Z oktanami we krwii
malunek - samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być zrobiona przez profesjonalistę

W jakim miejscu trzymamy drugi komplet opon? Każdy właściciel wozu ma dwa komplety opon, ponieważ jeden montuje na zimę, a drugi na lato.
Auto
Dodał: dylanspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wielkim zainteresowaniem raduje się test samochodów używanych

Do wyboru posiadamy ogromną liczbę przeróżnych typów samochodów, a to sprawia, że chcąc wyszukać ten odpowiedni dla siebie, warto się troszeczkę pomęczyć oraz poczytać. Na szczęście gdy znajdziemy odpowiedni portal motoryzacyjny, to mamy możliwość wyszukać wszystkie niezbędne dane w jednym miejscu, a jeszcze do tego, będziemy posiadali możliwość zapoznania się nie tylko ze zdaniami ekspertów na temat wyznaczonych marek pojazdów, lecz również z ich użytkownikami.
Element silnika
Dodał: Lanà
Na podstawie: http://www.flickr.com

Specyfikacja elementów do samochodów

Świeca żarowa jest to urządzenie stosowane w silnikach wysokoprężnych i modelarskich służące do ułatwienia rozruchu, zwłaszcza w niskich temperaturach i stabilizację niskich obrotów pracy silnika. Użycie świec żarowych zmniejsza także emisję szkodliwych składników spalin podczas rozruchu zimnego silnika.
wymiana
Dodał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu przy użytkowaniu auta trzeba w regularny sposób wymieniać w nim pewne elementy.

W każdym samochodzie co pewien okres czasu trzeba wymienić jakieś elementy, które w pewnym momencie się po prostu się psują albo ulegają naturalnemu zużyciu. Dotyczy to na przykład żarówek, jakie mają niemiłą przypadłość spalać się zawsze w najmniej odpowiednim momencie.
skuter
Dodał: Normstahl
Na podstawie: Normstahl

W jaki sposób właściwie dobrać motorower oraz jaką szybkość może osiągnąć tego typu pojazd?

Jest tego typu środek transportu, który nie jest ani rowerem, ani samochodem. Jeżeli nie mamy prawa jazdy na samochód, a na rowerze daleko musimy jeździć np. do szkoły, możemy zdecydować się na taki pojazd, jaki bardzo usprawni nam podróże.
tablety
Dodał: ASUS
Na podstawie: ASUS

Ciekawe hobby naszym wyróżnikiem

Nawet maluchy umieją już korzystać z możliwości technologii, to znaczy urządzeń najwyższej jakości, które są proponowane na rynku. Idealnie dostosowane do wymogów malców tablety, laptopy oraz smartfony są w szczególności bezpieczne. Gdy przyjrzymy się urządzeniom jak tablety pc Samsung ma do zaoferowania wiele interesujących rozwiązań, dostosowanych do wieku oraz potrzeb. Nierzadko zdarzają się rewelacyjne promocje, jakie motywują do wyboru nowych urządzeń dla swoich pociech i nie tylko. Być może dzięki temu rozbudzimy w naszym maluchu jakieś wyjątkowe hobby?
warsztat
Dodał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to również odpowiednie zawieszenie, odporne na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Standardowe układy zawieszeń są już poznane, więc coraz trudniej obmyślić coś zupełnie przełomowego w tej dziedzinie. Ale w ostatnim okresie ujawniła się koncepcja, która jest w stanie to zmienić, bo stwierdzono, iż być może korzystnie niektóre funkcje powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?
złom
Dodał: Rolf Brecher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta i możliwości – czyli w jaki sposób zakupić i pozbywać się aut

Aktualnie dosyć powszechnym zjawiskiem jest to, że ludzie mają auta i to często więcej niż jedno. W tym zakresie wiele zmieniło się w ciągu ostatniego stulecia. Obecnie na samochód może sobie pozwolić więcej osób i ogólnie są one powszechnie stosowanym środkiem transportu. Z łatwością możemy wymieniać auta na nowe, gdyż można na rynku dostać auto praktycznie za każde pieniądze.
Ford Laser KH GL
Dodał: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com

Motocykl kontra samochód - czyli o czym śnią amatorzy motoryzacji

Komfort posiadania samochodu ma dziś większa część społeczeństwa. Na co wskazują statystyki, liczni z nas prawo jazdy sprawili sobie od razu w momencie przekroczenia pełnoletności.
folia
Dodał: Pablo Albu
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komunikacja miejscowa w mniejszych, oraz tych większych miastach

Każdy z nas dobrze wie, jak nieocenione bywają wszelakiego typu środki transportu. Wielu spośród nas w teraz obecnych czasach posiada chociaż jeden własny oraz posiada niezbędne pozwolenie do tego zadania, aby móc je prowadzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.