Dlaczego wykupienie TRUCK Assistance jest bardzo korzystne dla kierowców ciężarówek?

Ubezpieczenie tirów jest niezwykle ważną sprawą. Takie ubezpieczenie zawiera pomoc assistance na terenie calutkiej Polski i Europy.


Program Truck Assistance jest skierowany do kierowców aut ciężarowych, którzy mają prawa do korzystania z pojazdu na podstawie umowy najmu lub dzierżawy.


Propozycja ta zawiera pojazdy, które nie przekraczają wagi 44 ton i są zarejestrowane w Polsce. Podstawowym programem jest TRUCK Srebrny, jaki przewiduje świadczenia podnoszenia i odholowania auta i jego parkowania przez dobę na strzeżonym parkingu. W granicach takiego programu kierowcy mogliby także skontaktować się ze specjalną infolinią, na której uzyskają tego typu informacje jak lokalizacja stacji obsługi samochodów ciężarowych czy też stacji paliw. Jeśli podróż odbywa się poza granicami Polski, wówczas członkowie personelu infolinii oferują załodze auta wsparcie w tłumaczeniu telefonicznym ze służbami mundurowymi bądź z medycznymi ośrodkami.

Czy posiadasz trudność ze znalezieniem fascynujących informacji na prezentowany temat? Jeśli tak, to nie martw się, tylko prześledź treść (https://sklep.autopart.pl/akumulatory-do-lodzi-i-kamperow-605-801-akumulator-autopart-galaxy-voyager-105ah-gr31,c9,p290,pl.html), a z pewnością się nie zawiedziesz.

Jeśli kierowca potrzebuje szerszej ochrony, mógłby skorzystać z programu TRUCK Złoty, jaki zapewnia dodatkowo usprawnienie auta na miejscu zdarzenia albo transport załogi do docelowego miejsca. Załoga pojazdu ciężarowego mogłaby również skorzystać z przewozu, aby odebrać pojazd po naprawie albo zorganizowania auta zastępczego.


Transport mebli
Dodał: Sunset Removals
Na podstawie: http://www.flickr.com


W największym szczeblu kompleksową pomoc zapewnia TRUCK Platynowy, jaki zapewnia dodatkowo pokrycie kosztów dowiezienia brakujących dokumentów, a w razie śmierci kierowcy pojazdu na skutek nieszczęśliwego wypadku za granicą RP, należy się transport zwłok. Tego typu program Assistance gwarantuje kierowcy auta skorzystanie z parkingu strzeżonego przez trzy doby.


Sprawdź też

Jak powinna odbywać się skuteczna regeneracja Twojego organizmu?

konkursy
W obecnych czasach ludzie wykonują bardzo aktywny tryb życia. Przejawia się to m.in. poprzez uprawianie różnych konkurencji sportowych czy dopisywanie się do klubu fitness bądź choćby różnorodnych szkół tańca.


Kierujący, którzy mają wykupiony Assistance TRUCK mogą również mieć nadzieję na pomoc administracyjną w razie, kiedy wejdą w konflikt z regionalnym prawem poza granicami państwa. Wówczas kierowcy mogliby także liczyć na pomoc tłumacza.
2022-01-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.