Samochód
warsztat
Dodał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to również odpowiednie zawieszenie, odporne na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Standardowe układy zawieszeń są już poznane, więc coraz trudniej obmyślić coś zupełnie przełomowego w tej dziedzinie. Ale w ostatnim okresie ujawniła się koncepcja, która jest w stanie to zmienić, bo stwierdzono, iż być może korzystnie niektóre funkcje powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?
złom
Dodał: Rolf Brecher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta i możliwości – czyli w jaki sposób zakupić i pozbywać się aut

Aktualnie dosyć powszechnym zjawiskiem jest to, że ludzie mają auta i to często więcej niż jedno. W tym zakresie wiele zmieniło się w ciągu ostatniego stulecia. Obecnie na samochód może sobie pozwolić więcej osób i ogólnie są one powszechnie stosowanym środkiem transportu. Z łatwością możemy wymieniać auta na nowe, gdyż można na rynku dostać auto praktycznie za każde pieniądze.
części zamienne warszawa
Dodał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli pragniemy mieć części do samochodów Warszawa ma je w kilku lokalizacjach

Im więcej używamy ze swojego wozu, tym bardziej powinniśmy się liczyć z tym, że w którymś momencie się popsuje. Dlatego właśnie tak istotne jest to, abyśmy zaznaczyli, w jakim miejscu od ręki otrzymamy części, tak żebyśmy mogli jak najszybciej zreperować nasz samochód.


Jeśli pragniemy mieć części do samochodów Warszawa ma je w kilku lokalizacjach

Czy zaznaczymy, jakie części zamienne Warszawa oferuje?


Jeśli pragniemy mieć części do samochodów Warszawa ma je w kilku lokalizacjach

Powinno się powiedzieć, że jedynie części dobrej jakości będą w stanie na długo nam służyć.
kierowca
Dodał: Roberto Ciucci
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś początkującym kierowcą i zaczynasz teraz swoją przygodę na jezdni – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat motoryzacji, działania pojazdu oraz jego kluczowych elementów.

Rynek samochodowy w naszym kraju zdobywa własne maximum. Pojawia się wiele nowoczesnych typów, dynamizuje punktów sprzedaży, serwisów i komisów. Pojazd, to w tym momencie pierwsza ze standardowych konieczności człowieka. Każdy pragnie być mobilny i nieuzależniony od komunikacji miejskiej, czy od podobnych. Prawo jazdy to teraz standardowy warunek każdego zatrudniającego.
samochód po wypadku na ulicy
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

Całkowicie legalne sposoby na to żeby się pozbyć starego samochodu, jak wygląda standardowa procedura złomowania pojazdów

Każdy chyba właściciel samochodu chce, żeby jego pojazd służył długo i bezawaryjnie. Lecz nawet regularne odwiedzanie mechanika i naprawianie wszystkiego na bieżąco może nie zatrzymać procesu starzenia. Zwyczajnie każdy samochód pod wpływem czasu i atmosferycznych czynników typu słońce, deszcze czy siarczyste mrozy, a także po przebyciu dużej ilości kilometrów może się zacząć psuć i jego któraś z kolei naprawa może być po prostu nieopłacalna. Wiele samochodów bierze również udział w różnych stłuczkach i wypadkach.
podatki
Dodał: UBM
Na podstawie: UBM

Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Czy wiesz, że nasz polski mistrz kierownicy, który przed kraksą jeździł w formule 1, swą karierę za kółkiem rozpoczynał od ścigania się na torze gokartowym? Jeśli chcesz pójść w jego ślady, lecz takiego toru w Twym mieście na próżno poszukiwać, zawsze są jeszcze inne możliwości.


Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Dla przykładu można by zakupić jakiś tani samochód, jaki swoje już przejechał, taki choćby opel astra f tuning oraz za niewygórowaną sumę dokupić do niego kilka dodatkowych składników.
transport ciężarowy
Dodał: Blondin Rikard
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku konieczności wezwijmy pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wybranego zakładu mechanicznego

Obecnie po polskich ulicach każdego dnia przemieszcza się tysiące aut i jest to normalne, gdyż samochód to duże dobro, bez jakiego nadzwyczaj wielu z nas nie wyobraża sobie w dzisiejszych czasach życia. W związku z tym, że pęd na przecznicach jest tak burzliwy, całkiem logiczne jest to, że nie brak tutaj większych wypadków, jak i mniejszych stłuczek, po jakich pojazd nie jest zdolny do jazdy. W takim przypadku najczęściej decydujemy się na telefon do bliskiej nam jednostki albo pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wybranego warsztatu mechanicznego w celu naprawy lub też naszą posesję.
Audi RS7
Dodał: Wheels ON
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystko dla fanów samochodów

Niejeden, w tej dziedzinie, jak to się mawia „zjadł zęby”. Trzeba przyznać, że może motoryzacja jest interesującą branżą, ale na sto procent jest niezmiernie skomplikowana. Ciągle coś się wydarza, na rynku pokazują się nowe modele wszelakich pojazdów. Niemal, we wszystkich miesiącach, na całej kuli ziemskiej są organizowane ważne targi motoryzacyjne. Nie sposób być w każdym miejscu i wszystko wiedzieć, ale ludzie się starają. Chociaż trzeba stwierdzić, że ludzie wolą po prostu specjalizować się w jakiejś konkretnej dziedzinie. Pewne osoby znają się na silnikach, a inne lubują się w nowinkach technologicznych. Dawniej wszystko było mniej skomplikowane, a obecnie jest tak: ogrom różnego rodzaju samochodów i motocykli, że czasem naprawdę ciężko się w tym wszystkim odnaleźć. Najważniejsze jednak jest to, że fanów motoryzacji ciągle przybywa. Ludzie kochają zapach benzyny i chcą wiedzieć, co dzieje się w motoryzacyjnym świecie. Zwłaszcza u nas w kraju gdzie, każdy jest trochę lekarze, każdy zna się na piłce nożnej i każdy wie, że kiedyś szczytem technicznej myśli był wspaniały i niezastąpiony (jak uważano w tamtych czasach) maluch.
garaż
Dodał: =Nahemoth= (absent for a while)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto skusić się na wzniesienie dużego garażu?

Bez wątpienia każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że aktualnie większość ludzi ma w posiadaniu co najmniej jeden samochód osobowy. Poruszanie się własnym autem stało się naprawdę bardzo powszechne, stając się synonimem komfortu. Oczywiście posiadanie samochodu jest związane z koniecznością trzymania go w odpowiednich warunkach – nierzadko najlepszym rozwiązaniem jest wybudowanie garażu.
pierwsza pomoc
Dodał: Medisave UK
Na podstawie: http://www.flickr.com

Apteczka samochodowa - przymusowe zaopatrzenie w każdym samochodzie

Każdy kierowca, posiadający auto, powinien pamiętać o tym, iż apteczka samochodowa to niezbędne, wyraźnie fundamentalne wyposażenie samochodu! Z apteczki samochodowej zdołamy skorzystać my sami, jednak nie przewozimy jej tylko dla siebie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.