Pojazd
wynajem auta kraków
Dodał: mezuni

Obecnie w każdym bardziej rozwiniętym mieście możemy bez kłopotu znaleźć firmę, która z chęcią udostępni nam jeden ze swoich samochodów.

Codziennie możemy znaleźć kilka powodów żeby skorzystać z auta. Może to być np.: spotkanie służbowe, wizyta u lekarza, wyjazd na piknik itp. Problem w tym, iż zarówna zakup jak i utrzymanie samochodu są raczej drogimi przedsięwzięciami, na które nie każdego stać. W takiej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem może stać się wynajem samochodu u jednej z licznych firm, które zajmują się taką działalnością.
smochód terenowy
Dodał: TATA
Na podstawie: Marubeni Motors Poland

Zbiorniki na bieżąco przechowywane w przydomowych garażach

Przydomowe garaże poza tym, że pełnią rolę parkingów samochodowych, to stają się również miejscem przechowywania rozmaitych przydatnych w domu zbiorników i sprzętów bądź urządzeń. Wśród urządzeń, trzymanych w garażu, możemy natrafić na różne urządzenia do bram garażowych i pojazdów.
ciężarówka
Dodał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie będą główne obowiązki posiadacza samochodu, żeby legalnie można nim było jeździć po ulicach.

Jeżdżenie samochodem po ulicach i drogach wiąże się z szeregiem obowiązków. Przede wszystkim konieczne jest, żeby samochód był w odpowiednim stanie, ma to znaczenie nie tylko dla wygody w czasie jazdy, lecz również dla bezpieczeństwa kierującego i pozostałych uczestników ruchu. W szczególności ważne to będzie przy takich elementach wyposażenia, jak hamulce albo światła, ewentualne zaniedbania w tej kwestii zakończyć się mogą bardzo poważnie.
ciężarówka - logistyka
Dodał: NotrucksNolife
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zapewnić sobie wygodę jazdy ciężarówką?

TIR-y to samochody ciężarowe, które przewożą towar, poruszając się trasami międzynarodowymi. Podróże są najczęściej niezwykle długie, natomiast terminy drobiazgowo określone, dlatego każdy z kierowców nie chce, aby różne nieprzewidziane sytuacje przerwały jazdę. W związku z tym należy się skrupulatnie przygotować i zabrać ze sobą numery kontaktowe do wszelakich niezbędnych instytucji. Po pierwsze pomocnych w usuwaniu usterek.
złomowisko
Dodał: Picturepest
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób da się legalnie pozbyć się zniszczonego auta czyli jak się przedstawiają formalności na auto złomie.

Każdy samochód po pewnym czasie eksploatacji będzie miał na tyle kiepski stan, że nie opłaca się go w dalszym ciągu naprawiać. W takim przypadku możliwości są dwie, albo samochód się uda sprzedać, albo go zezłomować.
fotografijka - samochód
Dodał: Marcin Chady
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tylna belka ma możliwość złamać się pod zbytnim obciążeniem

Gdy chcemy mieć świadomość, że nasz pojazd funkcjonuje w odpowiedni sposób, to powinniśmy jednocześnie posiadać świadomość, że wszelkie jego części są na odpowiednim poziomie. Dlatego powinno się wykonać przeglądy, a w razie konieczności zdecydować się na niezbędne naprawy.
Firma transportowa TSH Polmar
Dodał: TSH Polmar
Na podstawie: TSH Polmar

Firmy przewozowe a naprawa samochodów.

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z niesamowicie szybkim tempie. Polskie firmy transportują z wykorzystaniem tirów i samochodów o dużych gabarytach towary w obrębie całej Europy i poza nią. Intratność tego biznesu jest świetna, negatywem są jednak często uczęszczane przez duże samochody drogi, na całe szczęście obowiązują postanowienia prawne, które regulują poruszanie się wielkogabarytowych pojazdów po drogach.
Części samochodowe
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Musimy powiedzieć gdzie najbliżej nas mieści się najwspanialszy mechanik

Podróżowanie za pomocą samochodów stało się obecnie bardzo legendarnym środkiem przewozu. Każdy z nas także pożąda mieć swój pojazd, jako że jego użytek pozwala nam zaoszczędzić pokaźne ilości czasu. Oczywiście, jest to w pewnej mierze połączone z kosztami na benzynę, natomiast osiągane profity są dla nas wyraźnie w wyższym stopniu opłacalne. W toku regularnej eksploatacji nasze auto niestety wystawione jest na procesy zużycia.
BMW
Dodał: Yahya S.
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobry serwis samochodowy?

Dobór dobrego warsztatu samochodowego jest nadzwyczaj ważny nie wyłącznie dla naszej kieszeni, ale również dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. Jeśli dbamy o wygodę poruszania się prywatnym czterokołowcem, musimy jednocześnie zatroszczyć się o właściwe jego serwisowanie.
Renowacja skóry
Dodał: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie: http://www.flickr.com

Właścicieli samochodów ciekawią miejsca, które proponują pełny pakiet usług renowacyjnych - zakłady we Wrocławiu

Dzisiaj znaczna większość osób posiada samochody na prywatny użytek. Z tego więc względu liczba użytkowników serwisów automobilowych nie spada, jest wprost przeciwnie. Pojazdy konstruowane są z wykorzystaniem coraz bardziej nowoczesnych technik, skutkiem tego pożądani są eksperci, jacy znają się na teraźniejszych podzespołach, jakie są użytkowane.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.