Koła
BMW
Dodał: Mathew Bedworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na pojeździe nie należy oszczędzać

Im wspanialsze rzeczy założymy w własnym samochodzie, tym większa będzie możliwość na to, iż uda nam się nim pojeździć przez kilka lat, iż nic niedobrego nie będzie się z nim działo oraz równocześnie, że ciągle będzie się prezentował na pewno cudownie. Nie mniej należy sobie tu wydawać sprawę, że na samochodzie nie możemy szczędzić, gdyż zazwyczaj od tego jakie ma części zależy to, czy będzie dla nas bezpieczny w czasie jazdy.
opona
Dodał: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie wraz z nadchodzącą zimą we Wrocławiu można wymienić koła na opony zimowe?

Kiedy zaczyna się listopad regularnie temperatury powietrza spadają w okolice zera stopni. To niezmiernie jasny sygnał, że wielkimi krokami zbliża się zima. Jak wiadomo ta pora roku kojarzy się w pierwszej kolejności z niskimi temperaturami oraz ogromnymi opadami śniegu. Kiedy więc już mamy okazję odczuć pierwsze oznaki zimy należy w miarę szybko zamienić koła w naszym pojeździe na opony zimowe. Dzięki ich budowie przemieszczanie się po ośnieżonych, a także zamarzniętych drogach staje się znacznie komfortowe niż dotychczas.
samolot
Dodał: Pam Broviak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Branża motoryzacyjna wprowadza na rynek nowy produkt, który ma zapewnić nam komfort jazdy w bardzo ciężkich warunkach zimowych

Co to takiego? Coś, co w najbliższym okresie ma szansę okazać się hitem i powinno zająć miejsce dotychczas wykorzystywanych łańcuchów na koła umożliwiających poruszanie się po ośnieżonych, lub też pokrytych warstwą lodu drogach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.