Części
mechanicy samochodowi
Dodał: Wonderlane
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak kupować części do samochodu? Jak najlepiej kupować, by części faktycznie były dobrze dobrane?

Nie każdy planuje powierzać kupno części mechanikom, duża ilość osób chce robić to samodzielnie. Powstaje pytanie tylko: jak to zrobić? Od razu trzeba wiedzieć, iż nie jest to takie proste, chociaż bezproblemowa dostępność do internetu ma wpływ, że każdy i wszędzie może nabyć takie części. Niestety, to tylko teoria, bo dość często kupną rzecz należy wymienić lub kupić kolejną. Niekiedy jest jeszcze gorzej, ponieważ powinniśmy naprawić usterki, do których doszło w skutek zamontowania niewłaściwego elementu.
czarny samochód marki ford mondeo
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 zasad, w jaki sposób kupować właściwe części zamienne

Znaczącym problemem znacznej części polskiego społeczeństwa jest zwłaszcza to, że stosunkowo nierzadko jest tak, iż poruszamy się relatywnie starymi samochodami. To powoduje, że popyt na najróżniejsze części utrzymuje się na znacznym poziomie. W szczególności brak cła na samochody z RFN, Belgii bądź Italii spowodował, iż znacząco powiększyła się u nas liczba samochodów. No dobrze, lecz z całą pewnością nie jest tak, że samochody psują się aż tak bardzo często. Bez przesady, aż tak beznadziejnie to nie jest. Jednak może koniec na dzień dzisiejszy analizowania polskiego rynku samochodowego.

Wycieraczki samochodowe to wielce ważny element utrzymania bezpieczeństwa podróżowania

Jeśli jesteś chłopakiem, niewątpliwie mocno dbasz o własny samochód – obecnie przecież praktycznie każdy z nas taki ma. Nawet jeżeli kiedy Twój samochód jest w świetnym stanie, wtedy i tak wówczas bez wątpienia powinieneś zwracać wielką uwagę na takie elementy, na które często bynajmniej nie zwraca się uwagi – dla przykładu wycieraczki samochodowe. Okazuje się bowiem, że takie elementy zużywają się praktycznie tak samo jak wszystkie inne elementy każdego pojazdu. Dlatego jeśli chciałbyś trochę dowiedzieć się w sprawie wycieraczek samochodowych, nasz artykuł bez wątpienia przeznaczony jest dokładnie dla takich osób jak Ty.
Części samochodowe z CenterCar.pl
Dodał: dh
Na podstawie: opracowanie własne

Napraw swój samochód

Z biegiem czasu zawsze przychodzi ten moment, kiedy twoja fura zaczyna szwankować. Dla każdego właściciela i jego kieszeni jest to niesłychanie przykry moment – głównie z powodu czekających go wydatków. Posiadanie auta niesie ze sobą wiele korzyści ale z biegiem czasu każdy samochód zaczyna zgłaszać typowe usterki. Do głównych kosztów należy przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie OC, okresowe przeglądy oraz uzupełnianie podstawowych płynów; oleju płynu hamulcowego, wspomagania... Gorzej jeżeli musimy wykonać naprawę takich podzespołów jak amortyzatory w naszym samochodzie czy chociażby same sprężyny. Wydatki na części zamienne i naprawę mogą się okazać bardzo kosztowne szczególnie jeżeli naprawę zlecimy w autoryzowanym serwisie.
busy
Dodał: Sarah Stierch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tuning, kontra Chiptuning - a więc, podrasowanie samochodu na zewnątrz i od wewnątrz

Każda osoba pragnie, aby jego samochodzik wspaniale się sprawował i był miły dla oka. W naszym felietonie opowiemy Tobie, w jaki sposób tego dokonać za pomocą dwóch metod - Tuningowi, czyli podkręceniu zewnętrznemu, oraz Chiptuningowi - a więc podkręceniu od wewnątrz!
opel astra f tuning
Dodał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Opel Astra F - a więc, możność tuningu nie wyłącznie po zewnętrznej stronce auta!

Każdy, kto kojarzy słowo "Tuning", posiada świadomość, że jest to w pewny sposób unowocześnienie auta, które niewiarygodnie często jest określane zamiennie wraz z słówkiem "podrasowanie".
silnik

Oryginalne części samochodowe

Posiadanie swego samochodu to dla dużej ilości ludzi zdecydowanie spora wygoda. Znacznie umie to ułatwić ogrom spraw na co dzień – przykładowo dojazd do pracy albo dalsze podróże , a także różnorodne sytuacje, gdy wysoce istotny jest czas.
wynajmowanie auta
Dodał: dylanspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie usługi winna oferować polecana i doświadczona wypożyczalnia aut?

Nie każdy z nas ma współcześnie wóz, bo posiadanie wozu wiąże się bezsprzecznie z wielkimi wydatkami. Samo nabycie samochodu nie jest wcale dużym wydatkiem, gdyż można nadzwyczaj oszczędnie kupić dobry, używany samochód.
GPS
Dodał: Smailo
Na podstawie: Smailo

Wysokiej klasy reflektory stosowane w pojazdach

Z pewnością każdy kierowca jest świadomy tego, jak istotną rolę w konkretnym samochodzie odgrywają reflektory. Nie da się ukryć, że od nich zależy między innymi bezpieczeństwo podczas jazdy, i z tego względu należy zwrócić na przywołaną kwestię szczególną uwagę.
mata do bagażnika
Dodał: Jason Lawrence
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mata do bagażnika to odpowiednie rozwiązanie

W bagażniku przewozimy przeróżnego typu rzeczy, które nie zawsze są czyste, a co się z tym łączy, mogą własny bagażnik pobrudzić. Dodatkowo jeszcze powinno się pomyśleć o tych wszystkich rzeczach, które podczas podróży mają szansę się przemieszczać po całym bagażniku, gdyż trzeba je jakoś zabezpieczyć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.