Awarie
wózek widłowy
Dodał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najchętniej użytkowane modele wózków widłowych, co mieć na uwadze podczas ich wybierania.

Widłowe wózki są nieodłącznym elementem wyposażenia zakładów przemysłowych, magazynów i hal. Mogą one niekiedy wykonywać dużo ciężkiej pracy, przekładając codziennie setki palet czy innych cięższych materiałów.
traktor
Dodał: Mark van Seeters
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób się zmieniały Jak bardzo się zmieniły przez minione lata maszyny i urządzenia rolnicze, czego będzie się od nich wymagać.

Współczesne rolnictwo potrzebuje nowoczesnych narzędzi i maszyn. W tej dziedzinie podczas minionych lat dokonał się bardzo duży postęp, widać to zwłaszcza jeśli chodzi o ciągniki. Dawne maszyny były po prostu surowymi, porządnymi sprzętami, ale o wygodzie w nich nie było co marzyć. Jeśli przed opadami ochraniała najzwyklejsza kabina z blachy, to już było naprawdę dużo.
mechanik samochodowy w trakcie naprawy silnika

Serwisowanie naczep: co należy wiedzieć na ten temat?

Po naszych trasach porusza się wiele różnorodnych rodzajów samochodów. Nic więc skomplikowanego, że do często napotkanych zakładów jeśli chodzi o usługi zaliczamy warsztaty mechaniki samochodowej.
samochód Audi
Dodał: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należy pielęgnować samochód, żeby mógł on służyć bezawaryjnie przez długie lata

Wielu ludziom się wydaje, że po zakupie samochodu starczy że będą tankować i płacić za plisy, i na tym koniec ich wydatków. Jednak jest to dość złudne przekonanie, gdyż oprócz odwiedzin na benzynowej stacji trzeba samochód także systematycznie serwisować. Mowa tu jest jedynie o naprawach planowanych, jakie mogą wynikać albo z przebycia określonej liczby kilometrów, lub też z takiego zużycia podzespołów, że ich wymienienie jest konieczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.