Przebieg
liczniki
Dodał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polak kupuje używany samochód, czyli z jakiego powodu tak często sprzedawane są auta z przekręconymi licznikami

Samochód od dawna przestał być synonimem luksusu, ale ogromna jeżdżenia nim nadal pośród naszych rodaków jest ogromna. A że nie będą szły za tym odpowiednie zarobki, a co za tym idzie możliwości kupna nowego pojazdu wprost z fabryki, to niestety większość osób jest zmuszona kupić swoje wymarzone cztery koła używane. I to niekiedy używane kilkanaście lat, podczas których z samochodem niejedno mogło się stać.
wygłuszenie samochodu
Dodał: MV Roberts Garden

Wygłuszenie samochodu ma szansę okazać się wspaniałym planem

Kiedy denerwuje nas hałas jaki panuje w naszym samochodzie oraz chcemy, aby zaległa w nim znaczniejsza cisza, to na pewno powinniśmy się namyślić, jakie posiadamy tutaj ewentualności. Co więcej, powinniśmy pomyśleć, czy nasz pomysł mamy możliwość sami wprowadzić w życie, czy raczej musimy skorzystać z pomocy bardziej wyuczonych osób.
Olej

Jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego oleju silnikowego dla bezawaryjnej pracy silnika.

Wlanie odpowiedniego oleju ma ogromne znaczenie dla prawidłowej pracy silnika samochodowego, a ewentualne zaniedbania zakończyć się mogą przykrymi konsekwencjami. W praktyce powinien być wymieniany albo po przejechaniu określonej ilości kilometrów, albo co dwanaście miesięcy.
samochód
Dodał: Maciej Górnicki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupując auto dobrze jest zastanowić się jak drogie może być jego utrzymanie bądź wymiana elementów

Sporo osób aktualnie stawia na kupno używanego pojazdu z dobrym przebiegiem i w solidnym stanie. Jest to niewątpliwie idealne wyjście dla młodych kierowców, którzy nie mają jeszcze dobrego doświadczenia i licznych lat za kierownicą. Na dodatek jest to o wiele tańszy koszt, ponieważ na auta z salonów stać wyłącznie majętnych ludzi, lub osoby o predyspozycji kredytowej. Kupno auta to ważka kwestia w funkcjonowaniu każdego kierowcy, skutkiem czego stawiając na samochód z drugiej ręki wskazane jest aby porządnie się zastanowić przed podjęciem decyzji i odwiedzić parę komisów automobilowych.
malunek - samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być zrobiona przez profesjonalistę

W jakim miejscu przechowujemy drugi komplet opon? Każdy posiadacz wozu ma dwa komplety opon, bo jeden montuje na zimę, a drugi na lato.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.