Samochody
Silnik auta
Dodał: Grant.C
Na podstawie: http://www.flickr.com

Modyfikacja oprogramowania staje się popularną drogą poprawy parametrów silnika

Twórcy aut często pozostawiają w silnikach duży zasób wielu atrybutów po to, aby uwalniać je w nowszych typach czy też dostosowywać do wyposażenia, formatu czy też ciężaru określonej wersji. Dokładnie ten sam silnik napęd może mieć kilka wartości mocy i momentu obrotowego.
Akumulator
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Właściwy warsztat samochodowy posiada wielu klientów

Nie jest łatwo wybrać odpowiedni warsztat samochodowy

Dając pojazd do naprawy, pragniemy posiadać pewność, iż będzie on w odpowiednich rękach oraz że rzeczywiście wszystko zostanie rzetelnie sprawdzone, a ewentualne awarie prędko usunięte. Dlatego zanim udamy się po raz pierwszy do mechanika, przeglądamy opinie o każdym warsztacie, pytamy przyjaciół, czytamy wpisy w internecie.
Auto
Dodał: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego należy kupować części samochodowych w e-sklepach?

Urwana miska olejowa, połamany zderzak, zbite lusterko? A może masz zamiar zrobić mały lifting samochodu? Części motoryzacyjne do samochodów okazują się niezbędne w najmniej oczekiwanych chwilach. Jeżeli nie dysponujesz własnym warsztatem ani nie masz w sobie nic z Jeremy’ego Clarksona.
biały samochód
Dodał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie chcesz mieć auta, ponieważ jest kosztowny. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

Mówi się, że w dzisiejszych czasach powinno się posiadać własne auto, że to niezbędne, że bez własnego pojazdu jesteśmy z pewnością jak bez ręki, że to niepraktyczne. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ utrzymanie samochodu ma wiele atutów.
auto, samochód, po tuningu
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcesz, żeby twój wóz zyskał lepszą moc? Zdecyduj się na chip tuning!

Produkowane obecnie pojazdy okazują się coraz doskonalsze: charakteryzują się świetnymi osiągami oraz piękną stylistyką. Pomimo to wielu właścicieli decyduje się wykonać zabiegi tuningowania. Na podobne działania nierzadko decydują się kierowcy młodzi, których cieszy to, że posiadają mocne samochody. Czasem na takie przeróbki decydują się także amatorzy motoryzacji, którzy chcą mieć auta szczególne i oryginalne. Tuning jest na to sposobem.
Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne

Napraw swój samochód

Z czasem zawsze przychodzi ta chwila, kiedy twoje auto zaczyna szwankować. Dla każdego kierowcy i jego kieszeni jest to niesłychanie przykra chwila – głównie z powodu wiszących nad nim wydatków. Posiadanie auta ma wiele plusów ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna pochłaniać dużą część domowego budżetu. Do głównych wydatków należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, okresowe przeglądy oraz kontrola podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich podzespołów jak amortyzatory w naszym samochodzie czy chociażby same sprężyny. Wydatki na nowe części i naprawę mogą przerosnąć nasze wyobrażenia szczególnie jeśli naprawę zamówimy w autoryzowanym serwisie.
czarny samochód marki ford mondeo
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 zasad, w jaki sposób kupować właściwe części zamienne

Dużym problemem sporej części polskiego społeczeństwa jest w szczególności to, że stosunkowo często sytuacja jest taka, iż poruszamy się stosunkowo starymi autami. To powoduje, że popyt na wszelkiego rodzaju części samochodowe utrzymuje się na sporym poziomie. Szczególnie brak cła na samochody z RFN, Belgii albo Francji sprawił, iż mocno zwiększyła się liczba samochodów. Dobrze, ale z całą pewnością wcale nie jest tak, że samochody psują się tak mega często. Bez przesady, tak źle nie jest. Jednak może koniec na dzisiaj analizowania polskiego rynku samochodowego.
opony samochodowe
Dodał: chrstphre ㋛ campbell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oznaczenia opon oraz w jaki sposób się w nich orientować?

Myślisz, iż nie poradziłbyś sobie z kupowaniem opon? Nic bardziej mylnego. To wyzwanie wcale nie musi być większe aniżeli twoje umiejętności. Starczy bowiem rozeznać się, co mówią oznaczenia opon, a spokojnie kupisz prawidłowe opony do swojego samochodu. Dokładnie zapoznając się z tematem będziesz mieć świadomość, jak zakupić każdy typ wymienionych produktów, również opony 4x4. Co w takim razie należy wiedzieć?
skup złomu

Sprzedaż na złom pojazdu

Nawet w największym stopniu kochany automobil kiedyś trzeba będzie przekazać na złom, by zastąpić je nowiutkim. Bez względu na to, czy uszkodzone auto sprzedajemy drugiej osobie fizycznej, czy decydujemy się na złomowanie pojazdów, koniecznie powinno się go wyrejestrować.
mercedes
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś miłośnikiem aut, interesujesz się nowymi modelami samochodów i chcesz być na bieżąco ze wszelkimi informacjami na temat nowości ze świata pojazdów – zaznajom się z obszerną gamą źródeł wiedzy.

Rynek samochodów w naszym kraju osiąga swoje apogeum. Ujawniają się i modyfikują całkiem nowe wzory i egzemplarze. Auto, to w tym momencie jedna z głównych potrzeb każdej zwyczajnej rodziny. Daje nie wyłącznie uczucie komfortu i możliwość prędkiego przemieszczania się, ale także obraz zadowolenia i bezpieczeństwa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.