Samochód
ciężarówka
Dodał: Glen Wallace
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z pewnością używane auta ciężarowe da się zakupić bez jakichkolwiek problemów

W tej chwili bardzo dużo osób korzysta z innowacyjnej techniki, albowiem jest to bardzo komfortowe. Za pośrednictwem niewielkiego smartfona możemy zrobić praktycznie wszystko. Bezproblemowo zarezerwujemy wczasy, zrobimy sprawunki na nadciągający tydzień, a także uregulujemy wszystkie płatności. Nie zmienia to jednak faktu, iż niektóre rzeczy będziemy musieli uporządkować w realnym świecie.
auto, tuning,
Na podstawie: pixabay.com

Fachowy chip tuning i jego pozytywy

Chip tuning to nowoczesna technologia, jaka zezwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów silnika w wozie. Producenci silników wgrywają do nich dobre oprogramowanie, jakie nie pozwala naszemu samochodowi skorzystać z całej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia za to pozyskanie większej mocy przy równoległym zachowaniu bezpieczeństwa.
przejażdzka Subaru Impreza
Dodał: Nic Redhead
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jazda Subaru staje się oferowana wszystkim

Nie wszystkimi samochodami miło nam się jeździ

Jazda Subaru staje się oferowana wszystkim

Niektórzy uwielbiają prędkie samochody o sportowym zacięciu, inni lubią terenowe, a jeszcze inni takie zupełnie niewielkie. W dodatku każdy kierowca dobrze wydaje sobie sprawę z tego, że każdym samochodem podróżuje się odmiennie, przez to przed zakupem innego modelu tak ważne jest to, aby móc się nim przejechać oraz zobaczyć, czy wszystko nam tutaj będzie odpowiadało.
podatki
Dodał: UBM
Na podstawie: UBM

Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Czy wiesz, że nasz polski mistrz kierownicy, który przed wypadkiem jeździł w formule 1, swą karierę za kółkiem zaczynał od wyścigów na torze gokartowym? Jeżeli życzysz sobie podążyć w jego ślady, lecz tego typu toru w Twym mieście na próżno szukać, zawsze są jeszcze odmienne wyjścia.


Który samochód jest znakomitym rozpoczęciem motoryzacyjnej przygody dla każdego młodego chłopca?

Przykładowo można by kupić jakiś tani pojazd, jaki swoje już przejechał, takowy choćby opel astra f tuning i za niedużą sumę dokupić do niego parę dodatkowych elementów.
auto, samochód, motoryzacja, automotive
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tuning przez usuwanie pewnych mechanizmów w samochodzie

Gdy zdecydowaliśmy się kupić nowe auto jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Cieszymy się, że posiadamy wreszcie swoją brykę marzeń. Wiadomo, że po czasie wychodzi na to, że pewne rzeczy przestają nam odpowiadać. Na szczęście istnieje coś takiego jak tuningowanie samochodu.
olej silnikowy
Dodał: Dylanlspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego typu zagwozdkami mają styczność teraźniejsi i przyszli właściciele pojazdów z silnikiem Diesla

Marzeniem każdego małolata, a również prawie każdej gospodyni jest posiadanie auta na prywatny użytek. Ten nabytek jest o tyle ważny, że daje posiadaczowi duże poczucie niezależności - w końcu można pojechać choćby w siną dal. Jednak nie w każdym przypadku taka perspektywa będzie możliwa do urzeczywistnienia. Dlaczego?
Honda
Dodał: sideways jdm
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stosowne dywaniki gumowe honda przydadzą się w wszelkim samochodzie, zwłaszcza w kiepską aurę

Niewątpliwie każdy człowiek, który zda sprawdzian na prawo jazdy, chce posiadać swój swój pojazd, który będzie wykorzystywany na dużo sposobów. Niegdyś przeprowadzono ankietyzację wśród mieszkańców Polski, w której zadawane były pytania jaki szczegół, który mają jest dla nich w najwyższym stopniu przydatny. Pośród jednych z przeważnie powielanych odpowiedzi znalazł się rzecz jasna wspomniany samochód. Nie ma się czemu zdumiewać, gdyż auto daje nam dużo ewentualności i zwłaszcza umożliwia wykonywanie licznych zadań, powiązanych chociażby z wykonywaniem zakupów, docieraniem do pracy i wieloma pozostałymi.
oleje silnikowe warszawa
Dodał: Jeremy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta zrewolucjonizowały nasz świat w dosyć niedługim czasie - bez nich obecne życie wyglądałoby całkowicie inaczej

W dzisiejszych czasach niemal każdy ma samochód. Te eleganckie są szalenie kosztowne, ale na stary samochód niższej klasy może sobie już niejednokrotnie pozwolić nawet dwudziestolatek.
Olej

Jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego oleju silnikowego dla bezawaryjnej pracy silnika.

Wybór odpowiedniego oleju ma bardzo duże znaczenie dla prawidłowej pracy silnika samochodowego, a wszelkie zaniedbania zakończyć się mogą przykrymi konsekwencjami. W praktyce należy wymieniać albo po przebyciu wyznaczonej ilości kilometrów, albo co dwanaście miesięcy.
warsztat
Dodał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to również odpowiednie zawieszenie, odporne na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Standardowe układy zawieszeń są już poznane, więc coraz ciężej obmyślić coś faktycznie przełomowego tym obszarze. Lecz w ostatnim czasie ujawniła się koncepcja, która może to zmienić, bo stwierdzono, że być może warto niektóre z funkcji powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.