Kierowcy
samochód - przekrój
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Serwisowanie swojego samochodu - lepiej w autoryzowanym warsztacie bądź u niezależnego mechanika

Praktycznie każdy samochód wymaga regularnego serwisowania, więc co pewien okres czasu trzeba zajrzeć do jakiegoś mechanika. Tym bardziej jeżeli coś ulegnie zepsuciu, wówczas nie tyle że się chce, to się musi odstawić auto do warsztatu. Lecz pozostawienie pojazdu w przypadkowym miejscu nie do końca jest dobrym pomysłem. Z mechanikami samochodowymi trochę będzie jak z lekarzami, są pośród nich dobrzy specjaliści, którzy się znają na tym, co robią, i osoby, jakie lepiej omijać z daleka.
auto, tuning,
Na podstawie: pixabay.com

Fachowy chip tuning i jego pozytywy

Chip tuning to nowoczesna technologia, jaka pozwala na zdobycie jeszcze lepszych parametrów silnika w samochodzie. Producenci silników wgrywają do nich dobre oprogramowanie, jakie nie zezwala naszemu samochodowi skorzystać z całkowitej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia z kolei otrzymanie większej mocy przy równoległym zachowaniu bezpieczeństwa.
Auto
Dodał: Jean-Pierre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak to jest z tymi oponami? Zmieniać na zimę czy nie? Co sądzić o oponach uniwersalnych? Są warte rozpatrzenia?

Opony zimowe mogą być węższe od takich, które są zalecane przez producenta. Jednocześnie muszą spełniać podstawową|generalną normę, jaką jest homologacja. To jednocześnie sprawia, iż mogą negatywnie wpływać na jazdę, są w stanie odznaczać się słabszą przyczepnością.
mechanik samochodowy w trakcie naprawy silnika

Serwisowanie naczep: co należy wiedzieć na ten temat?

Po naszych ulicach porusza się sporo przeróżnych typów pojazdów mechanicznych. Nic więc dziwnego, że do najczęściej napotkanych zakładów usługowych warto warsztaty mechaniki samochodowej.
Mężczyzna w czerwonym aucie
Dodał: Timothy Krause
Na podstawie: http://www.flickr.com

e-tuning – co to jest i jakie wyróżniają go plusy?

Czy wiesz, co to jest chip tuning? Jest to szybka metoda na podkręcenie osiągów silnika. Jednakże jak tego dokonać i czy niesie ze sobą jedynie same korzyści?
mercedes
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś miłośnikiem aut, interesujesz się nowymi modelami samochodów i chcesz być na bieżąco ze wszelkimi informacjami na temat nowości ze świata pojazdów – zaznajom się z obszerną gamą źródeł wiedzy.

Rynek samochodowy w Polsce osiąga własne maximum. Ujawniają się i modyfikują całkowicie nowe modele i egzemplarze. Samochód, to w tym momencie prymarna z istotnych potrzeb jakiejkolwiek zwyczajnej familii. Daje nie wyłącznie poczucie komfortu i możliwość szybkiego przemieszczania się, ale także obraz zadowolenia i satysfakcji.
Wnętrze Audi
Dodał: amateur photography by michel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak obecnie można zagwarantować sobie satysfakcjonujący komfort jazdy?

Bez wątpienia każdy z nas zgodzi się z tezą, że aktualnie większość Polaków posiada własne auto, co znacznie ułatwia komunikację pomiędzy konkretnymi lokalizacjami. Niektórzy korzystają z samochodu, dojeżdżając do pracy i odwożąc pociechy do szkoły. Inni z kolei często wyruszają na długie wycieczki, zwykle z całą rodziną. Niezależnie od sposobu korzystania z auta, zawsze warto zatroszczyć się o jak najlepszy komfort jazdy.
Wiata samochodowa Fastlock
Dodał: Icopal S.A.

Czemu czasem opłaca się wynająć autolawety

Każdy kto czasem zajmuje się przewozem towarów wielkogabarytowych doskonale wie, jak konieczna potrafi być w takich przypadkach autolaweta. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej komfortowych metod na przewożenie takich rzeczy.
filtry do klimatyzacji
Dodał: mezuni

Filtry w pojazdach – jak dbać o auto?

Samochód kiedyś świadczył o prestiżu i pozycji społecznej. W obecnych czasach służy on w szczególności jako pojazd, który umożliwia szybkie i wygodne dotarcie do celu. Niezależnie od tego, jakie zadania pełni, warto o niego zadbać, by służył jak najdłużej.
opony samochodowe
Dodał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli masz zamiar siąść za kółkiem sprawdź opony

Gdy mamy auto, to staramy się o to żeby fajnie nim się jeździło. Najistotniejsze jest to, by zwracać uwagę na bezpieczeństwo. Dopiero później można spojrzeć na wszystko, co z estetyką związane. Najistotniejsze by nie zapominać o istotnych sprawach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.