Samochody
osiedle
Dodał: Vantage Development SA
Na podstawie: Vantage Development SA

Jaki jest nakład pieniężny montażu haka holowniczego i czy do każdego auta da się taki zaczep zamontować?

Zamiast kupować pojazd dostawczy, można by rozwiązać kłopot przewożenia różnorodnych rzeczy w inny sposób. Konieczne będzie zamontowanie (jeżeli go nie ma) haka do holowania do naszego auta.
Renault Clio
Dodał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy z nas posiada pewne hobby? To zapewnienie, iż nasze życie będzie bardziej interesujące niż na co dzień

Każdy z nas posiada jakąś pasję, jakieś swoje hobby, które powinien rozwijać wraz z mijającym czasem. Perfekcyjna sprawa to taka, że jest to prawdziwa przyjemność, a równolegle nasz codzienny sposób na zarabianie. Możemy natknąć się na takich ludzi, którzy zarabiają, a jednocześnie uwielbiają swoją codzienną profesję, gdyż to zajęcie pokrywa się z ich zainteresowaniami. W większej jednak części przypadków raczej dzieje się tak, że ma się pracę i osobno hobby. Oba zainteresowania są w wielu przypadkach od siebie oddalone. Czyli idziemy do pracy na osiem godzin, a po skończonej pracy można się oddać swojej pasji.
Auto
Dodał: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego należy kupować części samochodowych w e-sklepach?

Urwana miska olejowa, uszkodzone drzwi, zbite lusterko? A może zamierzasz zrobić mały lifting samochodu? Części motoryzacyjne do samochodów okazują się niezbędne w najmniej oczekiwanych chwilach. Jeśli nie dysponujesz własnym warsztatem ani nie masz w sobie nic z Richarda Hammonda.
auto, samochód, po tuningu
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcesz, żeby twój wóz zyskał lepszą moc? Zdecyduj się na chip tuning!

Produkowane obecnie pojazdy okazują się coraz lepsze: charakteryzują się lepszymi osiągami i piękną linią. Mimo to wielu właścicieli pragnie wykonać zabiegi tuningowania. Na takie działania najczęściej decydują się kierowcy młodzi, których raduje to, że posiadają mocne pojazdy. Czasem na podobne modyfikacje ważą się też pasjonaci motoryzacji, którzy pragną mieć auta wyjątkowe i niepowtarzalne. Tuning jest na to sposobem.
czarny samochód marki ford mondeo
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 zasad, w jaki sposób kupować właściwe części zamienne

Znaczącym problemem znacznej części polskiego społeczeństwa jest zwłaszcza to, że stosunkowo nierzadko jest tak, iż poruszamy się relatywnie starymi samochodami. To powoduje, że popyt na najróżniejsze części utrzymuje się na znacznym poziomie. W szczególności brak cła na samochody z RFN, Belgii bądź Italii spowodował, iż znacząco powiększyła się u nas liczba samochodów. No dobrze, lecz z całą pewnością nie jest tak, że samochody psują się aż tak bardzo często. Bez przesady, aż tak beznadziejnie to nie jest. Jednak może koniec na dzień dzisiejszy analizowania polskiego rynku samochodowego.
biały samochód
Dodał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie chcesz mieć auta, ponieważ jest kosztowny. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

Mówi się, że dziś trzeba mieć własne auto, że to potrzebne, że bez swojego pojazdu jesteśmy z pewnością jak bez ręki, że to niepraktyczne. Jest w tym ziarno prawdy, gdyż posiadanie auta ma wiele atutów.
Akumulator
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Właściwy warsztat samochodowy posiada wielu klientów

Czasem ciężko określić, komu na pewno warto zawierzyć swój pojazd

Oddając samochód do naprawy, chcemy posiadać świadomość, iż będzie on w dobrych rękach oraz że na pewno wszystko będzie rzetelnie sprawdzone, a ewentualne awarie prędko usunięte. Dlatego nim skierujemy się po raz pierwszy do mechanika, sprawdzamy zdania o każdym warsztacie, pytamy przyjaciół, przeglądamy wpisy w sieci.
Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne

Napraw swój samochód

Z biegiem czasu zawsze przychodzi ten moment, kiedy twoja fura zaczyna szwankować. Dla każdego właściciela i jego kieszeni jest to niesłychanie przykry moment – głównie z powodu czekających go wydatków. Posiadanie auta niesie ze sobą wiele korzyści ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna zgłaszać typowe usterki. Do głównych kosztów należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie OC, okresowe przeglądy oraz uzupełnianie podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich podzespołów jak amortyzatory w naszym samochodzie czy chociażby same sprężyny. Wydatki na części zamienne i naprawę mogą się okazać bardzo kosztowne szczególnie jeżeli naprawę zlecimy w autoryzowanym serwisie.
kierowcy
Dodał: connectors distribution box
Na podstawie: http://www.flickr.com

Artykuły wyekwipowania samochodu proponowane w wielu sklepach

Aktualnie znaczna większość osób ma swoje samochody, dzięki którym jest w stanie zdecydowanie sprawniej funkcjonować i organizować każdy dzień.
skup złomu

Sprzedaż na złom pojazdu

Nawet najbardziej ulubiony samochód kiedyś trzeba będzie sprzedać na złom, aby zamienić je nowiusieńkim. Bez względu na to, czy uszkodzone auto sprzedajemy innej osobie fizycznej, czy decydujemy się na złomowanie pojazdów, obowiązkowo trzeba go wyrejestrować.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.