Fachowy chip tuning i jego pozytywy

Chip tuning to nowomodna technologia, która pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów silnika w wozie. Fabrykanci silników wgrywają do nich wyśmienite oprogramowanie, które nie zezwala naszemu samochodowi korzystać z całej mocy. Wymiana tego oprogramowania na inne umożliwia zaś zdobycie większej mocy przy równoległym zachowaniu bezpieczeństwa.

Z usługi chip tuning mogą korzystać również kierowcy, którzy posiadają wóz na gwarancji, bez żadnych obaw, iż będzie ona nieważna. Jeżeli więc zależy Ci na poprawie parametrów silnika Twojego wozu, zdecyduj się na chip tuning, jaki oferowany jest dzisiaj przez multum wyróżnianych i kompetentnych serwisów samochodowych.

tuning samochodowy
Dodał: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com
Eco tuning niesie za sobą mnogość wartości, między innymi powiększa moc oraz wydajność silnika. Do tego oddziałuje również na zmniejszenie zużycia paliwa. Wyśmienite, jakościowe paliwo nie przynależy do najtańszych, jeśli więc nie chcesz go tracić, zdecyduj się na chip tuning (ciąg dalszy tego zagadnienia: http://www.s-performance.pl/). Za pośrednictwem nowego oprogramowania silnika, wolno zmienić też czas wtrysku, kąt zapłonu bądź optymalne obroty silnika. Mówiąc zwięźle, eco tuning zezwoli zmienić praktycznie każde parametry silnika (koniecznie sprawdź akcesoria marki Mc Gard), naturalnie na lepsze.

Decydując się na chip tuning, powinniśmy liczyć się z tym, że usługa ta do tanich nie należy. Naturalnie poniektóre osoby oferują eco tuning niższej cenie, niemniej jednak na takie propozycje lepiej uważać. Źle stuningowane auto może okazać się dla nas zwyczajnie niebezpieczne, co więcej nieprawidłowo przyrządzony eco tuning może spowodować uszkodzenie silnika.


Sprawdź też

Napraw swój samochód

Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne
Z biegiem czasu zawsze przychodzi ten moment, kiedy twoja fura zaczyna szwankować. Dla każdego właściciela i jego kieszeni jest to niesłychanie przykry moment – głównie z powodu czekających go wydatków. Posiadanie auta niesie ze sobą wiele korzyści ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna zgłaszać typowe usterki. Do głównych kosztów należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie OC, okresowe przeglądy oraz uzupełnianie podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich podzespołów jak amortyzatory w naszym samochodzie czy chociażby same sprężyny. Wydatki na części zamienne i naprawę mogą się okazać bardzo kosztowne szczególnie jeżeli naprawę zlecimy w autoryzowanym serwisie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.