawu. W wypadku niedbalstwa efekt ten jest w stanie się czasami wzmocnić. A szybkie działanie zezwoli na szybkie rozwiązanie problemu. W wypadku powstania nieprzyjemnego zapachu pierwszym krokiem powinien być przegląd klimatyzacji.
towar
Dodał: Victor R. Ruiz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zima, zupełnie jak każda inna pora roku posiada swoje plusy i minusy

Ani jedna osoba nie może zarzucić jej, iż nie jest przepiękna, lecz obok tego pięknego widoku jest w mocy przysporzyć faktycznie bardzo wielu kłopotów.


Zima, zupełnie jak każda inna pora roku posiada swoje plusy i minusy

Intensywne opady śniegu to pierwszy moment, kiedy daje się we znaki, zwłaszcza kierowcom.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.