Samochód
garaż
Dodał: =Nahemoth= (absent for a while)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto skusić się na wzniesienie dużego garażu?

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że obecnie większość ludzi ma w posiadaniu co najmniej jeden samochód osobowy. Poruszanie się swoim autem stało się naprawdę bardzo powszechne, stając się synonimem wygody. Oczywiście posiadanie auta wiąże się z koniecznością trzymania go w odpowiednich warunkach – często idealnym rozwiązaniem jest zbudowanie garażu.
samochód po wypadku na ulicy
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

Całkowicie legalne sposoby na to żeby się pozbyć starego samochodu, jak wygląda standardowa procedura złomowania pojazdów

Każdy właściciel samochodu chciałby, aby pojazd którym jeździ służył jak najdłużej. Jednak nawet regularne odwiedzanie mechanika i wykonywanie bieżących napraw nie zatrzyma procesu starzenia. Po prostu każdy pojazd pod wpływem czasu i atmosferycznych czynników typu deszcz, słońce czy niska temperatura, a także po przejechaniu większej liczby kilometrów może się zacząć psuć i jego dalsza naprawa może być po prostu nieopłacalna. Wiele aut bierze też udział w różnych stłuczkach i wypadkach.
Bramy garażowe
Dodał: Normstahl
Na podstawie: www.normstahl.pl

Użytkowanie swojego garażu i wiążące się z tym udogodnienia

Aktualnie coraz więcej ludzi posiada własny samochód. Sporo osób dostrzega bowiem pozytywne następstwa, które związane są z wykorzystywaniem samochodu; na pierwszą pozycję wysuwa się możliwość szybkiego przemieszczania się. Jednak z użytkowaniem samochodu wiąże się także wiele powinności. Przede wszystkim należy o nie dbać, w ten sposób może być wykorzystywany przez długi czas. Dbanie o samochód to nie tylko utrzymywanie go w czystości i regularna konserwacja, ale również trzymanie go w odpowiednich warunkach.
porsche
Na podstawie: pixabay

Wśród znajomych posiadasz wielbiciela aut – zobacz, co możesz mu kupić

Auta od niepamiętnych czasów intrygowały – bez dwóch zdań. W momencie, którym świat ujrzało pierwsze auto, ludzie oszaleli. I tak zaczęła się piękna historia miłości człowieka do maszyny. Co parę lat zjawia się nowy samochód marzeń, do którego wzdychają rzesze ludzi. Wśród nich bezsprzecznie najwytrwalej stoi jednakże jeden – Porsche. Można rzec, iż już od chwili narodzin chłopcy ubóstwiają Porsche. A w późniejszym okresie marzą, by kiedyś móc sobie takowe zakupić, zasiąść luksusowo w fotelu za kierownicą i mknąć ulicami.

Wycieraczki samochodowe to wielce ważny element utrzymania bezpieczeństwa podróżowania

jeżeli jesteś mężczyzną, zdecydowanie wyjątkowo dbasz o swój samochód – współcześnie przecież właściwie każdy z nas taki ma. Nawet jeśli kiedy Twój samochód jest w świetnym stanie, wówczas i tak wówczas bez wątpliwości powinieneś zwracać sporą uwagę na takie części, na które najczęściej w ogóle nie zwraca się uwagi – dla przykładu wycieraczki samochodowe. Okazuje się bowiem, że takie wycieraczki zużywają się praktycznie tak samo jak wszelkie inne elementy każdego samochodu. Dlatego kiedy chciałbyś nieco dowiedzieć się w kwestii wycieraczek samochodowych, ten artykuł bez wątpienia przeznaczony jest dokładnie dla takich osób jak Ty.
tuning
Dodał: Moto "Club4AG" Miwa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy może przerobić swoją umiłowaną maszynę i powiększyć jej efektowność i niepowtarzalność.

Surowe rozporządzenia dotyczące ochrony środowiska naturalnego, wymuszają na producentach samochodów używanie w swoich towarach, specjalnych narzędzi do pojedynku z nadmiernym zanieczyszczeniem środowiska. Jednym z takich instrumentów jest filtr cząstek stałych DPF/FAP. Filtr DPF (Diesel Particulate Filter) lub z języka francuskiego filtr FAP (filtre à particules), to filtr będący seryjnym akcesorium każdego nowoczesnego pojazdu z napędem diesla.
transport
Dodał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odnawianie pojazdów samochodowych – ważna dla kierowców usługa

Na obecną chwilę znaczna większą część osób korzysta z własnych samochodów osobowych. Jest to dla nich znaczna wygoda, gdyż są w stanie poruszać się w dowolne miejscówki bez względu na wielorakie okoliczności.
Olej

Jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego oleju silnikowego dla bezawaryjnej pracy silnika.

Wlanie odpowiedniego oleju ma ogromne znaczenie dla prawidłowej pracy silnika samochodowego, a ewentualne zaniedbania zakończyć się mogą przykrymi konsekwencjami. W praktyce powinien być wymieniany albo po przejechaniu określonej ilości kilometrów, albo co dwanaście miesięcy.
jazda samochodem
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Egzamin na prawo jazdy- jak rozpocząć naukę oraz jak bardzo ważne w jeździe samochodem są podstawy teoretyczne

Na pewno wielu z nas przymierza się do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy, jednak nie wie jak zacząć. Nauka jazdy samochodem początkowo bywa trudna, dlatego powinniśmy najpierw przygotować się do niej od strony teoretycznej. Niektórym osobom wydaje się, że teoria nie jest aż tak ważna jak praktyka. W przypadku jazdy w ruchu drogowym, która opatrzona jest wieloma regułami a także kodeksem, musimy koniecznie poznać jazdę samochodem od strony teoretycznej.
podatki
Dodał: UBM
Na podstawie: UBM

Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Czy pojmujesz, że nasz polski mistrz kierownicy, który przed wypadkiem jeździł w formule jeden, swą karierę za kierownicą rozpoczynał od wyścigów na torze gokartowym? Jeżeli chcesz pójść w jego ślady, ale tego typu toru w Twym miasteczku na próżno szukać, zawsze są jeszcze inne możliwości.


Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Dla przykładu można zakupić jakiś niedrogi pojazd, który swoje już przejechał, taki chociażby opel astra f tuning i za niedużą sumę dokupić do niego parę nadprogramowych składników.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.