Usprawnij swoje cztery kółka
wymiana
Dodał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu przy użytkowaniu auta trzeba w regularny sposób wymieniać w nim pewne elementy.

W każdym pojeździe raz na jakiś czas trzeba wymienić pewne elementy, które w pewnym momencie się zwyczajnie się psują lub ulegają zwykłemu zużyciu. Dotyczy to na przykład żarówek, które mają niemiłą przypadłość spalać się zawsze w nieodpowiednim momencie.
Samochód
Dodał: Matthew Bellemare
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie filtry się zaopatrywać, aby w znacznym stopniu wydłużyć żywotność własnego samochodu?

Każdy bez wyjątku posiadacz samochodu wie, że bez częstych przeglądów i wymienienia wypracowanych elementów samochód długo nie będzie jeździć. Tak więc trzeba dokonywać napomkniętych przeglądów w serwisach profesjonalnych. Samemu również można podjąć się takich działania. Oczywiście posiadając właściwą w takim temacie wiedzę.
dywaniki gumowe peugeot
Dodał: mezuni

Dodatki samochodowe – atrakcyjne jak też konieczne

Czasy, kiedy czterokołowce były maszynami służącymi nam tylko w celu przemieszczenia się z miejsca na miejsce dawno już przeminęły. Obecnie pojazd, w szczególności dla mężczyzny, jest jak przyjaciel, o jakiego wielu panów dba z niesamowita wprost pieczołowitością.
sprzedaż samochodów ciężarowych
Dodał: MV Roberts Garden

W przypadku, jeśli pragnie się nabyć wóz ciężarowy, należy odwiedzać właściwych sprzedawców oraz wertować ogłoszenia

Samochody ciężarowe stanowią duży odsetek aut jeżdżących po naszych ulicach. Są one wykorzystywane głównie do przewozu większych artykułów lub pomocniczo w robotach budowlanych. Flota samochodów ciężarowych niejednokrotnie stanowi fundament firmy. W takim przypadku potrzeba dbać o kupno wartościowych aut.
Wnętrze Audi
Dodał: amateur photography by michel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak obecnie można zagwarantować sobie satysfakcjonujący komfort jazdy?

Chyba każdy z nas przyzna rację tezie, że aktualnie większość Polaków dysponuje własnym samochodem, co znacznie ułatwia komunikację pomiędzy kolejnymi lokalizacjami. Niektórzy wykorzystują samochód, dojeżdżając do pracy i odwożąc maluchy do szkoły. Inni natomiast często wyruszają na wielogodzinne wycieczki, najczęściej z całą rodziną. Niezależnie od sposobu korzystania z auta, zawsze warto zadbać o jak najwyższy komfort jazdy.
wymiana opon
Dodał: iStock
Na podstawie: iStock

Na czym polega wulkanizacja? Jakie są metody naprawiania opon? Co powinniśmy wiedzieć?

Opony faktycznie pojawiły się dość nie tak dawno. Ich głównym składnikiem jest kauczuk, natomiast w formie nieprzetworzonej jest znacząco twardy i niezbyt elastyczny. Dzięki procesowi wulkanizacji zyskuje na elastyczności, pozwalając na stworzenie opony, jaka spełni dzisiejsze wymogi.
samochody ciężarowe
Dodał: MV Roberts Garden

Transport z wykorzystaniem samochodów ciężarowych – najbardziej popularny sposób na wykonanie dostaw

Obecnie wiele jest branż, w jakich samochody ciężarowe są po prostu niezbędne. Z pewnością da się to powiedzieć o branży, którą jest transport sam w sobie. Bez właściwych pojazdów byłby on niewykonalny.
malunek - samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być zrobiona przez profesjonalistę

W jakim miejscu przechowujemy drugi komplet opon? Każdy posiadacz wozu ma dwa komplety opon, bo jeden montuje na zimę, a drugi na lato.
mężczyzna w koszuli
Dodał: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak współwłaściciele aut dbają o swoje samochody, aby te jak najdłużej im służyły

Bycie właścicielem samochodu to nie przywilej, lecz przede wszystkim obowiązek. Te obowiązki są związane z koniecznością systematycznego dokonywania przeglądów czy prac, których celem bywa usunięcie awarii. Przy tym część posiadaczy dba też o to, żeby volkswagenem po prostu podróżowało się wygodniej.
szyba
Dodał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ostatnie obowiązki, które musimy dla naszego auta przeprowadzić na dniach

Jeśli w dalszym ciągu nie zmieniłeś opon letnich , najwyższy czas to zdziałać! Nie potrzebujemy wszak, aby kolejny raz trafione okazało się powiedzenie "Zima zaskoczyła drogowców".
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.