Transport
Tir
Dodał: Trevor King
Na podstawie: http://www.flickr.com

Do jakich zadań nadają się ciągniki siodłowe? Czy warto nabyć taki ciągnik?

Taki ciągnik jest to pojazd samochodowy transportowy, wykorzystywany wyłącznie do ciągnięcia innych pojazdów drogowych, takich które nie mają napędu własnego. Najczęściej ciągnie naczepy. Co trzeba wiedzieć o tym samochodzie?
ciężarówka - logistyka
Dodał: NotrucksNolife
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zagwarantować sobie wygodę podróży TIRem?

Transport drogowy w naszym kraju rozwinął się z niezwykle ekspresowym tempie. Polskie firmy przewożą za pośrednictwem tirów i samochodów dostawczych towary w obrębie całej Europy i poza nią. Intratność tego biznesu jest ogromna, negatywem są niestety często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują przepisy, które regulują jeżdżenie dużych pojazdów po drogach.
samochód po wypadku na ulicy
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

Całkowicie legalne sposoby na to żeby się pozbyć starego samochodu, jak wygląda standardowa procedura złomowania pojazdów

Każdy właściciel samochodu chciałby, aby pojazd którym jeździ służył długo i bezawaryjnie. Jednak nawet systematyczne wizyty u mechanika i wykonywanie bieżących napraw może nie zatrzymać procesu starzenia. Po prostu każdy samochód pod wpływem czasu i czynników zewnętrznych takich jak deszcz, słońce czy siarczyste mrozy, a także po przejechaniu większej liczby kilometrów zwyczajnie będzie się psuł i jego dalsza naprawa może przestać się opłacać. Wiele samochodów bierze też udział w najróżniejszych stłuczkach i wypadkach.
transport
Dodał: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy trzeba się wyprowadzić, czyli firma przeprowadzkowa na ratunek w ważnym dla nas momencie

Ogromna większość Polaków co najmniej raz podczas życia się przeprowadza. Zazwyczaj ma to miejsce wówczas, kiedy opuszczamy rodzinne gniazdo, by rozpocząć dorosłe życie.


Kiedy trzeba się wyprowadzić, czyli firma przeprowadzkowa na ratunek w ważnym dla nas momencie

Przeprowadzki z reguły nie kojarzą się nam za dobrze, związane są z ogromnym zamieszaniem, koniecznością spakowania wszystkich rzeczy, transportowania, wniesienie na nowe miejsce, wypakowywania i tak dalej.
garaż
Na podstawie: pixabay

Posiadanie auta niezwykle ułatwia wiele rzeczy - wygodnie oraz o każdej godzinie mamy możliwość dotrzeć w każde miejsce

Auto ułatwia życie niejednemu użytkownikowi. Nie jesteśmy zmuszeni szukać biletów, biegać na przystanek, stresować się z powodu opóźnionych pociągów, zmieniać środek transportu gdzieś w połowie trasy.
samochód
Dodał: GpsGuardian
Na podstawie: GpsGuardian

Legalne metody na to żeby się pozbyć starego pojazdu, którego nie będzie się opłacać już dalej naprawiać.

Jeżeli samochód jeździ bez większych problemów, nie trzeba do niego wiele dokładać, to przeważnie właściciel będzie chciał zatrzymać taki pojazd tak długo jak się da. Jednak również w przypadku motoryzacji czas szybko biegnie, auta z wiekiem miewają coraz więcej awarii, które w pewnych sytuacjach nie bardzo opłaca się reperować. Wówczas w praktyce są dwie opcje, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę nierozsądnych właścicieli nie jest legalna, a oprócz tego i tak sprawy nie rozwiąże. Takie starsze autko można albo spróbować sprzedać, jeżeli tylko znajdzie się chętnego, który się na coś takiego skusi, albo oddać na auto złom Kraków.
selfie - Auto
Dodał: Tjark
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy warto współcześnie wybrać się na jazdę próbną nowym autem?

Posiadanie przez nas samochodów stało się współcześnie w pewnej mierze obowiązkiem. Ich przeznaczenie w ciągu naszego codziennego życia jest bowiem duże. Stosujemy je do codziennego transportu ze względu na olbrzymią funkcjonalność w porównaniu z transportem oferowanym nam przez służby komunalne bądź pozostałych prywatnych przewoźników.
przeprowadzka
Dodał: Carly Lesser & Art Drauglis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak szybko się przeprowadzić do innego domu, czyli co obowiązkowo musicie wiedzieć zanim załadujecie swoje walizki

Decyzja o przenosinach do sąsiedniej wsi albo do kilkudziesięciotysięcznego miasta czy nawet na odległy koniec Polski nie zawsze jest przemyślana. Czasami ustalenia dokonywane bywają z dnia na dzień, co rzecz jasna dodatkowo potęguje stres związany ze sporymi zmianami.
ciężąrówka, transport
Dodał: Luke Lawreszuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli trzeba przewieźć przedmioty w wygodnych warunkach, wynajmij właściwą naczepę

Transportowanie towarów bywa w niektórych przypadkach dosyć poważnym wyzwaniem. Przewożone przedmioty powinno się odpowiednio zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu. Równie ważnym czynnikiem bywa ergonomia przewozu, załadunku oraz rozładunku asortymentu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.