Przebieg
Olej

Jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego oleju silnikowego dla bezawaryjnej pracy silnika.

Wlanie odpowiedniego oleju ma ogromne znaczenie dla prawidłowej pracy silnika samochodowego, a ewentualne zaniedbania zakończyć się mogą przykrymi konsekwencjami. W praktyce powinien być wymieniany albo po przejechaniu określonej ilości kilometrów, albo co dwanaście miesięcy.
samochód
Dodał: Maciej Górnicki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupując auto dobrze jest zastanowić się jak drogie może być jego utrzymanie bądź wymiana elementów

Sporo osób aktualnie stawia na kupno używanego pojazdu z dobrym przebiegiem i w solidnym stanie. Jest to niewątpliwie idealne wyjście dla młodych kierowców, którzy nie mają jeszcze dobrego doświadczenia i licznych lat za kierownicą. Na dodatek jest to o wiele tańszy koszt, ponieważ na auta z salonów stać wyłącznie majętnych ludzi, lub osoby o predyspozycji kredytowej. Kupno auta to ważka kwestia w funkcjonowaniu każdego kierowcy, skutkiem czego stawiając na samochód z drugiej ręki wskazane jest aby porządnie się zastanowić przed podjęciem decyzji i odwiedzić parę komisów automobilowych.
malunek - samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być zrobiona przez profesjonalistę

W jakim miejscu przechowujemy drugi komplet opon? Każdy posiadacz wozu ma dwa komplety opon, bo jeden montuje na zimę, a drugi na lato.
wygłuszenie samochodu
Dodał: MV Roberts Garden

Wygłuszenie samochodu ma szansę okazać się wspaniałym planem

Kiedy drażni nas hałas jaki panuje w naszym wozie i chcemy, żeby zaległa w nim znaczniejsza cisza, to bez wątpienia musimy się namyślić, jakie posiadamy tu ewentualności. Co więcej, musimy myśleć, czy nasz pomysł możemy sami wprowadzać w życie, czy raczej powinniśmy skorzystać z pomocy bardziej wyuczonych osób.
liczniki
Dodał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polak kupuje używany samochód, czyli z jakiego powodu tak często sprzedawane są auta z przekręconymi licznikami

Samochód od wielu lat przestał być synonimem luksusu, ale silna potrzeba jego posiadania nadal wśród Polaków jest ogromna. A że nie idą za tym odpowiednio wysokie pensje, a co się z tym wiąże możliwości zakupu nowego samochodu wprost z fabryki, to niestety duża część ludzi jest zmuszona kupić swoje wyśnione cztery koła używane. I to niekiedy użytkowane wiele lat, w czasie jakich z samochodem niejedno się działo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.