Samochod
wydatek
Dodał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zależy ci na optymalnej prędkości twojego auta? Zabierz auto na na chiptuning

Pewna i bezwypadkowa jazda jest dla kierowców szczególnie istotną kwestią, niemniej wielu z nich zwraca uwagę również na maksymalną prędkość, którą potrafi rozwinąć ich samochód oraz na przyspieszenie, jakie wykazuje. Szybka jazda nie jest niczym złym, pod warunkiem, że odbywa się w bezpiecznych okolicznościach i z zastosowaniem przepisów ruchu drogowego.
bus

Sposoby na poprawienie parametrów napędu

Przeciętnemu kierowcy tuning auta kojarzy z montażem spojlerów. Istnieją jednakże takie podejścia na ulepszenie parametrów silnika, jakie zadowolą nawet wybrednego kierowcę.
wypożyczalnia samochodów
Dodał: Tracie Hall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypożyczenie pojazdów – czy to rzeczywiście takie proste?

Nigdy nie wie się kiedy może okazać się przydatne wypożyczenie samochodu. Na szczęście nie powinniśmy z tym mieć trudu w żadnym mieście. Bez wątpliwości jest ewentualność pożyczenia na krótki termin oraz na długi termin – powinniśmy umieć rozróżniać te dwie sytuacje.
hak
Dodał: Yahya S.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bez auta nie można się obejść

Aktualnie bardzo mało jest takich osób, które nie posiadają samOChodu lub prawa jazdy. Czasy są takie, iż bez tego człowiek po prostu sobie nie daje rady.
zestaw rozrządu
Dodał: Marty B
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego elementy zestawu rozrządu powinny być oryginalne?

Przy remontowaniu auta wiele razy stajemy przed koniecznością wyboru, czy powinniśmy nabyć część oryginalną, czy wystarczy jedynie odpowiednik.


Dlaczego elementy zestawu rozrządu powinny być oryginalne?

W rzeczywistości dobrze byłoby pójść na pewien kompromis, w postaci kupna elementów tak fabrycznie nowych, jak i nieoryginalnych.
wiejski tuning
Dodał: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tuning wozu: co jest zakazane

Ulice pełne są podobnych do siebie pojazdów, jakie nie zwracają na siebie najmniejszej uwagi. Nic więc zadziwiającego w tym, iż nie brak takich zmotoryzowanych, którzy pragną wyróżnić się w szosowym potoku codzienności. Jednym ze sposobów na taki efekt jest tuning, a więc wyposażenie wozu w nieprzewidziane przez fabrykanta akcesoria a także dodatki. Tuning może tyczyć się parametrów i własności jezdnych auta albo jego designu. Ten drugi, mniej kosztowny a także bardziej efektowny, może jednak zostać zakwestionowany przez pierwszy napotkany patrol policji.
reklama w autobusie
Dodał: oatsy40
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to są samochody tuningowane oraz gdzie winny one jeździć?

W obecnych czasach pojazdy nie muszą już być produktem, na którego nabytek należałoby oszczędzać pieniądze przez calutkie swoje bytowanie. Sprawia to, że auto mógłby nabyć sobie wręcz nastolatek, co ma należy żałować, że również swoje mankamenty.


Co to są samochody tuningowane oraz gdzie winny one jeździć?

Ci młodzi kierujący bardzo chętnie stosują albowiem trasy jak tory wyścigowe.
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight
Dodał: Philips
Na podstawie: Philips

Auto części Warszawa ma szansę nam zaoferować

Im więcej korzystamy z samochodu, tym znaczniejsza jest świadomość, że może się zniszczyć jakaś część. Wtenczas należy ją jak najprędzej wymienić, tak żeby uzyskać gwarancję, że znów wszystko będzie dobrze działało.


Auto części Warszawa ma szansę nam zaoferować

Którego typu części samochodowe Warszawa nam proponuje?
części audi Kraków
Na podstawie: pixabay.com

Kupowanie części do różnego gatunku samochodów audi

Samochody audi bywają niezmiernie często kupowane poprzez osoby dobrze znające się na mechanice samochodowej. Takowe osoby podkreślają, że auta audi potrafią być faktycznie niezawodne, a poza tym wzbudzają zachwyt własnym wyglądem.
tłumaczenia
Dodał: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli wyruszasz pojazdem samochodowym na podwrocławskie lotnisko, wpierw sprawdź, gdzie będziesz mógł zaparkować swój wóz

auta stają się obecnie tak łatwo dostępnym wyrobem, że można śmiało rzec: fiat już dawno temu przestał być wyznacznikiem luksusu. Nawet mając w banku zaledwie 2 tysiące złotych, można nabyć na tyle sprawny wóz, żeby być w stanie dojeżdżać nim do zakładu pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.