Samochody
wymiana opon
Dodał: iStock
Na podstawie: iStock

Na czym polega wulkanizacja? Jakie są metody naprawiania opon? Co powinniśmy wiedzieć?

Opony tak naprawdę pojawiły się dosyć niedawno. Ich najważniejszym składnikiem jest kauczuk, zaś w formie nieprzetworzonej jest dosyć twardy i niezbyt elastyczny. Dzięki procesowi wulkanizacji zyskuje na elastyczności, umożliwiając stworzenie opony, jaka spełni obecnie wymogi.
pirelli p6000
Dodał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Koła Pirelli będą pewnym wyborem

Myśleliście kiedyś o wymianie zniszczone opony na nowe? Zapewne tak się nie raz stało. Lecz czy kiedyś zaplanowałeś jaki model chcesz?


Koła Pirelli będą pewnym wyborem

Wybór należytych opon, ponadto felg nie jest wcale taki proste jak się zdaje.
mechanik samochodowy w trakcie naprawy silnika

Serwisowanie naczep: co należy wiedzieć na ten temat?

Po naszych trasach porusza się wiele różnorodnych rodzajów samochodów. Nic więc skomplikowanego, że do często napotkanych zakładów jeśli chodzi o usługi zaliczamy warsztaty mechaniki samochodowej.
auto, samochód, po tuningu
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcesz, żeby twój wóz zyskał lepszą moc? Zdecyduj się na chip tuning!

Wytwarzane obecnie pojazdy okazują się coraz doskonalsze: odznaczają się świetnymi osiągami oraz wspaniałą stylistyką. Pomimo to wielu właścicieli pragnie wykonać zabiegi tuningowania. Na takie działania najczęściej decydują się właściciele młodzi, których raduje to, że posiadają mocne pojazdy. Czasami na takie przeróbki ważą się także amatorzy motoryzacji, którzy pragną mieć auta szczególne i oryginalne. Tuning bywa na to sposobem.
Silnik auta
Dodał: Grant.C
Na podstawie: http://www.flickr.com

Modyfikacja oprogramowania staje się popularną drogą poprawy parametrów silnika

Producenci aut często zachowują w silnikach spory zasób wielu parametrów po to, ażeby używać je w późniejszych modelach czy też dostosowywać do wyposażenia, wielkości czy też ciężaru określonej wersji. Taki sam napęd może mieć kilka wartości mocy i momentu obrotowego.
przykład samochodu marki ford
Dodał: FotoSleuth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Części samochodowe do FORDa

Dostępność rozmaitych części do auta takiego jak Ford Fusion to dla wielu potencjalnych klientów fakt, jaki przesądza o kupnie właśnie tego modelu. Ford jako firma cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem klientów i to nie jedynie ze względu na dostępność części. Najlepiej przygotowane sklepy z częściami samochodowymi do samochodów marki Ford wywierają wrażenie na konsumentach, dlatego nie warto długi czas zastanawiać się nad wyborem samochodu i postawić na wypróbowaną opcję.
czarny samochód marki ford mondeo
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 zasad, w jaki sposób kupować właściwe części zamienne

Znaczącym problemem znacznej części polskiego społeczeństwa jest w szczególności to, że dosyć często jest tak, iż jeździmy relatywnie starymi autami. To powoduje, że popyt na różnego rodzaju części samochodowe utrzymuje się na sporym poziomie. Zwłaszcza brak ceł na samochody z Niemiec, Belgii czy Italii spowodował, iż mocno powiększyła się u nas ilość samochodów. No dobra, ale bez wątpienia wcale nie jest tak, że auta psują się aż tak bardzo często. Nie przesadzajmy, tak beznadziejnie nie jest. Jednakże może koniec na przynajmniej dzisiaj analizowania krajowego rynku samochodowego.
Ciężarówka
Dodał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zapewnić sobie narzędzia pracy w nowej firmie transportowej

Jedną z najlepiej rozwijających się sektorów gospodarki jest transport rozmaitego rodzaju. Branża owa wymaga znacznej giętkości tak w wypadku sporządzania biznesplanu jak też jego realizacji. Polskie przedsiębiorstwa prawie zdominowały rynek transportu międzynarodowego w Europie dzięki względnie niskiej cenie usług.
mercedes
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś miłośnikiem aut, interesujesz się nowymi modelami samochodów i chcesz być na bieżąco ze wszelkimi informacjami na temat nowości ze świata pojazdów – zaznajom się z obszerną gamą źródeł wiedzy.

System gospodarczy samochodowy w Polsce osiąga własne maximum. Pojawiają się i modyfikują całkowicie nowe modele i możliwości. Auto, to w tej chwili jedna z głównych potrzeb jakiejkolwiek zwyczajnej familii. Daje nie tylko poczucie wygody i możliwość szybkiego przemieszczania się, lecz również efekt zadowolenia i satysfakcji.
Dokumenty spięte klipsem
Dodał: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com

Co to jest leasing?

Leasing jest drugą, oprócz zadłużenia, najpopularniejszą formą finansowania inwestycji, która zapewnia wykorzystywanie obiektów, a w definitywnym rozrachunku, też jej nabycie, bez konieczności jednokrotnego angażowania znacznych środków prywatnych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.