Samochody
osiedle
Dodał: Vantage Development SA
Na podstawie: Vantage Development SA

Jaki jest nakład pieniężny montażu haka holowniczego i czy do każdego auta da się taki zaczep zamontować?

Zamiast kupować samochód dostawczy, można by rozwiązać problem transportowania różnych przedmiotów w inny sposób. Potrzebne będzie zamontowanie (jeśli go nie ma) zaczepu holowniczego do naszego samochodu.
Silnik auta
Dodał: Grant.C
Na podstawie: http://www.flickr.com

Modyfikacja oprogramowania staje się popularną drogą poprawy parametrów silnika

Producenci aut nagminnie zachowują w silnikach spory zapas wielu parametrów po to, aby uwalniać je w późniejszych typach czy też dostosowywać do wyposażenia, wielkości czy też ciężaru określonej wersji. Dokładnie ten sam silnik napęd może mieć kilka wartości mocy i momentu obrotowego.
Auto
Dodał: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego należy kupować części samochodowych w e-sklepach?

Urwana miska olejowa, uszkodzone drzwi, urwane lusterko? A może masz zamiar odpicować ukochaną brykę? Części motoryzacyjne do samochodów okazują się niezbędne w najmniej oczekiwanych chwilach. Gdy nie dysponujesz własnym warsztatem ani nie posiadasz w cech Jeremy’ego Clarksona.
Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne

Napraw swój samochód

Z biegiem czasu zawsze przychodzi ten moment, kiedy twoja fura zaczyna szwankować. Dla każdego właściciela i jego kieszeni jest to niesłychanie przykry moment – głównie z powodu czekających go wydatków. Posiadanie auta niesie ze sobą wiele korzyści ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna zgłaszać typowe usterki. Do głównych kosztów należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie OC, okresowe przeglądy oraz uzupełnianie podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich podzespołów jak amortyzatory w naszym samochodzie czy chociażby same sprężyny. Wydatki na części zamienne i naprawę mogą się okazać bardzo kosztowne szczególnie jeżeli naprawę zlecimy w autoryzowanym serwisie.
czarny samochód marki ford mondeo
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 zasad, w jaki sposób kupować właściwe części zamienne

Znaczącym problemem znacznej części polskiego społeczeństwa jest zwłaszcza to, że stosunkowo nierzadko jest tak, iż poruszamy się relatywnie starymi samochodami. To powoduje, że popyt na najróżniejsze części utrzymuje się na znacznym poziomie. W szczególności brak cła na samochody z RFN, Belgii bądź Italii spowodował, iż znacząco powiększyła się u nas liczba samochodów. No dobrze, lecz z całą pewnością nie jest tak, że samochody psują się aż tak bardzo często. Bez przesady, aż tak beznadziejnie to nie jest. Jednak może koniec na dzień dzisiejszy analizowania polskiego rynku samochodowego.
opony samochodowe
Dodał: chrstphre ㋛ campbell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oznaczenia opon oraz w jaki sposób się w nich orientować?

Uważasz, że nie poradziłbyś sobie z kupnem opon? Nic bardziej mylnego. To wyzwanie wcale nie musi przerosnąć twoich zdolności. Starczy albowiem zorientować się, co mówią oznaczenia opon, a bez problemu kupisz prawidłowe opony do swojego auta. Precyzyjnie zaznajamiając się z zagadnieniem będziesz mieć świadomość, jak kupić każdy rodzaj powyższych produktów, także opony 4x4. Co w takim razie należy wiedzieć?
kierowcy
Dodał: connectors distribution box
Na podstawie: http://www.flickr.com

Artykuły wyekwipowania samochodu proponowane w wielu sklepach

Aktualnie znaczna większość osób ma swoje samochody, dzięki którym jest w stanie zdecydowanie sprawniej funkcjonować i organizować każdy dzień.
Ciężarówka
Dodał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zapewnić sobie narzędzia pracy w nowej firmie transportowej

Jedną z dobrze rozwijających się sektorów gospodarki jest transport rozmaitego typu. Branża owa wymaga znacznej giętkości tak w wypadku sporządzania biznesplanu jak również jego realizacji. Polskie firmy praktycznie zdominowały rynek transportu międzynarodowego w Europie dzięki stosunkowo niewysokiej cenie usług.
Akumulator
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Właściwy warsztat samochodowy posiada wielu klientów

Czasem ciężko określić, komu na pewno warto zawierzyć swój pojazd

Oddając samochód do naprawy, chcemy posiadać świadomość, iż będzie on w dobrych rękach oraz że na pewno wszystko będzie rzetelnie sprawdzone, a ewentualne awarie prędko usunięte. Dlatego nim skierujemy się po raz pierwszy do mechanika, sprawdzamy zdania o każdym warsztacie, pytamy przyjaciół, przeglądamy wpisy w sieci.
biały samochód
Dodał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie chcesz mieć auta, ponieważ jest kosztowny. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

Mówi się, że dziś trzeba mieć własne auto, że to potrzebne, że bez swojego pojazdu jesteśmy z pewnością jak bez ręki, że to niepraktyczne. Jest w tym ziarno prawdy, gdyż posiadanie auta ma wiele atutów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.