Z oktanami we krwii
tłumaczenia
Dodał: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli wyruszasz pojazdem samochodowym na podwrocławskie lotnisko, wpierw sprawdź, gdzie będziesz mógł zaparkować swój wóz

Pojazdy stają się teraz tak łatwo dostępnym towarem, że można śmiało powiedzieć: volkswagen już dawno przestał być synonimem luksusu. Nawet mając w skarpecie ledwo 2 tysiące złotych, można kupić na tyle sprawny wóz, aby być w stanie dojeżdżać nim do pracy.
Samochód na trawie
Dodał: Black nexus.eu Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej kupować używane pojazdy

Wielu kierowców marzy o dobrym, wysokojakościowym pojeździe, który będzie w stanie znakomicie sprostać wymogom drogi. Nie każdy jednak ma świadomość, że niekoniecznie może to być samochód, który wyszedł prosto z salonu. De facto na rynku istnieje sporo doskonałych używanych pojazdów, którym niczego nie brakuje i potrafią służyć na długie lata.
Wkładka dwustronna z gałką
Dodał: Winkhaus
Na podstawie: Winkhaus

Ulubiona kanapa może wyglądać jak nowa, jeżeli będziemy chcieli wymienić materiał, którym była okryta

Ten, kto mebluje salon, śni o tym, aby wyglądał on rewelacyjnie przez wiele lat. Niestety najczęściej jest tak, że już po kilku latach sofa oraz fotele nie wyglądają zbytnio reprezentacyjnie.


podróż
Dodał: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

Mapa samochodowa Polski jest bardzo przydatna

Czy cena posiada dla nas duże znaczenie?

Gdy chcemy dopełnić zakupu jakiegoś sprzętu, to powinniśmy przejrzeć kwoty, tak żeby mieć świadomość, że wzięliśmy to co najlepsze oraz co jednocześnie będzie w korzystnej cenie. W dodatku należy również patrzeć, czy gdzieś nie trafimy na wyprzedaże, aby mieć pewność, że wszystko będzie się opłacało i nie będziemy płacić więcej niż konieczne.
tuning
Dodał: Moto "Club4AG" Miwa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy może przerobić swoją umiłowaną maszynę i powiększyć jej efektowność i niepowtarzalność.

Rygorystyczne rozporządzenia odnoszące się do ochrony środowiska naturalnego, wymuszają na wytwórcach pojazdów stosowanie w swoich produktach, specjalnych narzędzi do pojedynku ze zbytnim skażeniem ekosystemu. Jednym z takich instrumentów jest filtr cząstek stałych DPF/FAP. Filtr DPF (Diesel Particulate Filter) lub z języka francuskiego filtr FAP (filtre à particules), to filtr będący przemysłowym akcesorium każdego nowoczesnego samochodu z silnikiem diesla.
wygląd
Dodał: Andrew Bone
Na podstawie: http://www.flickr.com

Części do forda mogą być oryginalne lub zamienniki

Wozy mają to do siebie, że ich części się zużywają i powinny okazać się być wymieniane na kolejne, kiedy pragniemy posiadać gwarancję, że podróżowanie nimi będzie bezpieczne oraz że nie powinniśmy się obawiać najmniejszych znaczniejszych usterek.
samolot
Dodał: Pam Broviak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Branża motoryzacyjna wprowadza na rynek nowy produkt, który ma zapewnić nam komfort jazdy w bardzo ciężkich warunkach zimowych

Co to takiego? Coś, co w najbliższym okresie ma szansę okazać się hitem i powinno zająć miejsce dotychczas wykorzystywanych łańcuchów na koła umożliwiających poruszanie się po ośnieżonych, lub też pokrytych warstwą lodu drogach.
samochód
Dodał: Alexander Nie
Na podstawie: http://www.flickr.com

Utrzymanie pojazdu w wielkim mieście, jak dać sobie z tym radę?

Samochód to najbardziej rozpowszechniony środek przemieszczania się, jednak nic w tym nadzwyczajnego, gdyż ma on naprawdę wiele zalet. Możemy go bowiem używać o każdej godzinie dnia czy nocy i drogę spędzić w miłej dla ucha ciszy oraz spokoju, a nie ciągłym ścisku jaki panuje w autobusach, czy pociągach. Jednak samochód ma też parę wad, przez co czasami może nam przysporzyć wiele trudności. Jedną z takich wad bez wątpienia jest jego trzymanie w ogromnym mieście.
Dokumenty spięte klipsem
Dodał: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com

Co to jest leasing?

Leasing jest drugą, oprócz zadłużenia, najpopularniejszą formą finansowania inwestycji, która zapewnia użytkowanie rzeczy, a w nadrzędnym rozrachunku, również jej zakupienie, bez przymusy jednorazowego angażowania wysokich środków własnych.
przejażdzka Subaru Impreza
Dodał: Nic Redhead
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jazda Subaru staje się oferowana wszystkim

Nie wszystkimi samochodami miło nam się jeździ

Jazda Subaru staje się oferowana wszystkim

Niektórzy uwielbiają prędkie samochody o sportowym zacięciu, inni lubią terenowe, a jeszcze inni takie zupełnie niewielkie. W dodatku każdy kierowca dobrze wydaje sobie sprawę z tego, że każdym samochodem podróżuje się odmiennie, przez to przed zakupem innego modelu tak ważne jest to, aby móc się nim przejechać oraz zobaczyć, czy wszystko nam tutaj będzie odpowiadało.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.