Kierowcy
Auto
Dodał: Jean-Pierre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak to jest z tymi oponami? Zmieniać na zimę czy nie? Co sądzić o oponach uniwersalnych? Są warte rozpatrzenia?

Opony zimowe są w stanie być węższe od tych, jakie są zalecane przez producenta. Jednocześnie powinny spełniać podstawową|generalną normę, którą jest homologacja. To jednocześnie sprawia, iż mogą negatywnie wpływać na jazdę, są w stanie odznaczać się dużo gorszą przyczepnością.
Wnętrze Audi
Dodał: amateur photography by michel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak obecnie można zagwarantować sobie satysfakcjonujący komfort jazdy?

Z pewnością każdy z nas zgodzi się z tezą, że współcześnie większość Polaków posiada własne auto, co niewątpliwie ułatwia komunikację pomiędzy kolejnymi lokalizacjami. Niektórzy wykorzystują samochód, dojeżdżając do pracy i odwożąc maluchy do szkoły. Inni z kolei często wyruszają na wielogodzinne wycieczki, zwykle z całą rodziną. Bez związku ze sposobem korzystania z auta, za każdym razem warto zadbać o jak najwyższy komfort jazdy.
Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne

Napraw swój samochód

Z biegiem czasu zawsze przychodzi ten moment, kiedy twoja fura zaczyna szwankować. Dla każdego właściciela i jego kieszeni jest to niesłychanie przykry moment – głównie z powodu czekających go wydatków. Posiadanie auta niesie ze sobą wiele korzyści ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna zgłaszać typowe usterki. Do głównych kosztów należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie OC, okresowe przeglądy oraz uzupełnianie podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich podzespołów jak amortyzatory w naszym samochodzie czy chociażby same sprężyny. Wydatki na części zamienne i naprawę mogą się okazać bardzo kosztowne szczególnie jeżeli naprawę zlecimy w autoryzowanym serwisie.
auto, tuning,
Na podstawie: pixabay.com

Fachowy chip tuning i jego pozytywy

Chip tuning to nowomodna technologia, która zezwala na dostanie jeszcze lepszych parametrów silnika w samochodzie. Producenci silników wgrywają do nich dobre oprogramowanie, jakie nie pozwala naszemu samochodowi skorzystać z całej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia zaś pozyskanie większej mocy przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.
Mężczyzna w czerwonym aucie
Dodał: Timothy Krause
Na podstawie: http://www.flickr.com

e-tuning – co to jest i jakie wyróżniają go plusy?

Czy wiesz, czym jest chip tuning? Jest to szybkie rozwiązanie na poprawę wskaźników silnika. Jednakże jak to zrobić i czy niesie ze sobą wyłącznie same korzyści?
mercedes
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś miłośnikiem aut, interesujesz się nowymi modelami samochodów i chcesz być na bieżąco ze wszelkimi informacjami na temat nowości ze świata pojazdów – zaznajom się z obszerną gamą źródeł wiedzy.

System gospodarczy samochodów w Polsce osiąga swoje maximum. Pojawiają się i modernizują całkowicie nowoczesne modele i egzemplarze. Samochód, to w tym momencie prymarna z istotnych potrzeb każdej zwyczajnej rodziny. Oddaje nie wyłącznie poczucie wygody i sposobność prędkiego przemieszczania się, ale również efekt spełnienia i satysfakcji.
opony zimowe
Dodał: lungstruck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep z oponami może nam zaproponować różne ich rodzaje

Dobrze dopasowane opony zagwarantują nam bezpieczeństwo

Sklep z oponami może nam zaproponować różne ich rodzaje

Jeśli podróżujemy samochodem, to chcemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby bezpiecznie dojechać do miejsca docelowego. (Opony Fulda) Dlatego właśnie tak ważne jest to, by był on sprawny oraz żeby miał założone dobre opony, takie które będą dobrane do warunków pogodowych i które nie będą nazbyt mocno zniszczone.
opony samochodowe
Dodał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli masz zamiar siąść za kółkiem sprawdź opony

Gdy mamy samochód, to chcemy żeby fajnie nim się jeździło. Najistotniejsze jest to, by było bezpiecznie. A później możemy zwracać uwagę na estetyczne aspekty. Najistotniejsze żeby pamiętać o istotnych sprawach.
filtry do klimatyzacji
Dodał: mezuni

Filtry w pojazdach – jak dbać o auto?

Samochód niegdyś wskazywał na prestiż i pozycję społeczną. W aktualnych czasach służy on przede wszystkim jako pojazd umożliwiający szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu. Bez względu na to, jakie zadania pełni, warto o niego dbać, aby posłużył jak najdłużej.
mechanik samochodowy w trakcie naprawy silnika

Serwisowanie naczep: co należy wiedzieć na ten temat?

Po krajowych ulicach porusza się dużo różnych rodzajów pojazdów mechanicznych. Nic więc dziwnego, że do najczęściej napotkanych zakładów usługowych można zaliczyć warsztaty zajmujące się naprawą pojazdów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.