Z oktanami we krwii
Lamborghini
Dodał: Ben
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fantastyczne Lamborghini na wyciągnięcie ręki

Nawet ludzie, którzy nie orientują się za bardzo w współczesnej motoryzacji doskonale wiedzą, że istnieją takie marki aut, które są bardzo kosztowne. Na pewno do takich aut powinniśmy zaliczyć samochody marki Lamborghini. Nie każdy jest w stanie sobie kupić auto z drzwiami, które można otworzyć w bardzo specyficzny sposób, ale wszyscy możemy posiadać lambo doors.
odrestaurowany samochód
Dodał: jsnsndr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Starsze auta to snobizm czy zauroczenie?

Ludzie posiadający troszkę funduszy, czasu wolnego, czy innych zasobów do zagospodarowania szukają sobie hobby. Co może być tym zainteresowaniem? Bardzo często są to stare auta ale wiele osób zagląda na remontujących takiego starucha jak na snoba. A przecież stary samochód to coś więcej. To zainteresowanie i emocje. Dużo osób dzisiaj patrzy na stary samochód jak na skarbonkę, w którą nabywca ładuje finanse, żeby pokazać się i zaszpanować innym.
samochód Audi
Dodał: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należy pielęgnować samochód, żeby mógł on służyć bezawaryjnie przez długie lata

Wielu ludziom może się wydawać, że po zakupie samochodu starczy że będą lać paliwo i płacić za plisy, i na tym koniec ich wydatków. Lecz jest to dość błędne przekonanie, ponieważ oprócz odwiedzin na stacji benzynowej należy pojazd także regularnie naprawiać. Mowa tu jest tylko o naprawach planowanych, które wynikają albo z przejechania określonej ilości kilometrów, lub też z takiego zużycia części, że ich wymienienie jest konieczne.
transport
Dodał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odnawianie pojazdów samochodowych – ważna dla kierowców usługa

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób użytkuje z własnych pojazdów osobowych. Jest to dla nich znaczna wygoda, ponieważ zdołają poruszać się w dowolne miejscówki bez względu na przeróżne okoliczności.
samochód
Dodał: Rick Flores
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nawigacja lark polecana okazuje się być ze względu na przeróżne mapy

W każdym pojeździe muszą znaleźć się pewne rzeczy

Nawigacja lark polecana okazuje się być ze względu na przeróżne mapy

Trzeba sobie wydawać sprawę z tego, że w wozie musimy mieć różne rzeczy. Jedne będą nam umilać drogę, drugie zapewnią nam bezpieczeństwo, a jeszcze inne spowodują, że będziemy mogli zapalić w każdym momencie, zatem nie straszne będą nam nawet naprawdę mroźne zimy.
Tablica rozdzielcza samochodu
Dodał: Ryan Gsell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wycieraczki do auta muszą poddawane ciągłej pielęgnacji

Kiedy korzystasz niejednokrotnie z samochodu i chcesz, aby jak najrzadziej zdarzały się w nim awarie, wtedy przede wszystkim powinieneś zadbać o dobrą konserwację poszczególnych części swojego pojazdu. Kiedy zainteresowałeś się tym tematem, powinieneś w szczególności zainteresować się przykładowo wycieraczkami samochodowymi. Jeżeli teraz o tym myślisz bez wątpliwości przyszło Ci do głowy, że prawdopodobnie nigdy wcześniej nie zastanawiałeś się nad tym, jak odpowiednio zadbać o wycieraczki samochodowe. Tymczasem wszystkie wycieraczki, przykładowo wycieraczki samochodowe 600 mm często ulegają uszkodzeniom z różnych powodów, którym często można zapobiec.

Wycieraczki samochodowe to wielce ważny element utrzymania bezpieczeństwa podróżowania

Jeśli jesteś chłopakiem, niewątpliwie wyjątkowo dbasz o swój samochód – obecnie przecież niemal każdy z nas taki ma. Nawet jeżeli kiedy Twój samochód jest w niezłym stanie, wtedy i tak wówczas bez wątpienia powinieneś zwracać szczególną uwagę na takie elementy, na które zazwyczaj w ogóle nie zwraca się uwagi – dla przykładu wycieraczki samochodowe. Okazuje się bowiem, że takie sprzęty niszczą się niemalże tak samo jak wszystkie inne części każdego samochodu. Dlatego kiedy chciałbyś nieco dowiedzieć się w kwestii wycieraczek samochodowych, nasz artykuł niewątpliwie przeznaczony jest właśnie dla takich osób jak Ty.
samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadanie auta to super sprawa, ponieważ dzięki niemu mamy możliwość o każdej porze dotrzeć w wybrane miejsce bez jakichkolwiek kopotów

Jeżeli mamy samochód, to na pewno potrafimy wymienić wiele plusów tej sytuacji. Nie jesteśmy zmuszeni przejmować się spóźnionymi autobusami lub komfortem podróży i zawsze dotrzemy tam, gdzie pragniemy, niezależnie od pory.
samochód
Dodał: Alexander Nie
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niewielkie zniszczenia – jak się przed nimi uchronić? Co zrobić, by ich uniknąć? Ucz się odpowiednio dbać o własne rzeczy

Duża część z nas jest w większym czy mniejszym stopniu estetami. Przepadamy za tym, gdy nasze otoczenie wygląda atrakcyjnie, stylowo, jest czyste i zadbane. Wtedy mamy dużo lepsze samopoczucie. Jednak nasze meble oraz sprzęty domowe mają to do siebie, iż z biegiem lat niszczą się i psują, są w coraz gorszym stanie. Naturalnie jeżeli o nie dbamy, odpowiednio konserwujemy, przebiega to znacznie wolniej. Mimo to i tak po upływie paru lat z pewnością dostrzeżemy zagniecenia na sofie, pęknięcia na skórzanych obiciach, zarysowania, plamy, wyblaknięcia. Temu procesowi nie można zapobiec. Co wtedy? Czy musimy kupować nowe meble? Niekoniecznie! Możemy po prostu inwestować w odnowienie tych starych!
BMW
Dodał: Andrew Gregg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta z USA w Polsce

USA to kraj, kojarzący się większości Polaków ze sporym bogactwem. Nic w tym dziwnego, w końcu przez cały XX wiek, Stany kreowały styl życia dla właściwie całej zachodniej Europy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.