Interesujące pomysły na wiejski biznes

Czas, gdy na wsi żyło się jedynie z uprawy roli, to przeszłość. Na dzisiejszej wsi roi się od przeróżnych przedsiębiorstw. Oprócz gospodarstw agroturystycznych prężnie działają fabrykanci mebli, jest także miejsce na salon fryzjerski salon i czarter żaglówek.


Przedstawiamy przykłady biznesów nieagrarnych, które na prowincji przeprowadzać jest najłatwiej.


wypożyczalnia
Dodał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wszelkie przedstawiane przedsięwzięcia wymagają z pewnością świetnego pomysłu i znacznego zaangażowania, a czasem również poważnego wkładu finansowego. Dzięki dopłatom unijnym można jednak współcześnie realizować nawet najbardziej odważne pomysły biznesowe. Mniej śmiałym przypominamy, że "w kupie siła". Powstające niczym grzyby po deszczu tematyczne kolonie są dowodem, iż dzięki kooperacji z sąsiadami możemy współtworzyć inicjatywy gospodarcze bez brania całkowitego powiązanego z nimi zagrożenia jedynie na swe barki.


Ośrodki wypoczynkowe oraz pensjonaty to najbardziej popularny pozarolniczy interes na polskiej wsi. Intratność tego typu przedsiębiorstwa będzie mieć ścisły związek z usytuowaniem.

Zainteresował Cię ten tekst?! To przejdź do serwisu, by zaznajomić się z ciekawymi info na omawiany temat, które dla Ciebie opublikowaliśmy.

Analizy dowodzą, że usługi agroturystyczne najlepiej świadczyć w: podkarpackim, zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim. Na pojezierzach bądź pomorzu doskonale sprawdzi się też wypożyczalnia sprzętu wodnego. To doskonały sposób na zarobienie dodatkowego grosza w wakacyjnym sezonie. W naszej ojczyźnie mebelki na zamówienie stanowią dzisiaj najpopularniejszą formę zagospodarowywania kuchni w nieruchomościach nabytych od dewelopera.


Sprawdź też

Fachowa pomoc dla każdego auta - usługa, która z pewnością przedłuża żywotność każdego pojazdu

kurs
Dodał: Geoff Peters
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno przeważająca większość ludzi posiada auto - to swoisty wymóg współczesnych czasów. Kupujemy samochody używane oraz całkowicie nowe, jednakże niezależnie od tego, jakie wybieramy, i tak na pewno trzeba będzie odwiedzić serwis samochodowy.


Tenże trend to olbrzymia szansa dla utalentowanych stolarzy, również tych zamieszkujących na wsi. Oprócz wytwarzania na zamówienie mebli kuchennych, powinniśmy rozważyć też produkcję szaf do zabudowy.
2022-01-26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.