Przebieg
liczniki
Dodał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polak kupuje używany samochód, czyli z jakiego powodu tak często sprzedawane są auta z przekręconymi licznikami

Samochód od wielu lat nie jest już symbolem luksusu, ale ogromna jeżdżenia nim nadal wśród Polaków jest bardzo duża. A że nie będą szły za tym odpowiednie zarobki, a co się z tym wiąże możliwości zakupu nowego samochodu prosto z salonu, to niestety większość ludzi zmuszona bywa aby zakupić swoje wyśnione cztery kółka używane. I to czasami użytkowane wiele lat, podczas jakich z samochodem niejedno się działo.
Olej

Jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego oleju silnikowego dla bezawaryjnej pracy silnika.

Wlanie właściwego oleju ma ogromne znaczenie dla prawidłowej pracy silnika samochodowego, a wszelkie zaniedbania zakończyć się mogą przykrymi konsekwencjami. Generalnie olej powinien być wymieniany albo po przejechaniu wyznaczonej ilości kilometrów, albo raz do roku.
samochód
Dodał: Maciej Górnicki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupując auto dobrze jest zastanowić się jak drogie może być jego utrzymanie bądź wymiana elementów

Wielu osób w dzisiejszych czasach stawia na zakup używanego samochodu z dobrym przebiegiem oraz w solidnym stanie. Jest to z pewnością doskonałe wyjście dla młodych kierowców, którzy nie posiadają jeszcze dobrego doświadczenia i mnóstwa lat za kierownicą. Co więcej jest to zdecydowanie tańszy koszt, albowiem na auta z salonów stać wyłącznie bogatych ludzi, czy osoby o predyspozycji kredytowej. Kupno auta to ważka kwestia w funkcjonowaniu każdego kierowcy, skutkiem czego decydując się na samochód używany warto dokładnie się namyślić przed podjęciem decyzji i odwiedzić kilka komisów samochodowych.
malunek - samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być zrobiona przez profesjonalistę

Gdzie trzymamy drugi komplet opon? Każdy właściciel wozu ma dwa komplety opon, gdyż jeden montuje na zimę, a drugi na lato.
wygłuszenie samochodu
Dodał: MV Roberts Garden

Wygłuszenie samochodu ma szansę okazać się wspaniałym planem

Jeśli drażni nas hałas jaki panuje w naszym pojeździe oraz pragniemy, by zaległa w nim większa cisza, to na pewno musimy się zastanowić, jakie mamy tu możliwości. Co więcej, powinniśmy myśleć, czy nasz plan możemy sami wprowadzić w życie, czy raczej powinniśmy korzystać z pomocy bardziej doświadczonych osób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.