Z oktanami we krwii
Skandynawski sposób na dom
Dodał: InplusPR
Na podstawie: InplusPR

Jak dbać o samochód? Jakiego typu działania trzeba podjąć? O jakich kwestiach pamiętać?

Każde - starsze czy nowe - auto potrzebuje, aby dbać o nie każdego dnia. Z jednej strony będzie z takiego samochodu większy pożytek, z innej nie trzeba musimy wydawać nie wiadomo, jak dużych pieniędzy w czasie spodziewanej późniejszej naprawy.
produkt
Dodał: Porsche

Wyciszanie samochodu to usługa, dzięki której każda podróż stanie się wyjątkowym przeżyciem

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne są cisza oraz spokój, kiedy prowadzimy samochód. Szczególnie jeżeli bardzo dużo jeździmy. Znakomitym rozwiązaniem będzie zatem zamówienie usługi wyciszania samochodu.


Wyciszanie samochodu to usługa, dzięki której każda podróż stanie się wyjątkowym przeżyciem

Jeżeli interesuje nas wyciszanie samochodu, to znakomitym rozwiązaniem może być zajrzenie do Internetu.
samochód po wypadku na ulicy
Dodał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

Całkowicie legalne sposoby na to żeby się pozbyć starego samochodu, jak wygląda standardowa procedura złomowania pojazdów

Każdy chyba posiadacz samochodu chce, żeby jego pojazd służył długo i bezawaryjnie. Jednak nawet regularne wizyty u mechanika i naprawianie wszystkiego na bieżąco nie zatrzyma procesu starzenia. Po prostu każdy pojazd pod wpływem czasu i czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcze czy niska temperatura, oraz po przejechaniu dużej ilości kilometrów zwyczajnie będzie się psuł i jego któraś z kolei naprawa może przestać się opłacać. Sporo aut bierze również udział w najróżniejszych stłuczkach i wypadkach.
Ford Laser KH GL
Dodał: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com

Motocykl kontra samochód - czyli o czym śnią amatorzy motoryzacji

Komfort posiadania samochodu ma dziś znaczna część obywateli. Jak się okazuje, liczni z nas pozwolenie na prowadzenie auta sprawili sobie już w momencie przekroczenia pełnoletności.
murowanie
Dodał: Bruk-Bet®
Na podstawie: Bruk-Bet®

Planujesz wypożyczyć samochód? Dowiedz się, co mieć na względzie

Jeżeli nasz samochód musiał zostać w warsztacie albo w sprawach związanych z pracą wybraliśmy się do innego miasta, może być nam niezbędne Auto. Cztery kółka szybciej umożliwią nam dotrzeć do celu, niż mielibyśmy wykorzystywać do tego komunikację miejską.
samochód marki audi
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

By pojazd działał doskonale, czyli niezbędne filtry

W każdym z ostatnio produkowanych aut znajduje się kilka rodzajów filtrów. Każdy z nich może być regularnie wymieniany, gdyż tylko wiedząc o regularnych zmianach filtrów oleju oraz powietrza można zapewniać sobie pozbawioną awarii pracę samochodu.
samochód
Dodał: GpsGuardian
Na podstawie: GpsGuardian

Legalne metody na to żeby się pozbyć starego pojazdu, którego nie będzie się opłacać już dalej naprawiać.

Jeśli samochód jeździ bez większych problemów, nie trzeba do niego wiele dokładać, to z reguły właściciel będzie chciał taki pojazd zatrzymać w miarę możliwości długo. Jednak także przy samochodach czas jest nieubłagany, auta z upływem lat będą mieć coraz więcej usterek, które w niektórych przypadkach nie bardzo będzie się opłacało naprawiać. Wówczas w praktyce są dwie możliwości, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę mało rozsądnych właścicieli nie jest legalna, a poza tym i tak nie załatwia sprawy. Takie leciwe auto można albo spróbować sprzedać, jeżeli tylko uda się znaleźć chętnego, który się na coś takiego skusi, albo oddać na auto złom Kraków.
Jadący pociąg
Dodał: Train Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochód to dla niemal każdej osoby na naszej planecie najlepszy środek lokomocji, który nieziemsko upraszcza funkcjonowanie

W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić nasze funkcjonowanie bez wozu. Jednak o Auto trzeba dbać. I nie wyłącznie o silnik, ale także o jego prezencję, gdyż zazwyczaj wygląd naszego wozu świadczy o nas - to nasza wizytówka.


Samochód to dla niemal każdej osoby na naszej planecie najlepszy środek lokomocji, który nieziemsko upraszcza funkcjonowanie

Jeżeli żyjemy poza miastem, gdzie komunikacja gminna jest prawie żadna lub mamy maluchy, które po lekcjach musimy wozić na dodatkowe treningi, to posiadanie wozu jest w naszym przypadku niezbędne.
Samochód sportowy
Dodał: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochody i nie tylko

Nie dla wszystkich tematyka motoryzacyjna jest czymś interesującym. Ale jest sporo osób, które uwielbiają wszystko, co związane z samochodami lub motocyklami. Jeśli chodzi o motoryzacja należy pamiętać, że jest to bardzo obszerną dziedziną. Nie wystarczy znać marek aut, żeby stwierdzić, że wie się wszystko o motoryzacji. Tak, naprawdę trudno wskazać ludzi, którzy naprawdę wiedzą wszystko, co dotyczy tej branży.
samochód
Dodał: Graham C99
Na podstawie: http://www.flickr.com

Potrzebny filtr do paliwa

Jeżeli zależy nam na tym, by silnik naszego samochodu działał bez zarzutu, to musimy o niego dbać. To nie jest tak, że wystarczy kupić samochód i już niczym poza samym wlewaniem paliwa nie trzeba się przejmować. Wielu ludzi tak myśli i te osoby często jeżdżą samochodem, aż całkiem się nie zepsuje i nie będzie już można go naprawić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.