e-tuning – co to jest i jakie wyróżniają go plusy?

Czy wiesz, co to jest chip tuning? Jest to błyskawiczny sposób na udoskonalenie osiągów silnika. Tylko jak to zrobić i czy niesie ze sobą wyłącznie same atuty?
Duży samochód
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chip tuning jest to, jak już wspomniano, pewna modyfikacja silnika. Producenci samochodów bowiem niesłychanie często zostawiają w określonych modelach pewien zapas parametrów w silnikach, tak, aby móc je dostosować do danego myjnia dlasamochodu - (ręczna myjnia bydgoszcz) bądź wyposażenia, które się w nim znajduje. Ten pozostawiony zapas można wydobyć, jeśli tylko w fachowy sposób przekształcimy i wyregulujemy fabryczne oprogramowanie. Jak znacznie można podnieść powyższe osiągi?

Wszystko jest zależne od danego samochodu, jednakże wielokrotnie wystarczy nieznaczna zmiana, by poczuć różnicę spełniającą wymagania kierowcy. To jedna z najważniejszych zalet, jaka odróżnia chip tuning jak chip box 1.9 tdi. Oprócz tego dzięki prezentowanym zabiegom auto staje się bardziej dynamiczne, ale nie – jak wielu oczekuje – szybsze. Jednak dzięki zwiększeniu dynamiki może prowadzić się dużo lepiej, płynniej reagując na wciśnięcie pedału gazu i tym samym być bardziej elastyczne. Samochód po chip tuningu może lepiej robić konieczne na drodze manewry, np. wymijanie pozostałych pojazdów jadących tym samym pasem. Chip
Samochód rajdowy
Dodał: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie: http://www.flickr.com
tuning jest nie tylko atrakcyjny dla mężczyzn, albowiem ciekawią się nim także kobiety, szczególnie te, które prowadzą ciężkie auta. Pragną, by samochód sprawniej podporządkowywał się manewrom, a chip tuning jest za pewno w tym pomocny.

Jeśli i ciebie ciekawi chip tuning, lecz nie masz kompetencji, by dokonać tego samodzielnie, lepiej udaj się do fachowców, inaczej możesz wyłącznie wyrządzić więcej szkód aniżeli korzyści. Specjaliści w tej branży znają się na rzeczy i w mig podrasują twoje auto, abyś mógł cieszyć się jego jeszcze lepszymi wynikami. Chociaż jest to zwykle prosty zabieg, czasem może dojść do pewnych trudności, więc lepiej, aby nad wszystkim czuwała osoba doświadczona w temacie. Profesjonalista wie, jak dalece można podrasować samochód, aby silnik to wytrzymał. Pamiętaj jednakże, że nie najistotniejsza jest szybkość i dynamika jazdy, bowiem na pierwszym miejscu powinno być bezpieczeństwo pasażerów jadących w samochodzie oraz innych uczestników ruchu, także tych pieszych, którzy też chcą dojść do celu.


Sprawdź też

Wypożyczanie busów oraz autokarów w Krakowie

transport
Dodał: Stadt Lohne
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwo oferuje usługi przewozu osób:wynajem minibusów, osobówek oraz wynajem autokarów w Krakowie. Firma proponuje szeroki zakres usług transportowych zarówno dla klientów prywatnych jak również firm, instytucji i wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość usług, fachową obsługę, bezpieczeństwo oraz niskie ceny.
2023-07-20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.