Auto
murowanie
Dodał: Bruk-Bet®
Na podstawie: Bruk-Bet®

Planujesz wypożyczyć samochód? Dowiedz się, co mieć na względzie

Jeżeli nasz samochód musiał zostać w warsztacie albo w sprawach związanych z pracą wybraliśmy się do innego miasta, może być nam niezbędne Auto. Cztery kółka szybciej umożliwią nam dotrzeć do celu, niż mielibyśmy wykorzystywać do tego komunikację miejską.
samochód marki audi
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

By pojazd działał doskonale, czyli niezbędne filtry

W każdym z ostatnio produkowanych aut znajduje się kilka rodzajów filtrów. Każdy z nich może być regularnie wymieniany, gdyż tylko wiedząc o regularnych zmianach filtrów oleju oraz powietrza można zapewniać sobie pozbawioną awarii pracę samochodu.
Jadący pociąg
Dodał: Train Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochód to dla niemal każdej osoby na naszej planecie najlepszy środek lokomocji, który nieziemsko upraszcza funkcjonowanie

W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić nasze funkcjonowanie bez wozu. Jednak o Auto trzeba dbać. I nie wyłącznie o silnik, ale także o jego prezencję, gdyż zazwyczaj wygląd naszego wozu świadczy o nas - to nasza wizytówka.


Samochód to dla niemal każdej osoby na naszej planecie najlepszy środek lokomocji, który nieziemsko upraszcza funkcjonowanie

Jeżeli żyjemy poza miastem, gdzie komunikacja gminna jest prawie żadna lub mamy maluchy, które po lekcjach musimy wozić na dodatkowe treningi, to posiadanie wozu jest w naszym przypadku niezbędne.
szpital
Dodał: Armstrong
Na podstawie: Armstrong

Samochód niebywale ułatwia życie w dzisiejszych czasach - w szczególności, że funkcjonujemy obecnie szybko

Życie w XXI stuleciu z jednej strony jest pełne usprawnień, ale z drugiej - zrobiło się niezwykle szybkie. Musimy załatwiać masę spraw każdego dnia. Dlatego niezbędny wydaje się być samochód.


ogumienie
Dodał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakupienie samochodu na użytek własny lub odsprzedaż – czyli, gdzie należy szukać żeby nie stracić

Współcześnie opcji do zakupienia samochodu jednakowo osobowego oraz dostawczego jest o wiele więcej niż w przeszłości. Razem z otwarciem granic Polacy zyskali dostęp do nowych rynków zagranicznych sąsiadów.
odrestaurowany samochód
Dodał: jsnsndr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Starsze auta to snobizm czy zauroczenie?

Ludzie posiadający troszkę funduszy, czasu wolnego, czy innych zasobów do zagospodarowania szukają sobie hobby. Co może być tym zainteresowaniem? Bardzo często są to stare auta ale wiele osób zagląda na remontujących takiego starucha jak na snoba. A przecież stary samochód to coś więcej. To zainteresowanie i emocje. Dużo osób dzisiaj patrzy na stary samochód jak na skarbonkę, w którą nabywca ładuje finanse, żeby pokazać się i zaszpanować innym.
ford
Dodał: Kyle Harris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naprawa samochodu, a więc co trzeba regularnie wymieniać, aby cieszyć się bezpieczną jazdą

Nie każdego stać na zakup samochodu z salonu. Większość z nas decyduje się na paroletnie auta, które choć doskonale nam służą, to wymagają już poważniejszej uwagi, np. wymiany określonych elementów, by jazda zawsze była bezpieczna. Co to takiego?
Bez wątpienia jest to olej oraz filtr oleju. Olej na ogół wymienia się raz na rok, ponieważ cały czas jest poddawany obciążeniom termicznym i wychwytuje wszelakie zanieczyszczenia, przez co pogarszają się jego właściwości. Olej można wymienić samodzielnie, lecz jeśli nigdy tego nie robiliśmy, dobrze wstąpić do warsztatu samochodowego.
Bramy garażowe
Dodał: Normstahl
Na podstawie: www.normstahl.pl

Użytkowanie swojego garażu i wiążące się z tym udogodnienia

Współcześnie coraz większa liczba ludzi ma własne auto. Sporo osób dostrzega bowiem korzyści, które wiążą się z użytkowaniem auta; na pierwszą pozycję wysuwa się możliwość błyskawicznego przemieszczania się. Jednak z posiadaniem samochodu wiąże się również sporo obowiązków. Przede wszystkim należy o nie dbać, w ten sposób może być wykorzystywany przez długi czas. Dbanie o samochód to nie tylko utrzymywanie go w czystości i regularna konserwacja, ale również przechowywanie go w odpowiednich warunkach.
części alfa romeo
Dodał: spatz_2011
Na podstawie: http://www.flickr.com

Części przeznaczone do Alfy Romeo oraz Audi - czyli, jakie są historie obu marek.

Jakiego typu bywa historia nazwy Alfy Romeo? W jakich latach powstała marka Audi oraz jak się utrzymuje obecnie na Polskim rynku? Co z kawałkami do tego typu samochodów - czy mają przystępną cenę? To wszystko oraz jeszcze więcej w naszym felietonie!
transport - wizerunek
Dodał: Michel Curi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto to jeden z wynalazków naszej cywilizacji, który pewnie najbardziej zrewolucjonizował ludzkie życie

Samochód jest niejednemu człowiekowi niezwykle potrzebny. Prawdopodobnie nikt dzisiaj nie wyobraża sobie bez tego wynalazku funkcjonowania.


1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.