W jaki sposób zagwarantować sobie niezapomniane przygody w górach?

Odpoczynek w Zakopanem kojarzy się zazwyczaj z jeżdżeniem na nartach, wędrówkami po terenach górzystych czy też chociażby ich oglądaniem z ciupagą w ręku. Istnieje jednak odmienna forma spędzania tam czasu, która jest także interesującym pomysłem na wyjazd integracyjny dla spółek.


Taką alternatywną formą rozrywki jest jazda na skuterach śnieżnych.


skutery zakopane
Dodał: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wszyscy o nich słyszeliśmy, jednak chyba nieczęsto mamy możliwość samodzielnie na nich pojeździć. Jeżeli będziemy zimą w tym mieście, naprawdę warto jest się na to skusić. Sama jazda na skuterze śnieżnym jest niezwykle prosta, ponieważ w jej trakcie nie jest niezbędna żadna zmiana biegów. Użyty tam mechanizm oparty jest na zasadzie siły odśrodkowej. Wystarczyłoby dodać gazu i radować się pejzażem przesuwających się wkoło nas krajobrazów. Jeżeli chciałabyś samodzielnie przekonać się jaką radość mogłyby zapewnić skutery Zakopane to miejsce, w którym funkcjonują wypożyczalnie takiego sprzętu. Przekonasz się, że przejażdżka na nich jest tak łatwa, że mogą to robić nawet stosunkowo małe dzieci.


BMW
Dodał: atomic80
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z propozycji takiej wypożyczalni mogłyby korzystać tak osoby indywidualne, jak i podmioty gospodarcze czy odmiennego rodzaju grupy zorganizowane. Co ciekawe, w ofercie takiej wypożyczalni znajduje się nie tylko sam wynajem skutera, ale także niecodzienne śnieżne safari. Z tej propozycji może skorzystać każdy. Wspomniany wypad trwa ok.

Masz zamiar pogłębić swoją wiedzę z tego tematu? Chcemy Cię wesprzeć. Musisz przejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej (https://interauto.com.pl/) wiadomości.

godzinę. Oczywiście na początku prowadzi się niedługi instruktaż. Wymagane jest również zapoznanie się ze sprzętem.


Sprawdź też

Tuning, kontra Chiptuning - a więc, podrasowanie samochodu na zewnątrz i od wewnątrz

busy
Dodał: Sarah Stierch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy pragnie, by jego samochód dobrze się sprawował i był przyjemny dla oka. Wewnątrz naszego felietonie po opowiadamy Tobie, w jaki sposób tego dokonać za pomocą dwójki sposobów - Tuningowi, a więc podrasowaniu zewnętrznemu, oraz Chiptuningowi - a więc podrasowaniu od środka!


Sama wyprawa po pięknych terenach mogłaby się odbywać pod opieką instruktorów. Skutery są dwuosobowe, z tego też powodu po osiągnięciu połowy drogi, przeprowadzana jest przerwa na ewentualną zmianę kierującego.
2022-02-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.