Z oktanami we krwii
Auto
Dodał: dylanspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wielkim zainteresowaniem raduje się test samochodów używanych

Do wyboru mamy ogromną liczbę przeróżnych typów pojazdów, a to spowoduje, że pragnąc znaleźć ten najlepszy dla siebie, warto się troszeczkę naszukać oraz naczytać. Na szczęście gdy znajdziemy właściwy portal motoryzacyjny, to możemy znaleźć wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu, a jeszcze do tego, będziemy posiadali możliwość poznania się nie tylko z opiniami specjalistów na temat określonych marek wozów, lecz także z ich użytkownikami.
Akumulator
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Właściwy warsztat samochodowy posiada wielu klientów

Czasem ciężko określić, komu rzeczywiście warto powierzyć własny pojazd

Dając wóz do naprawy, chcemy posiadać świadomość, że będzie on w dobrych rękach i iż rzeczywiście wszystko zostanie rzetelnie sprawdzone, a ewentualne awarie błyskawicznie zniwelowane. Przez to zanim udamy się po raz pierwszy do mechanika, sprawdzamy opinie o każdym warsztacie, wypytujemy znajomych, przeglądamy wpisy w sieci.
samochód Audi
Dodał: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należy pielęgnować samochód, żeby mógł on służyć bezawaryjnie przez długie lata

Wielu osobom się wydaje, że po kupnie samochodu starczy że będą lać paliwo i opłacać ubezpieczenie, i na tym koniec ich wydatków. Jednak jest to dość złudne przekonanie, gdyż oprócz odwiedzin na stacji benzynowej trzeba samochód również regularnie serwisować. Mowa tu jest jedynie o naprawach planowanych, jakie wynikają albo z przebycia pewnej ilości kilometrów, lub też z takiego zużycia części, że ich wymiana jest konieczna.
Lamborghini
Dodał: Ben
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fantastyczne Lamborghini na wyciągnięcie ręki

Nawet osoby, które nie orientują się za bardzo w dzisiejszej motoryzacji doskonale wiedzą, że istnieją takie marki samochodów, które są bardzo kosztowne. Na pewno do tego typu aut powinniśmy zaliczyć samochody firmy Lamborghini. Nie każdy może sobie kupić samochód z drzwiami, które otwierają się w ciekawy sposób, ale wszyscy możemy mieć lambo doors.
Jadący pociąg
Dodał: Train Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochód to dla niemal każdej osoby na naszej planecie najlepszy środek lokomocji, który nieziemsko upraszcza funkcjonowanie

Dzisiaj ciężko sobie wyobrazić nasze życie bez wozu. Jednak o Auto powinniśmy dbać. I nie tylko o silnik, ale także o jego prezencję, gdyż najczęściej wygląd naszego samochodu świadczy o właścicielu - to nasza wizytówka.


Samochód to dla niemal każdej osoby na naszej planecie najlepszy środek lokomocji, który nieziemsko upraszcza funkcjonowanie

Jeśli żyjemy z daleka od miasta, gdzie komunikacja gminna jest niemalże żadna albo mamy szkraby, które po lekcjach musimy wozić na dodatkowe treningi, to posiadanie wozu wydaje się w naszym przypadku niezbędne.
auta - wizerunek
Dodał: Traveltipy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaproszenie na bezpłatną jazdę próbną

Każdy chciałby mieć najnowsze samochody. Jednak prawda jest taka, że nie każdego stać na nowe auto. Z tego powodu znane koncerny samochodowe pozwalają nam na Kupno różnych modeli w kredycie. Jednak czasem nawet, gdy mamy odpowiednią ilość pieniędzy możemy nie mieć pewności, jaki samochód kupić.
Fiat Stilo
Dodał: Jorge Andrés Calderón
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skuteczna naprawa samochodu – jak wybrać najbardziej odpowiednie części oraz zdecydować się na usługi najlepszego mechanika?

Posiadanie samochodu nie jest dzisiaj już niczym niezwykłym. Rynek samochodów używanych i polityka producentów, którzy coraz częściej wypuszczają na rynek modele przystosowane do potrzeb osób o niewielkich środkach finansowych powodują, że kupno samochodu nie jawi się jako transakcja zarezerwowana jedynie dla najbardziej bogatych wybrańców losu.
czarny samochód marki ford mondeo
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 zasad, w jaki sposób kupować właściwe części zamienne

Sporym problemem sporej części naszego społeczeństwa jest w szczególności to, że dosyć nierzadko sytuacja jest taka, iż poruszamy się stosunkowo wiekowymi autami. To powoduje, że popyt na wszelkiego rodzaju części samochodowe utrzymuje się na sporym poziomie. W szczególności brak ceł na samochody z Niemiec, Belgii albo Francji sprawił, iż mocno zwiększyła się u nas ilość aut. No dobrze, ale z pewnością wcale nie jest tak, że samochody psują się tak mega często. Nie przesadzajmy, aż tak źle to nie jest. Jednak koniec na przynajmniej dzisiaj analizowania krajowego rynku motoryzacyjnego.
auto złom Wrocław
Dodał: Grant.C
Na podstawie: http://www.flickr.com

Złomowanie aut

Jest wiele firm zajmujących się wynajmowaniem lawet, w celu przetransportowania pojazdów, które albo są zniszczone po wypadku, albo też nie posiadają jeszcze dokumentów i nie mają możliwości legalnie poruszać się po ulicach.
Jadące auto
Dodał: Micolo J
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postaw na markę - pomyśl czasami o akumulatorze

Na nieefektywnie działającym akumulatorze maszyna długo nie podziała. Sukcesu nie zagwarantuje sam zakup źródła energii elektrycznej w aucie. Tylko właściciel troszczący się regularnie o auto i który będzie chciał maksymalnie racjonalnie wykorzystać taki akumulator będzie miał na uwadze stan techniczny w trakcie użytkowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.