Z oktanami we krwii
samochód
Dodał: Maciej Górnicki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupując auto dobrze jest zastanowić się jak drogie może być jego utrzymanie bądź wymiana elementów

Sporo ludzi współcześnie stawia na zakup używanego samochodu z dobrym przebiegiem a także w porządnym stanie. Jest to niezaprzeczalnie doskonałe wyjście dla młodych kierowców, którzy nie mają jeszcze dobrego doświadczenia i wielu lat za kierownicą. Dodatkowo jest to zdecydowanie tańszy koszt, albowiem na auta z salonów stać jedynie zamożnych ludzi, bądź osoby o predyspozycji kredytowej. Kupno auta to ważna kwestia w funkcjonowaniu każdego kierowcy, stąd decydując się na samochód z drugiej ręki warto dokładnie się namyślić przed podjęciem decyzji i odwiedzić parę komisów samochodowych.
Renowacja skóry
Dodał: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie: http://www.flickr.com

Właścicieli samochodów ciekawią miejsca, które proponują pełny pakiet usług renowacyjnych - zakłady we Wrocławiu

W obecnych czasach istotna większość ludzi posiada auta na swój użytek. Z tego zatem powodu liczba klientów warsztatów samochodowych nie maleje, jest wręcz na odwrót. Pojazdy składane są z wykorzystaniem coraz to bardziej nowoczesnych technologii, skutkiem tego pożądani są zawodowcy, jacy znają się na teraźniejszych modułach, jakie są używane.
wnętrze auta

Interesuje Cię motoryzacja? Na pewno wiesz jak znacząca jest pielęgnacja auta osobowego!

Każdy facet marzy o tym, żeby mieć imponujący wóz. Z pewnością większa część pań zauważyła już to, iż małżonek jest w stanie godzinami opowiadać o tym jakie posiada felgi, przebiegi oraz jak da się naprawić działanie samochodu.
dywaniki gumowe peugeot
Dodał: mezuni

Dodatki samochodowe – atrakcyjne jak też konieczne

Czasy, kiedy czterokołowce były maszynami służącymi nam tylko w celu przemieszczenia się z miejsca na miejsce dawno już przeminęły. Dziś wóz, szczególnie dla mężczyzny, jest niczym kamrat, o jakiego wielu mężczyzn dba z niesamowita wręcz dokładnością.
samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadanie auta to super sprawa, ponieważ dzięki niemu mamy możliwość o każdej porze dotrzeć w wybrane miejsce bez jakichkolwiek kopotów

Jeżeli posiadamy samochód, to zapewne potrafimy wyliczyć wiele plusów tej sytuacji. Nie musimy przejmować się spóźnionymi pociągami lub komfortem podróży i zawsze dojedziemy tam, gdzie pragniemy, niezależnie od godziny.
płyny do chłodnic
Dodał: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com

Woda destylowana producent gwarantuje jej odpowiednią jakość

Jeżeli posiadamy samochód, to powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że powinno się przeglądać różnorakie jego płyny, aby mieć gwarancję, że posiadają one odpowiedni poziom i że będą odpowiednio funkcjonowały.
BMW
Dodał: Andrew Gregg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta z USA w Polsce

Ameryka to kraj, kojarzący się większości z nas ze sporym dobrobytem. Nic w tym dziwnego, przecież przez cały XX wiek, Stany kształtowały styl życia dla właściwie całej zachodniej Europy.
tuning
Dodał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaką metodą podrasować wizerunek naszego pojazdu?

Masa osób, jakie szukają swojego idealnego samochodu, doskonale zdają sobie sprawę, że przy niedużych możliwościach finansowych, niełatwo jest odnaleźć samochód, który spełniałby nasze oczekiwania. Wielu z nas nie dysponuje nazbyt ogromnymi środkami na nabycie auta, dlatego przymuszeni jesteśmy do wybierania spośród względnie wiekowych aut, które nie wyglądają przesadnie interesująco. Są jednak sposoby, żeby poradzić sobie z takiego typu sytuacją. Jakie?
Statek towarowy
Na podstawie: http://sxc.hu/

Przygotowanie samochodu do pierwszej jazdy

Pojazd przed pierwszą jazdą musi być bardzo dobrze przygotowany. Każdy kierowca będzie starał się ustawiać lusterka w samochodzie adekwatnie do potrzeb oraz musi sprawdzić wycieraczki i skontrolować, czy wszystkie okna w samochodzie dobrze się zamykają.
obejmy zaciskowe do prywatnego użytku
Dodał: Maestro_AU
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym pomknąć do ślubu, a więc który pojazd wybrać, aby zdziwić gości?

Pojazd do ślubu - jaki wyselekcjonować? Jechać luksusowym nowoczesnym samochodem czy też zabytkowym czterokołowcem w stylu retro, elegancką limuzyną lub wyszukanym kabrioletem, a może postawić na poetyczną przejażdżkę dorożką albo na odważną i pełną wrażeń jazdę skuterem?


Czym pomknąć do ślubu, a więc który pojazd wybrać, aby zdziwić gości?

Prezentujemy kilka najbardziej popularnych propozycji, za sprawą których ta króciutka podróż w dniu ślubu może stać się autentycznym spełnieniem śnień i być naprawdę pamiętna!
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.