Tuning, kontra Chiptuning - a więc, podrasowanie samochodu na zewnątrz i od wewnątrz

Każda osoba pragnie, aby jego samochód wspaniale się sprawował i był przyjemny dla oka. Wewnątrz naszego felietonie po opowiadamy Ci, jak tego dokonać za pomocą dwóch metod - Tuningowi, a więc podkręceniu zewnętrznemu, oraz Chiptuningowi - a więc podkręceniu od środka!
Nasz artykuł zaczniemy od tuningu, biorąc na tapetę Opla Corsę B tuningowanie Corsy B. Corsa B tuning, to w szczególności wymiana i ulepszenie takich części samochodziku, jak choćby: alufelgi, części fabryczne (to najbardziej często zamienia się jako sama podstawę), hamulce, światła, stylizację ogólnikową, wydechy, zegary, a także jeszcze kilka innego rodzaju rzeczy, typu naklejki, czy gadżety Tuningowe, typu: flaga samochodowa, folia na lampy, lakier do malowania silnika, listki typu LED, listwy chromowane na auto (chemia warsztatowa) oraz tak w dalszym ciągu. Warto również wspomnieć o fakcie, że istnieje także możliwość podrasowania Mocy naszego własnego auta, oraz w tym chwili wkraczamy w rozdział chiptuningu.


busy
Dodał: Sarah Stierch
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zwiększenie elektroniczne mocy silnika, nazywane konkretnie "chiptuning", to radość i zwiększone bezpieczeństwo na dróżce w pojedynczej rzeczy. Samochód poddany Chip tuningowi, bywa bardziej szybki, bardziej sprawny i spala mniejszą ilość paliwa. Na jakiej rzeczy jednak ów Chiptuning polega? Już objaśniamy! kliknij tutaj Robotą chiptuningu bywa wykorzystanie rezerw naszego własnego auta, jakie pozostawił w nim producent. Bywa to możliwe również w przypadki, gdy nie posiadają one (auta) turbiny.
Bywa to możliwe za sprawą tak zwanego "sterownika silnika", który to odpowiada za robotę silnika. Chiptuning bywa więc idealny dla osobników, którzy dbają o auta - sprawia to, że mają możliwość osiągnąć wyższe obroty, wykorzystując całkowity potencjał swojego samochodu!
2019-06-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.