Mechanik na każdą kieszeń
wygłuszenie samochodu
Dodał: MV Roberts Garden

Wygłuszenie samochodu ma szansę okazać się wspaniałym planem

Kiedy denerwuje nas hałas jaki panuje w naszym samochodzie oraz chcemy, aby zaległa w nim znaczniejsza cisza, to na pewno powinniśmy się namyślić, jakie posiadamy tutaj ewentualności. Co więcej, powinniśmy pomyśleć, czy nasz pomysł mamy możliwość sami wprowadzić w życie, czy raczej musimy skorzystać z pomocy bardziej wyuczonych osób.
gry na PC
Dodał: Dion
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naczepy do ciężarówek w atrakcyjnej cenie

Odkąd polska została członkiem UE, wiele zmieniło się w naszym kraju. Nie tylko można bez większych formalności zarabiać w innych krajach członkowskich, możemy także prowadzić z nimi handel.
samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z troską o samochód - co trzeba wiedzieć o wymianie opon?

Co najmniej raz w roku trzeba zmienić opony w każdym samochodzie – z ogumienia zimowego na letnie. Czasami częściej, jeśli złapiemy gumę. O formę opon w swoim samochodzie trzeba dbać.
złom
Dodał: Rolf Brecher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta i możliwości – czyli w jaki sposób zakupić i pozbywać się aut

Dziś dość powszechnym zjawiskiem jest to, że ludzie mają auta i to nierzadko więcej niż jedno. Pod tym względem dużo zmieniło się przeciągu ostatnich lat. Obecnie na samochód może sobie pozwolić więcej osób i ogólnie są one powszechnie stosowanym środkiem transportu. Bez problemu możemy wymieniać auta na nowe, bowiem można na rynku dostać auto praktycznie na każdą kieszeń.
samochód
Dodał: Dhinakaran Gajavarathan
Na podstawie: http://www.flickr.com

W czym może nam dopomóc chemia kenotek?

Potrzeba dbać o czystość własnych urządzeń Nie ma nic fajniejszego aniżeli podróż czystym pojazdem, który lśni, dlatego właśnie tak istotne jest to, żeby do jego czyszczenia używać odpowiednich preparatów.
nauka jazdy samochodem
Na podstawie: pixabay

Poszukujesz dobrej szkoły jazdy - udaj się na kurs w Tychach

Wśród wszelkich uprawnień, które możemy pozyskać w swoim życiu prawo jazdy wydaje się być jednym z istotniejszych. Istotnie ułatwia nam funkcjonowanie nawet jeśli nie mamy własnego samochodu, w każdej naglącej sytuacji jesteśmy w stanie bezproblemowo prowadzić samochód.
Urządzenia
Dodał: JOHN LLOYD
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dla której osoby wynajęcie samochodu jest interesującym i tanim wyjściem?

Wiele spółek, które kierują na delegację swoich członków personelu, poza zapewnieniem im m.in. hotelu oraz wyżywienia, coraz częściej dbają również o to, żeby mieli oni czym się poruszać po nierzadko obcym sobie terenie.
wnętrze auta

Interesuje Cię motoryzacja? Na pewno wiesz jak znacząca jest pielęgnacja auta osobowego!

Każdy chłopak śni o tym, żeby posiadać idealny wóz. Z pewnością większość kobiet spostrzegła już to, że partner jest w stanie godzinami opowiadać o tym jakie posiada felgi, przebiegi , a także w jaki sposób można usprawnić działanie auta.
samochód
Dodał: Maciej Górnicki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupując auto dobrze jest zastanowić się jak drogie może być jego utrzymanie bądź wymiana elementów

Sporo osób aktualnie stawia na kupno używanego pojazdu z dobrym przebiegiem i w solidnym stanie. Jest to niewątpliwie idealne wyjście dla młodych kierowców, którzy nie mają jeszcze dobrego doświadczenia i licznych lat za kierownicą. Na dodatek jest to o wiele tańszy koszt, ponieważ na auta z salonów stać wyłącznie majętnych ludzi, lub osoby o predyspozycji kredytowej. Kupno auta to ważka kwestia w funkcjonowaniu każdego kierowcy, skutkiem czego stawiając na samochód z drugiej ręki wskazane jest aby porządnie się zastanowić przed podjęciem decyzji i odwiedzić parę komisów automobilowych.
Samochód
Dodał: Matthew Bellemare
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie filtry się zaopatrywać, aby w znacznym stopniu wydłużyć żywotność własnego samochodu?

Każdy bez wyjątku posiadacz samochodu wie, że bez częstych przeglądów i wymienienia wypracowanych elementów samochód długo nie będzie jeździć. Tak więc trzeba dokonywać napomkniętych przeglądów w serwisach profesjonalnych. Samemu również można podjąć się takich działania. Oczywiście posiadając właściwą w takim temacie wiedzę.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.