Samochód
guma
Dodał: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak sprawdzić auto przed kupnem? Na co zwrócić uwagę? Co jest konieczne do sprawdzenia?

Jak kupujemy pojazd mamy nadzieję, że wszystko jest z nim dobrze. I odnosi się to do auta używanego, jak i nowego. Nadzieja jednak może nie wystarczać, więc ażeby być pewnym, że wszystko jest dobrze powinniśmy podjąć konkretne działania.
silnik
Dodał: Chris F
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób prawidłowo zadbać o stan naszego silnika? Czy często robisz przeglądy pojazdu?

Spora część z nas dobrze wie, że samochód jest urządzeniem, jakie jest przez nas używane niemalże codziennie. Dzięki niemu możemy bez znaczących problemów przemieszczać się pomiędzy miejscowościami, co rzecz jasna stanowi dla nas gigantyczne ułatwienie. Także liczba pojazdów w naszym kraju na przełomie minionych lat zauważalnie się zwiększyła, co bez wątpienia pewnie świadczy o wzroście poziomu naszej mobilności. Trzeba jednak potwierdzić, że samochód jest sprzętem, jaki na rezultat eksploatacji podlega postępującemu procesowi zużycia.
wypożyczalnia samochodów
Dodał: Tracie Hall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypożyczenie auta – idealny pomysł na mobilne wakacje

W Polsce wypożyczanie samochodów cały czas są jeszcze mało popularne. A szkoda. Wszakże w paru sytuacjach wypożyczenie auta to świetne rozwiązanie. Na przykład kiedy wyjeżdżamy na wakacje zagranicę. Wówczas często szybciej oraz wygodniej jest dla nas dotrzeć na miejsce samolotem. Ale za to zwiedzanie idzie znacznie szybciej, kiedy możemy przemieścić się za pomocą auta. Wówczas nie będziemy zależni od publicznej komunikacji, nie trzeba dostosowywać do niej swoich planów.
transport ciężarowy
Dodał: Blondin Rikard
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku konieczności wezwijmy pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wybranego zakładu mechanicznego

Dziś po polskich przecznicach każdego dnia przemieszcza się tysiące samochodów i jest to oczywiste, bo przecież bryka to ogromne dobro, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie dziś życia. W związku z tym, iż ruch na drogach jest tak natężony, także logiczne jest to, że nie brak tutaj większych wypadków, jak i mniejszych stłuczek, po których samochód nie jest zdatny do dalszej jazdy. W takiej sytuacji najczęściej rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam jednostki albo pomoc drogową, która zaholuje nasz samochód do wyselekcjonowanego warsztatu naprawczego w celu renowacji lub też naszą posesję.
samochód po wypadku na ulicy
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

Całkowicie legalne sposoby na to żeby się pozbyć starego samochodu, jak wygląda standardowa procedura złomowania pojazdów

Każdy chyba właściciel samochodu chce, aby jego pojazd służył długo i bezawaryjnie. Lecz nawet systematyczne odwiedzanie mechanika i wykonywanie bieżących napraw nie zatrzyma procesu starzenia. Zwyczajnie każdy samochód pod wpływem czasu i czynników zewnętrznych typu deszcz, słońce czy siarczyste mrozy, oraz po przejechaniu większej liczby kilometrów zwyczajnie będzie się psuł i jego dalsza naprawa może przestać się opłacać. Wiele aut bierze też udział w najróżniejszych stłuczkach i wypadkach.
samochód
Dodał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niejednokrotnie mamy szansę spotkać się z ogłoszeniem kupie każde auto

Nierzadko jeśli dopuszczamy do siebie myśl, że musimy zakupić nowy wóz, namyślamy się jednocześnie, czy nasz stary przydaje się w ogóle do sprzedaży, tak by ceną jaką za niego otrzymamy, zwiększyć wielkość gotówki, jaką będziemy posiadali na kolejny wóz.
motoryzacja
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep motoryzacyjny i mechanik? To wszystko znajdziesz w Gdyni.

Motoryzacja to jedna z najszybciej rozwijających się domen globalnej nowoczesności. Na całym globie na co dzień tworzy się setki tysięcy nowych aut. Firmy najmują znaczną liczbę personelu, by produkcja dużej ilości marek aut była nadal niezawodna oraz trwała.
silnik

Oryginalne części samochodowe

Posiadanie swojego auta to dla dużej ilości ludzi na pewno spora wygoda. Wysoce jest w stanie to uprościć dużo spraw na co dzień – dla przykładu dojazd do pracy bądź dalsze wakacje , a także różne sytuacje, kiedy bardzo poważny jest czas.
Znak drogowy

Pomysł na biznes - skup aut powypadkowych

Ilość zarejestrowanych w naszym państwie czterokołowców bezustannie rośnie. Wydawałoby się, że powinno wreszcie nastąpić spowolnienie tego wzrostu jednakże prawda jest taka, że coraz to więcej aut jeździ po naszych ulicach.
transport
Dodał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odnawianie pojazdów samochodowych – ważna dla kierowców usługa

W obecnych czasach znaczna większość osób korzysta z prywatnych pojazdów osobowych. Jest to dla nich duża wygoda, ponieważ mogą poruszać się w dowolne miejscówki bez względu na wielorakie okoliczności.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.