Opona
samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z troską o samochód - co trzeba wiedzieć o wymianie opon?

Minimum raz na rok należy zmienić opony w każdym samochodzie – z ogumienia zimowego na letnie. Czasami częściej, jeżeli złapiemy gumę. O stan opon w swoim aucie należy się troszczyć.
opony
Dodał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezbędne w każdym aucie

Kiedy posiadamy nasz wymarzony samochód po prostu jesteśmy szczęśliwi, że jest. Później po każdym tygodniu wychodzi na to, że jednak opłacenie kupna auta, to w rzeczywistości nic , gdy porównamy to z tym jak wiele musimy dodatkowo wydawać na każdą kolejną rzecz z autem związaną. Musimy na przykład wymieniać opony, które nie należą do najtańszych. W dodatku często nie mamy pojęcia, jakie na przykład opony letnie wybrać.
opony
Dodał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Testujemy opony na zimę

Każdy z kierowców doskonale wie, że samochód jest niczym skarbonka. Ciągle trzeba wydawać na coś pieniądze i bywa, że na niektórych rzeczach można trochę oszczędzić. Nie należy jednak oszczędzać na oponach. Jeśli chcemy jeździć bezpiecznie musimy mieć dobre opony. A jeśli sami nie mamy pojęcia, jakie z opon kupić należy zdać się na specjalistów. W gazetach motoryzacyjnych na sto procent uda nam się znaleźć test opon zimowych. Przez, co będziemy mogli stwierdzić, które opony okażą się dla nas perfekcyjne. Opisane będą tam różnego typu marki opon.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.