Silnik
Silnik auta
Dodał: Grant.C
Na podstawie: http://www.flickr.com

Modyfikacja oprogramowania staje się popularną drogą poprawy parametrów silnika

Producenci aut nagminnie zachowują w silnikach spory zapas wielu parametrów po to, aby uwalniać je w późniejszych typach czy też dostosowywać do wyposażenia, wielkości czy też ciężaru określonej wersji. Dokładnie ten sam silnik napęd może mieć kilka wartości mocy i momentu obrotowego.
opony
Dodał: lungstruck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najbardziej istotne części auta i ich funkcje

Z samochodu na chwilę obecną korzysta już wielu ludzi, a ich ilość stale wzrasta. Wynika to przykładowo z tego, że większą niż niegdyś ilość osób stać na kupno tego typu pojazdu. Oprócz tego coraz więcej ludzi docenia korzyści, jakie pociąga za sobą posiadanie własnego samochodu. Jest to przede wszystkim opcja błyskawicznego niemal podróżowania bez uzależnienia od środków transportu publicznego.
Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne

Napraw swój samochód

Z biegiem czasu zawsze przychodzi ten moment, kiedy twoja fura zaczyna szwankować. Dla każdego właściciela i jego kieszeni jest to niesłychanie przykry moment – głównie z powodu czekających go wydatków. Posiadanie auta niesie ze sobą wiele korzyści ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna zgłaszać typowe usterki. Do głównych kosztów należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie OC, okresowe przeglądy oraz uzupełnianie podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich podzespołów jak amortyzatory w naszym samochodzie czy chociażby same sprężyny. Wydatki na części zamienne i naprawę mogą się okazać bardzo kosztowne szczególnie jeżeli naprawę zlecimy w autoryzowanym serwisie.
olej do silnika
Dodał: Dylanlspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest filtr oleju i jak go dobrać do swojego auta? O czym w szczególności należy pamiętać?

Samochód jest złożony z ogromnej liczby różnorodnych podzespołów, ich harmonia i harmonijna kooperacja zapewnia odpowiedni komfort jazdy. Niejeden z nas jednak do końca nie wie, że mnóstwo z tych elementów, co pewien czas musi wymieniać, żeby silnik pracował jak trzeba. Jedną z tego typu części, która nadaje się do regularnej wymiany jest filtr oleju. Jakie posiadamy filtry oleju i w jaki sposób wybrać ten najlepszy?
kierowca
Dodał: Roberto Ciucci
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś początkującym kierowcą i zaczynasz teraz swoją przygodę na jezdni – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat motoryzacji, działania pojazdu oraz jego kluczowych elementów.

System gospodarczy motoryzacji w naszym kraju zdobywa własne maximum. Ujawnia się mnóstwo nowoczesnych typów, dynamizuje punktów sprzedaży, serwisów i zbytu. Auto, to w tym momencie jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Każdy pragnie być mobilny i niezależny od komunikacji miejskiej, czy od innych. Prawo jazdy to obecnie standardowy warunek każdego pracodawcy.
Pefrumy „With Love" Mohito
Dodał: MOHITO
Na podstawie: MOHITO

Jungheinrich - niewątpliwie jeden z czołowych producentów wózków widłowych, jacy funkcjonują na współczesnym rynku

Wpisały się w „pejzaż” wielkich zakładów, magazynów, hal produkcyjnych, hurtowni sklepów wielkopowierzchniowych, stając jego nieodłącznym „składnikiem”.
filtr oleju
Dodał: Sunny
Na podstawie: http://www.flickr.com

Filtry oleju muszą okazać się kontrolowane

Niektóre elementy wozu powinny polepszyć wygodę jazdy

Filtry oleju muszą okazać się kontrolowane


Okazują się być elementy wyposażenia samochodu, bez których ten nie będzie w stanie się przemieszczać, lecz są również takie części, które mają raczej zlecenie poprawić wygodę jazdy i nie wpływają na sprawność wozu. Do jednej oraz drugiej kategorii wliczają się filtry, gdyż posiadamy takie, bez których spokojnie samochód może działać i takie, bez których nie będziemy w stanie zbyt daleko jechać. Przez to trzeba się dowiedzieć jakie mamy filtry i ile razy musimy je zmieniać.
auto, tuning,
Na podstawie: pixabay.com

Fachowy chip tuning i jego pozytywy

Chip tuning to nowomodna technologia, która zezwala na dostanie jeszcze lepszych parametrów silnika w samochodzie. Producenci silników wgrywają do nich dobre oprogramowanie, jakie nie pozwala naszemu samochodowi skorzystać z całej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia zaś pozyskanie większej mocy przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.
umowa
Dodał: Kieran White
Na podstawie: http://www.flickr.com

Akumulatory osiągalne w trzech kluczowych kategoriach

Wszyscy kOChamy swoje czterokołowce i każdy dba o to, by również części do niego były wysokiej formy. Przecież to od różnych części zależy należyte funkcjonowanie pojazdu.


Akumulatory osiągalne w trzech kluczowych kategoriach

Przychodzi zima i dla tych właścicieli czterokołowców, którzy nie posiadają garaży ważne jest, ażeby akumulator był w pełni skuteczny.
olej silnikowy
Dodał: Dylanlspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego typu zagwozdkami mają styczność teraźniejsi i przyszli właściciele pojazdów z silnikiem Diesla

Marzeniem każdego nastolatka, a również niemalże każdej gospodyni bywa posiadanie pojazdu na własny użytek. Taki nabytek jest o tyle ważny, że daje posiadaczowi ogromne poczucie niezależności - w końcu można pojechać chociażby w siną dal. Jednak nie w każdym przypadku taka perspektywa będzie możliwa do zrealizowania. Z jakiego powodu?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.