Auto
transport - wizerunek
Dodał: Michel Curi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto to jeden z wynalazków naszej cywilizacji, który pewnie najbardziej zrewolucjonizował ludzkie życie

Samochód bywa każdemu człowiekowi szalenie potrzebny. Zapewne nikt dzisiaj nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania.


ford
Dodał: Kyle Harris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naprawa samochodu, a więc co trzeba regularnie wymieniać, aby cieszyć się bezpieczną jazdą

Nie każdego stać na kupno samochodu z salonu. Większość z nas decyduje się na paroletnie auta, które chociaż doskonale nam służą, to wymagają już poważniejszej uwagi, na przykład wymiany pewnych elementów, aby jazda nieprzerwanie była bezpieczna. Co to takiego?
Bez wątpienia jest to olej oraz filtr oleju. Olej przeważnie wymienia się raz na rok, gdyż ciągle jest poddawany obciążeniom termicznym i wychwytuje wszystkie zanieczyszczenia, przez co pogarszają się jego właściwości. Olej można wymienić samemu, lecz jeżeli nigdy tego nie robiliśmy, dobrze wybrać się do warsztatu samochodowego.
porsche
Na podstawie: pixabay

Wśród znajomych posiadasz wielbiciela aut – zobacz, co możesz mu kupić

Samochody od zawsze ciekawiły – nie ma czemu zaprzeczać. W momencie, którym świat ujrzało pierwsze auto, ludzie zwariowali. W ten sposób zaczęła się cudowna historia wielkiego uczucia człowieka do maszyny. Co kilka lat zjawia się kolejny samochód marzeń, którego pragną rzesze ludzi. Wśród nich twardo stoi jednak jeden – Porsche. Można powiedzieć, że już od chwili narodzin chłopcy ubóstwiają Porsche. A w późniejszym okresie marzą, aby kiedyś być w stanie sobie takie kupić, zasiąść luksusowo w fotelu kierowcy i śmigać bezdrożami.
ogumienie
Dodał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakupienie samochodu na użytek własny lub odsprzedaż – czyli, gdzie należy szukać żeby nie stracić

Współcześnie możliwości do kupienia samochodu zarówno osobowego i dostawczego jest o wiele więcej niż kiedyś. Razem z otworzeniem granic polscy konsumenci zyskali dostęp do nowych rynków u zagranicznych sąsiadów.
transport ciężarowy
Dodał: Blondin Rikard
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku konieczności wezwijmy pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wybranego zakładu mechanicznego

Dzisiaj po naszych przecznicach każdego kolejnego dnia przemieszcza się setki tysięcy pojazdów i jest to normalne, bo przecież fura to ogromne dobro, bez jakiego wielu z nas nie wyobraża sobie obecnie życia. W związku z tym, iż pęd na przecznicach jest tak silny, całkiem logiczne jest to, iż nie brakuje tu większych kolizji, jak i małych stłuczek, po których samochód nie jest zdolny do dalszej jazdy. W takiej sytuacji zwykle rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam osoby lub pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego gwoli naprawy lub też naszą nieruchomość.
Bramy garażowe
Dodał: Normstahl
Na podstawie: www.normstahl.pl

Użytkowanie swojego garażu i wiążące się z tym udogodnienia

Obecnie coraz więcej ludzi ma własne auto. Sporo osób docenia bowiem korzyści, jakie związane są z posiadaniem samochodu; na pierwszą pozycję wysuwa się możliwość błyskawicznego podróżowania. Jednak z posiadaniem auta związanych jest także sporo powinności. W pierwszej kolejności trzeba o nie dbać, w ten sposób może służyć jak najdłużej. Dbanie o samochód to nie tylkomycie go i regularne czynności konserwujące, ale także przechowywanie go we właściwych warunkach.
opinie
Dodał: Mitsubishi

Części samochodowe oczywiście nie są towarem luksusowym, ale ich zakup powinien zostać dokładnie przemyślany

Do Polski sprowadza się każdego roku niemało używanych samochodów, które, wedle najnowszych doniesień, szybko znajdują właścicieli. Nic zadziwiającego w tym, że pracownicy autoserwisów mają wiele pracy, a i sklepy z częściami nie muszą narzekać na małe zainteresowanie konsumentów.
Audi RS7
Dodał: Wheels ON
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystko dla fanów samochodów

Niejeden, w tej branży, jak to się mówi „zjadł zęby”. Należy stwierdzić, że może motoryzacja jest interesującą branżą, ale na pewno jest bardzo skomplikowana. Stale coś się wydarza, na rynku pokazują się nowe modele różnych pojazdów. Niemal, we wszystkich miesiącach, na całym świecie są przygotowywane ważne targi motoryzacyjne. Nie sposób być wszędzie i wszystko wiedzieć, ale ludzie się starają. Choć należy powiedzieć, że ludzie wolą po prostu konkretną częścią motoryzacji. Pewne osoby znają się na silnikach, a inne znają się na dodatkach. Dawniej wszystko było mniej skomplikowane, a obecnie jest tak: wiele różnego typu aut i motocykli, że czasem rzeczywiście trudno się w tym wszystkim odnaleźć. Najlepsze jednak jest to, że fanów motoryzacji stale przybywa. Ludzie lubią zapach benzyny i lubią wiedzieć, co dzieje się w motoryzacyjnym świecie. Zwłaszcza u nas w kraju gdzie, każdy jest trochę lekarze, każdy wie o, co chodzi w piłce nożnej i wszyscy wiemy, że kiedyś szczytem technicznej myśli był wspaniały i nie do zastąpienia (jak uważano w tamtych czasach) fiat 126p.
murowanie
Dodał: Bruk-Bet®
Na podstawie: Bruk-Bet®

Planujesz wypożyczyć samochód? Dowiedz się, co mieć na względzie

Jeśli nasz samochód musiał zostać w warsztacie bądź w sprawach dotyczących pracy udaliśmy się do innego miasta, może być nam konieczne Auto. Cztery kółka szybciej pozwolą nam dotrzeć do celu, aniżeli mielibyśmy skorzystać z komunikacji miejskiej.
części alfa romeo
Dodał: spatz_2011
Na podstawie: http://www.flickr.com

Części przeznaczone do Alfy Romeo oraz Audi - czyli, jakie są historie obu marek.

Jakiego typu bywa historia nazewnictwa Alfy Romeo? W jakiego typu latkach narodziła się marka Audi oraz jak się trzyma obecnie na Polskim ryneczku? Co z cząstkami do tego typu aut - czy posiadają przystępną cenę? To wszystko oraz jeszcze więcej w naszym felietonie!
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.