Samochód
tuning
Dodał: Moto "Club4AG" Miwa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy może przerobić swoją umiłowaną maszynę i powiększyć jej efektowność i niepowtarzalność.

Rygorystyczne rozporządzenia dotyczące ekologii, wymuszają na wytwórcach samochodów stosowanie w swoich towarach, specjalistycznych narzędzi do pojedynku ze zbytnim zanieczyszczeniem środowiska. Jednym z takich instrumentów jest filtr cząstek stałych DPF/FAP. Filtr DPF (Diesel Particulate Filter) lub z języka francuskiego filtr FAP (filtre à particules), to filtr będący masowym akcesorium każdego współczesnego pojazdu z napędem diesla.
transport ciężarowy
Dodał: Blondin Rikard
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku konieczności wezwijmy pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wybranego zakładu mechanicznego

Obecnie po naszych ulicach każdego kolejnego dnia przemieszcza się setki tysięcy samochodów i jest to oczywiste, bo bryka to wielkie dobro, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie dziś życia. W związku z tym, iż ruch na ulicach jest tak wzmożony, także logiczne jest to, iż nie brak tutaj większych wypadków, jak i mniejszych stłuczek, po jakich samochód nie jest zdatny do jazdy. W takiej sytuacji na ogół rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam osoby albo pomoc drogową, która zaholuje nasze auto do wybranego zakładu mechanicznego w celu reperacji bądź też naszą nieruchomość.
przejażdzka Subaru Impreza
Dodał: Nic Redhead
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jazda Subaru staje się oferowana wszystkim

Każdy pojazd jedzie inaczej

Jazda Subaru staje się oferowana wszystkim

Jedni uwielbiają szybkie samochody o sportowym zacięciu, odmienni lubią terenowe, a jeszcze inni takie zupełnie niewielkie. Dodatkowo każdy kierowca świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że każdym pojazdem podróżuje się inaczej, przez to przed zakupem kolejnego rodzaju tak istotne okazuje się być to, aby móc się nim przejechać i przekonać się, czy wszystko nam w nim będzie pasowało.
warsztat
Dodał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to również odpowiednie zawieszenie, odporne na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Generalnie układy zawieszeń są znane, tak więc coraz trudniej obmyślić coś rzeczywiście przełomowego w tej dziedzinie. Ale w ostatnim okresie ujawniła się koncepcja, która jest w stanie to zmienić, gdyż stwierdzono, iż być może korzystnie niektóre z funkcji powierzyć układom pneumatycznym. Czy to działa?
jazda samochodem
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Egzamin na prawo jazdy- jak rozpocząć naukę oraz jak bardzo ważne w jeździe samochodem są podstawy teoretyczne

Na pewno wielu z nas przymierza się do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy, jednak nie wie jak zacząć. Nauka jazdy samochodem na początku bywa trudna, dlatego powinniśmy najpierw przygotować się do niej teoretycznie. Niektórym kursantom wydaje się, iż teoria nie jest aż tak ważna jak praktyka. W przypadku jazdy samochodem, która opatrzona jest licznymi regułami a także kodeksem, musimy koniecznie poznać jazdę samochodem w zakresie teoretycznym.
złom
Dodał: Rolf Brecher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta i możliwości – czyli w jaki sposób zakupić i pozbywać się aut

Aktualnie dość upowszechnionym zjawiskiem jest to, że ludzie mają auta i to często więcej niż jedno. W tym zakresie wiele zmieniło się przeciągu ostatnich lat. Dziś na samochód stać więcej osób i ogólnie są one powszechnie stosowanym środkiem komunikacyjnym. Z łatwością możemy wymieniać auta na nowe, bowiem można na rynku znaleźć auto w zasadzie w różnych cenach.
filtr kabinowy do samochodu

Tak samo filtry kabinowe, jak i filtry hydrauliczne to niezwykle istotne elementy wielu sprzętów

Obecnie odpowiednie działanie wielkiej ilości sprzętów zależne jest od jakości pojedynczych elementów, jaka jest więc szalenie znacząca. Zakłady produkujące pojedyncze moduły dokładają mnóstwo atencji do tego, jaki wyrób przesyłany jest następnym firmomi jak wygląda jego jakość.
guma
Dodał: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak sprawdzić auto przed kupnem? Na co zwrócić uwagę? Co jest konieczne do sprawdzenia?

Jak kupujemy samochód mamy nadzieję, że wszystko jest z nim dobrze. I odnosi się to do auta nowego i przechodzonego. Nadzieja jednakże może starczyć, tak więc by być pewnym, że wszystko jest dobrze trzeba podjąć określone działania.
Olej

Jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego oleju silnikowego dla bezawaryjnej pracy silnika.

Wlanie odpowiedniego oleju ma ogromne znaczenie dla prawidłowej pracy silnika samochodowego, a ewentualne zaniedbania zakończyć się mogą groźnymi konsekwencjami. Generalnie olej należy wymieniać albo po przebyciu wyznaczonej ilości kilometrów, albo raz do roku.

Jak zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe bez wykorzystania Internetu?

Chyba żadna osoba nie ma żadnych wątpliwości, iż w dzisiejszych czasach bez reklamy trudno będzie dotrzeć do klienta. Jednak reklamować się można na nadzwyczaj dużo sposobów. Z pewnością w dzisiejszych czasach ogromny nacisk bywa kładziony na marketing w Internecie. Czy to oznacza, że powinno się zrezygnować z bardziej klasycznych rozwiązań? Obecnie nie powinno się zapomnieć również o tradycyjnym konsumencie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.