Bywają osoby, które z miłością do motorów się rodzą, a u innych najnormalniej w świecie przychodzi taki moment w życiu

Powszechnie twierdzi się, że jazda motocyklem jest niebezpieczna. Pewnie to prawda, ale miłości nie da się oszukać.


Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub po prostu mają w genach.
przewożenie samochodu na przyczepce
Dodał: amateur photography by michel
Na podstawie: http://www.flickr.com


motor
Dodał: aristar
Na podstawie: http://www.aristar.pl/


Niekiedy jest bowiem tak, że owa miłość bywa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jeżeli tata z dziadkiem każdy wolny weekend spędzali w ogródku, by odnawiać oraz polerować swe motocykle, to z pewnością pasja ta też zakiełkuje w sercu ich potomka.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www zawiera wyłącznie wartościowe fakty, które z pewnością Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas i upewnij się, że warto jest go odwiedzić.

Kiedyś wydawało się, że motory to sport wyłącznie dla mężczyzn. Obecnie nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, gdyż dużo kobiet rewelacyjnie radzi sobie na jednośladach. Jeżeli zatem pragniemy nabyć motocykl, to oczywiście trzeba wpierw zrobić prawo jazdy. Będzie nam o wiele łatwiej, jeżeli posiadamy już uprawnienia do kierowania autem. Dlaczego? Ponieważ doskonale znamy już przepisy i nie musimy zastanawiać się przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie snów dla wielu osób. Czekają one, aż minie zima, by móc wyciągnąć swoje cudo z garażu, wyczyścić oraz wyruszyć w drogę. Chcą poczuć moc silnika oraz wiatr we włosach. Nieprawdą jest, że motocykliści to dawcy organów. Zdecydowana większość z nich jeździ prawidłowo.
Niestety nierozważni ludzie zdarzają się tak samo pośród kierowców osobówek, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki bywają najczęściej śmiertelne i medialnie głośniejsze. Jednak nie należy uogólniać.
2022-01-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.