Motoryzacja
liczniki
Dodał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polak kupuje używany samochód, czyli z jakiego powodu tak często sprzedawane są auta z przekręconymi licznikami

Samochód od dawna przestał być synonimem luksusu, ale silna potrzeba jego posiadania nadal wśród Polaków jest ogromna. A że nie będą szły za tym odpowiednio wysokie zarobki, a co za tym idzie możliwości kupna nowego pojazdu wprost z salonu, to niestety duża część ludzi jest zmuszona aby zakupić swoje wymarzone cztery koła używane. I to czasami użytkowane wiele lat, w czasie jakich z samochodem niejedno się działo.
kierowca
Dodał: Roberto Ciucci
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś początkującym kierowcą i zaczynasz teraz swoją przygodę na jezdni – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat motoryzacji, działania pojazdu oraz jego kluczowych elementów.

System gospodarczy motoryzacji w naszym kraju zdobywa własne maximum. Ujawnia się mnóstwo nowoczesnych typów, dynamizuje punktów sprzedaży, serwisów i zbytu. Auto, to w tym momencie jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Każdy pragnie być mobilny i niezależny od komunikacji miejskiej, czy od innych. Prawo jazdy to obecnie standardowy warunek każdego pracodawcy.
motoryzacja
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep motoryzacyjny i mechanik? To wszystko znajdziesz w Gdyni.

Motoryzacja to jedna z najbardziej rozwijających się branż światowej innowacyjności. Na całym świecie każdego dnia wytarza się mnóstwo nowych samochodów. Koncerny angażują znaczną ilość pracowników, by produkowanie wielu marek samochodów była wciąż skuteczna oraz ciągła.
mercedes
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś miłośnikiem aut, interesujesz się nowymi modelami samochodów i chcesz być na bieżąco ze wszelkimi informacjami na temat nowości ze świata pojazdów – zaznajom się z obszerną gamą źródeł wiedzy.

System gospodarczy samochodów w Polsce osiąga swoje maximum. Pojawiają się i modernizują całkowicie nowoczesne modele i egzemplarze. Samochód, to w tym momencie prymarna z istotnych potrzeb każdej zwyczajnej rodziny. Oddaje nie wyłącznie poczucie wygody i sposobność prędkiego przemieszczania się, ale również efekt spełnienia i satysfakcji.
Samochód sportowy
Dodał: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochody i nie tylko

Nie dla wszystkich samochody są konikiem. Jednak jest wiele osób, które uwielbiają wszystko, co związane z samochodami lub motocyklami. Jeżeli chodzi o motoryzacja należy pamiętać, że jest to niesamowicie pojemna dziedzina. Nie wystarczy znać marek aut, żeby uważać, że jest się znawcą w całej dziedzinie motoryzacji. Zresztą trudno znaleźć ludzi, którzy naprawdę wiedzą wszystko, co dotyczy tej branży.
odrestaurowany samochód
Dodał: jsnsndr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Starsze auta to snobizm czy zauroczenie?

Ludzie posiadający troszkę bogactwa, czasu wolnego, czy innych rezerw do zagospodarowania szukają sobie hobby. Co bywa tym zainteresowaniem? Bardzo często są to stare samochody ale wiele osób zagląda na remontujących takiego starocia jak na snoba. A w końcu stary samochód to coś więcej. To pasja i emocje. Wiele osób współcześnie patrzy na stary samochód jak na skarbonkę, w którą nabywca pakuje pieniądze, żeby pokazać się i zaszpanować drugim.
Renault Clio
Dodał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy z nas posiada pewne hobby? To zapewnienie, iż nasze życie będzie bardziej interesujące niż na co dzień

Każdy z nas ma jakąś zdolność, jakieś swoje hobby, które powinien polepszać wraz z mijającym czasem. Idealna sprawa to taka, że jest to prawdziwa przyjemność, a jednocześnie nasz codzienny sposób na zarabianie. Możemy natknąć się na takich ludzi, którzy zarabiają, a zarazem lubią swoją codzienną profesję, gdyż to zajęcie pokrywa się z ich zainteresowaniami. W większości jednak przypadków często dzieje się tak, że ma się pracę i osobno hobby. Oba zainteresowania są w wielu przypadkach od siebie oddalone. Czyli idziemy do pracy na osiem godzin, a po skończonej pracy zdołamy się oddać swojej pasji.
auto, samochód, motoryzacja, automotive
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tuning przez usuwanie pewnych mechanizmów w samochodzie

Kiedy zdecydowaliśmy się kupić nowy samochód jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Cieszymy się, że posiadamy wreszcie swoje wymarzone auto. Wiadomo, że po czasie wychodzi na to, że niektóre kwestie nam nie odpowiadają. Na szczęście istnieje coś takiego jak tuningowanie samochodu.
motoryzacja
Dodał: Dick Thomas Johnson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Potrzebne do działania silnika

Nie wszyscy znają się na motoryzacji. Nie od każdego jest wymagana motoryzacyjna wiedza. Jednak każda osoba mająca auto powinna się, chociaż trochę interesować motoryzacją. Istotne jest, żeby wiedzieć, co jest konieczne, by auto było sprawne. A do tego jest nam konieczny właściwy olej silnikowy. Każdy wie, że oleje silnikowe Warszawa są niezbędne. Bez nich silnik się zatrze i niestety za daleko nie wyjedziemy.
auto, samochód, po tuningu
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcesz, żeby twój wóz zyskał lepszą moc? Zdecyduj się na chip tuning!

Produkowane obecnie pojazdy okazują się coraz lepsze: charakteryzują się lepszymi osiągami i piękną linią. Mimo to wielu właścicieli pragnie wykonać zabiegi tuningowania. Na takie działania najczęściej decydują się kierowcy młodzi, których raduje to, że posiadają mocne pojazdy. Czasem na podobne modyfikacje ważą się też pasjonaci motoryzacji, którzy pragną mieć auta wyjątkowe i niepowtarzalne. Tuning jest na to sposobem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.