Całkowicie legalne sposoby na to żeby się pozbyć starego samochodu, jak wygląda standardowa procedura złomowania pojazdów

Każdy chyba posiadacz samochodu chce, aby pojazd którym jeździ służył długo i bezawaryjnie. Lecz nawet systematyczne wizyty u mechanika i naprawianie wszystkiego na bieżąco nie zatrzyma procesu starzenia. Zwyczajnie każdy pojazd w wyniku czasu i czynników zewnętrznych takich jak deszcz, słońce czy niska temperatura, a także po przejechaniu dużej ilości kilometrów może się zacząć psuć i jego któraś z kolei naprawa może przestać się opłacać. Wiele aut bierze też udział w najróżniejszych wypadkach i stłuczkach.


auto
Dodał: osseous
Na podstawie: http://www.flickr.com
O ile przy nowych pojazdach naprawy są opłacalne, o tyle jeśli auto (zobacz by porównać) będzie miało kilkanaście lat niekiedy nawet przy niedużym zdarzeniu jest uznawana szkoda całkowita. Ale przestanie używania pojazdu i jego wycofanie z ruchu wymaga spełnienia pewnych formalności, nie można go tak po prostu postawić w kącie i przestać jeździć. Nawet w przypadku samochodów, które się nie poruszają po drogach, ale nie są wyrejestrowane, niezbędne jest opłacanie obowiązkowego ubezpieczenia OC.Żeby legalnie dokonać wyrejestrowania jest dostępna w praktyce tylko jedna możliwość, którą jest złomowanie pojazdów lublin (więcej w artykule https://dokasacji.pl/artykul/lubelskie). Wbrew pozorom nie będzie ona zbyt trudna i skomplikowana, szczególnie że obecnie praktycznie każdy auto - (informacje) złom Krosno będzie posiadał swój transport i w razie czego podjedzie po samochód, który nie może samodzielnie jeździć (dalsza część tu https://dokasacji.pl/artykul/lubuskie).

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.