Samochodu
samochdód
Dodał: Ben
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy, w jakim miejscu części zamienne Warszawa oferuje?

Im częściej korzystamy z swojego samochodu, tym częściej może się on zepsuć, a co się z tym wiąże, musimy posiadać wiedzę, gdzie będziemy mieli szansę zakupić części, które samodzielnie będziemy w stanie wymienić.
filtry oleju z...
Dodał: Jeff Wilcox
Na podstawie: http://www.flickr.com

Regularna wymiana filtra powietrza to podstawa

Właściwa eksploatacja auta to w znaczącej mierze kwestia użycia należytych filtrów. Jak każde inne składowe auta, również one mają swoją wytrzymałość, po przekroczeniu, której kierowcy nie pozostaje nic innego jak wymiana i koszty usługi.
samochodu
Dodał: Rubbermaid Products
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/rubbermaid/2949398650/

Chiptuning - a więc, następny tekst pochodzący z cyklu "z czym to coś się zjada?"

Zastanawiasz się, jak ulepszyć własne auto? Zdaje Ci się, że nie wykorzystujesz calutkiego potencjału, jaki w sobie ma? Jeżeli tak, to idealnie dobrałeś temat do odczytania! W naszym pisanym dzisiaj artykule opowiemy Tobie o najwspanialszym sposobie na tak zwane "podrasowanie", auta, czyli wspaniale znany mechanikom Chiptuning! Po raz pierwszy słyszysz to słówko? A więc przeczytaj nasz felieton, by po dowiadywać się o nim jak najbardziej dużo!


Chiptuning - a więc, następny tekst pochodzący z cyklu "z czym to coś się zjada?"

Napomknięty wewnątrz temaciku a także wstępie Chiptuning, a dokładniej: "Chip Tuning", to najwspanialsze wyjście z sytuacji, kiedy zdaje nam się, że mamy samochód - określmy go słowami: "super łał" - a jego silniczek jest słaby jak niemowlak oraz wlecze się z prędkością żółwika, który to próbuje przebyć góreczkę za wzniesieniem.
mandat
Dodał: Volvo

Naprawa pogniecionej karoserii staje się wirtuozerią

Współcześnie produkcja blacharska jest dominującą domeną przemysłu i budownictwa, a rozmaitego profilu blaszane rzeczy cieszą się popularnością.
bus

Sposoby na poprawienie parametrów napędu

Statystycznemu kierowcy tuning pojazdu kojarzy z zamontowaniem spojlerów. Istnieją jednakże takie sposoby na ulepszenie parametrów napędu, jakie zadowolą nawet wybrednego kierowcę.
części do fiata
Dodał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sezonowa zakup części zużywanych.

Nawet z salonu samochód po pewnym okresie użytkowania będzie miał do wymiany części, które po prostu zużywają się. W takim przypadku można korzystać z pomocy serwisu lub dokonać naprawy u mechanika posiłkując się częściami z specjalistycznych sklepów.
produkt
Dodał: Porsche

Wyciszanie samochodu to usługa, dzięki której każda podróż stanie się wyjątkowym przeżyciem

Każdy kierowca wie, jak ważne są cisza i spokój, kiedy prowadzimy auto. Szczególnie jeżeli sporo jeździmy. Dobrym rozwiązaniem będzie zatem skorzystanie z usługi wyciszania samochodu.


Wyciszanie samochodu to usługa, dzięki której każda podróż stanie się wyjątkowym przeżyciem

Jeżeli interesuje nas wyciszanie samochodu, to znakomitym pomysłem będzie zajrzenie do sieci.
klimatyzacja samochodowa
Dodał: mezuni

Fachowa wymiana oleju oraz czyszczenie klimatyzacji - usługi proponowane przez autoserwis

Olej silnikowy przylega do jednych z ważniejszych płynów, jakie znajdują się w każdym samochodzie. Stosowanie stosownego oleju samochodowego, zalecanego przez producenta, oddziałuje na dobre funkcjonowanie auta.
Statek towarowy
Na podstawie: http://sxc.hu/

Przygotowanie samochodu do pierwszej jazdy

Samochód przed pierwszą jazdą powinien być bardzo dobrze przygotowany. Każdy kierowca powinien ustawiać lusterka samochodowe pod swoje potrzeby oraz musi posprawdzać wycieraczki i skontrolować, czy wszystkie okna w samochodzie właściwie się zamykają.
opel astra f tuning
Dodał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Opel Astra F - a więc, możność tuningu nie wyłącznie po zewnętrznej stronce auta!

Każdziutki, kto kojarzy słówko "Tuning", posiada świadomość, iż bywa to w pewny sposób unowocześnienie auta, które to bardzo często bywa określane zamiennie wraz z słówkiem "podrasowanie".
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.