Z oktanami we krwii
ford
Dodał: Kyle Harris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naprawa samochodu, a więc co trzeba regularnie wymieniać, aby cieszyć się bezpieczną jazdą

Nie może sobie pozwolić na zakup samochodu z salonu. Wielu z nas decyduje się na kilkuletnie auta, jakie chociaż świetnie nam służą, to wymagają już poważniejszej uwagi, na przykład wymiany pewnych elementów, aby jazda nieprzerwanie była bezpieczna. Co to takiego?
Bez wątpienia jest to olej oraz filtr oleju. Olej zazwyczaj wymienia się raz na rok, gdyż bezustannie jest poddawany obciążeniom termicznym i wychwytuje wszelkie zanieczyszczenia, przez co pogarszają się jego właściwości. Olej można wymieniać samemu, lecz jeżeli nigdy tego nie robiliśmy, warto zajechać do warsztatu samochodowego.
części
Dodał: teresatrimm
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie zaopatrzyć się w akcesoria samochodowe?

Dodatki samochodowe jest to temat, który interesuje każdego z kierowców. Ich popularność ma umotywowanie. Spora część to artykuły niezbędne bądź bardzo pomocne w powszednim użytkowaniu auta. Warto mieć tego świadomość i poznać sektor owych artykułów, gdyż można wśród nich odkryć wiele ciekawych obiektów (na przykład chlapacze).
wygłuszenie samochodu
Dodał: MV Roberts Garden

Wygłuszenie samochodu ma szansę okazać się wspaniałym planem

Jeżeli drażni nas hałas jaki jest w naszym pojeździe i chcemy, by obowiązywała w nim znaczniejsza cisza, to z pewnością powinniśmy się zastanowić, jakie mamy tu możliwości. Co więcej, musimy pomyśleć, czy nasz pomysł mamy możliwość sami wprowadzić w życie, czy raczej powinniśmy skorzystać z wsparcia bardziej doświadczonych osób.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.