Awarie
wózek widłowy
Dodał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najchętniej użytkowane modele wózków widłowych, co mieć na uwadze podczas ich wybierania.

Wózki widłowe stanowią nieodłączny element wyposażenia zakładów przemysłowych, magazynów i hal. Mogą one niekiedy wykonywać bardzo ciężką pracę, przewożąc codziennie setki palet albo innych ciężkich materiałów.
traktor
Dodał: Mark van Seeters
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób się zmieniały Jak bardzo się zmieniły przez minione lata maszyny i urządzenia rolnicze, czego będzie się od nich wymagać.

Nowoczesne rolnictwo wymaga obecnie nowoczesnych maszyn i narzędzi. W tej kwestii w ciągu minionych lat dokonał się bardzo duży postęp, w szczególności to widać na przykładzie ciągników. Dawne maszyny były po prostu surowymi, porządnymi sprzętami, ale o komforcie w nich nie było co marzyć. Jeżeli przed opadami chroniła zwykła blaszana kabina, to już było naprawdę dużo.
samochód Audi
Dodał: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należy pielęgnować samochód, żeby mógł on służyć bezawaryjnie przez długie lata

Wielu ludziom się wydaje, że po kupnie auta starczy że będą lać paliwo i opłacać ubezpieczenie, i na tym kończą się ich wydatki. Jednak jest to dość błędne przekonanie, ponieważ poza odwiedzinami na benzynowej stacji należy samochód również regularnie naprawiać. Mowa tu jest jedynie o naprawach planowanych, jakie mogą wynikać albo z przebycia pewnej liczby kilometrów, albo z takiego zużycia podzespołów, że ich wymienienie jest konieczne.
mechanik samochodowy w trakcie naprawy silnika

Serwisowanie naczep: co należy wiedzieć na ten temat?

Po krajowych ulicach porusza się dużo różnych rodzajów pojazdów mechanicznych. Nic więc dziwnego, że do najczęściej napotkanych zakładów usługowych można zaliczyć warsztaty zajmujące się naprawą pojazdów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.