Tuning przez usuwanie pewnych mechanizmów w samochodzie

Gdy zdecydowaliśmy się kupić nowy samochód jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Radujemy się, że posiadamy wreszcie swoją brykę marzeń. Wiadomo, że po czasie wychodzi na to, że niektóre kwestie przestają nam odpowiadać. Na szczęście istnieje coś takiego jak tuning samochodu.

auto, tuning
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Możemy pomyśleć, więc nad tym, żeby pewne rzeczy w swoim aucie pozmieniać. Na szczęście sporo rzeczy można pozmieniać nie tracąc gwarancji na pojazd. Bardzo częstym zabiegiem ostatnimi czasy jest usuwanie dpf http://s-performance.pl/oferta/wylaczanie-filtrow-fapdpf/. Tzw. filtr cząsteczek stałych dużą grupę kierowców przyprawia o ból głowy. Nie pasuje im ta funkcja w aucie, więc szukają osób, które pomogą im dpf zlikwidować. Jest sporo firm, które mogą zabrać się za usuwanie dpf. Musimy wpisać słowa usuwanie dpf w wyszukiwarkę internetową i podać miejscowość, w której chcielibyśmy, żeby wszystko zostało zrobione. Czasem może wyjść na to, że będziemy musieli wybrać się do miejscowości , która jest oddalona o kilka kilometrów, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Bardzo często wielu ludzi nawet nie orientuje się, że częstszy serwis olejowy wiąże się właśnie z tym, że posiadamy zamontowany system dpf.

Jednak dokładnie tak jest. System filtrowania cząstek stałych jest bardzo problematyczny i osoby, które znają się na motoryzacyjnych sprawach uważają, że to kolejny niedobry pomysł, który dotyczy czterech kółek. Bywa tak, że ktoś wpadnie na zdawać by się mogło wspaniały pomysł, ale w trakcie sprawdzania konkretnego pomysłu wychodzi, że daleko było temu rozwiązaniu do genialności. Jednak mało ludzi, czy też firm jest w stanie przyznać się do błędu. Na szczęście możemy zlikwidować owy filtr bez większych problemów - na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź. Jeżeli więc do tej pory brakowało nam pewności, czy warto postawić na usuwanie dpf to musimy się owych wątpliwości wyzbyć i zrobić wszystko, żeby nasz pojazd okazał się jeszcze bardziej sprawny.


Sprawdź też

Wśród znajomych posiadasz wielbiciela aut – zobacz, co możesz mu kupić

porsche
Na podstawie: pixabay
Auta od niepamiętnych czasów wzbudzały emocje – nie ma czemu zaprzeczać. W dniu, którym światło dzienne ujrzało pierwsze auto, ludzie zwariowali. W ten sposób rozpoczęła się piękna historia wielkiego uczucia człowieka do maszyny. Co parę lat zjawia się kolejny samochód marzeń, którego pragną miliony ludzi. Wśród nich twardo stoi jednakże jeden – Porsche. Można stwierdzić, że już od pierwszych dni chłopcy ubóstwiają Porsche. A w późniejszym okresie marzą, aby kiedyś móc sobie takowe zakupić, usiąść luksusowo w fotelu za kierownicą i mknąć ulicami.

samochód, naprawa, warsztat
Dodał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Filtry w samochodzieKażdy kierowca najlepiej, by, choć trochę znać się na motoryzacji S - Performance. Ale prawda wygląda tak, że wielu kierowców niewiele wie o budowie aut, czy o tym, jakie systemy są dla pojazdów dobre i które w rzeczywistości są niepotrzebne. Z tego powodu tak wielu kierowców dopiero po pewnym czasie uzyskuje informacje, że niezbędne jest w ich aucie usuwanie dpf. Wiadomo, że nie jest to obowiązkowe, ale w mnóstwie przypadków przez usunięcie dpf, auto jest bardziej sprawne.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.