Silnik
paliwo
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Dobre filtry do paliwa przydadzą nam się, jeżeli planujemy utrzymać auto w najlepszym stanie

Gdy jesteśmy posiadaczami auta wówczas z pewnością oczekuje nas w związku z tym mnóstwo zadań, które musimy zrealizować jeżeli chcemy nim jak najdłużej jeździć i mieć go przez mnóstwo lat w jak najtrwalszym stanie. To wyjątkowo istotne, przede wszystkim jeżeli zerkniemy na koszt zakupu samochodu w stosunku do średnich zarobków w naszym kraju. Wypływa z tego, że koszt zakupu auta jest niesamowicie duży, dlatego że umie osiągać cenę nieraz kilkanaście tysięcy złotych.
kierowca
Dodał: Roberto Ciucci
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś początkującym kierowcą i zaczynasz teraz swoją przygodę na jezdni – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat motoryzacji, działania pojazdu oraz jego kluczowych elementów.

System gospodarczy motoryzacji w naszym kraju zdobywa własne maximum. Pojawia się sporo nowoczesnych modeli, dynamizuje punktów sprzedaży, naprawy i zbytu. Auto, to w tej chwili pierwsza z podstawowych konieczności człowieka. Każdy pragnie stać się kierowcą i nieuzależniony od autobusów, czy od innych. Prawo jazdy to teraz standardowy wymóg każdego zatrudniającego.
Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne

Napraw swój samochód

Z czasem zawsze przychodzi ta chwila, kiedy twoja fura zaczyna szwankować. Dla każdego właściciela i jego kieszeni jest to niesłychanie przykra chwila – głównie z powodu czekających go wydatków. Posiadanie auta niesie ze sobą wiele korzyści ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna się psuć. Do głównych wydatków należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie pojazdów mechanicznych, systematyczne przeglądy oraz kontrola podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich elementów jak silnik, rozrząd lub nie daj boże uszczelka pod głowicą. Wydatki na części zamienne i naprawę mogą się okazać bardzo kosztowne szczególnie jeżeli naprawę zlecimy w autoryzowanym serwisie.
Silnik auta
Dodał: Grant.C
Na podstawie: http://www.flickr.com

Modyfikacja oprogramowania staje się popularną drogą poprawy parametrów silnika

Twórcy samochodów nagminnie pozostawiają w napędach spory zapas wielu przymiotów po to, aby używać je w późniejszych modelach czy też dostosowywać do wyposażenia, wielkości czy też ciężaru konkretnej wersji. Taki sam silnik może posiadać parę wielkości siły i momentu obrotowego.
opony
Dodał: lungstruck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najbardziej istotne części auta i ich funkcje

Z samochodu na dzień dzisiejszy korzysta już wielu ludzi, a ich liczba nieustannie rośnie. Wypływa to na przykład z faktu, że większą niż niegdyś ilość ludzie stać na kupno tego typu pojazdu. Oprócz tego coraz więcej osób dostrzega korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie swojego auta. Jest to w pierwszej kolejności opcja szybkiego podróżowania niezależnie od publicznego transportu.
auto, tuning,
Na podstawie: pixabay.com

Fachowy chip tuning i jego pozytywy

Chip tuning to nowoczesna technologia, jaka zezwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów silnika w wozie. Producenci silników wgrywają do nich dobre oprogramowanie, jakie nie pozwala naszemu samochodowi skorzystać z całej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia za to pozyskanie większej mocy przy równoległym zachowaniu bezpieczeństwa.
olej silnikowy
Dodał: Dylanlspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego typu zagwozdkami mają styczność teraźniejsi i przyszli właściciele pojazdów z silnikiem Diesla

Marzeniem każdego małolata, a również prawie każdej gospodyni jest posiadanie auta na prywatny użytek. Ten nabytek jest o tyle ważny, że daje posiadaczowi duże poczucie niezależności - w końcu można pojechać choćby w siną dal. Jednak nie w każdym przypadku taka perspektywa będzie możliwa do urzeczywistnienia. Dlaczego?
Pefrumy „With Love" Mohito
Dodał: MOHITO
Na podstawie: MOHITO

Jungheinrich - niewątpliwie jeden z czołowych producentów wózków widłowych, jacy funkcjonują na współczesnym rynku

Wpisały się w „krajobraz” wielkich zakładów, magazynów, hal produkcyjnych, hurtowni sklepów wielkopowierzchniowych, stając jego nieodłącznym „składnikiem”.
umowa
Dodał: Kieran White
Na podstawie: http://www.flickr.com

Akumulatory osiągalne w trzech kluczowych kategoriach

Wszyscy uwielbiamy własne auta i każdy dba o to, żeby także części do niego były najlepszej jakości. Przecież to od przeróżnych części jest zależne dobre działanie samochodu.


Akumulatory osiągalne w trzech kluczowych kategoriach

Napływa zima i dla tych właścicieli wozów, którzy nie posiadają garaży znaczące jest, żeby akumulator był w pełni skuteczny.
olej do silnika
Dodał: Dylanlspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest filtr oleju i jak go dobrać do swojego auta? O czym w szczególności należy pamiętać?

Pojazd jest złożony z wielkiej liczby różnorodnych podzespołów, ich współgranie i harmonijna współpraca zapewnia odpowiedni komfort jazdy. Niejeden z nas jednak do końca nie wie, że mnóstwo z tych detali, co pewien czas należy wymieniać, żeby silnik mógł pracować jak trzeba. Jedną z takich części, która nada się do regularnej wymiany jest filtr oleju. Jakie mamy filtry oleju i jak wybrać ten najlepszy?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.