W które specjalistyczne narzędzia powinien zostać zaopatrzony każdy perfekcyjny warsztat?

Każdy profesjonalny zakład zajmujący się naprawą samochodów lub dowolnych innych sprzętów mechanicznych, aby móc pracować efektywnie, powinien mieć odpowiednie do takiego celu narzędzia.


Obligatoryjna jest oczywiście także fachowa znajomość tematu, jednak bez koniecznych narzędzi może ona być niewystarczająca.


Sprawdź też

Dbaj o bezpieczeństwo podczas jazdy

cewka sprężarki klimatyzacji
Dodał: Dan Zen
Jeśli nasze życie to ciągłe pasmo pośpiechu, pamiętajmy o tym, że wszystko w naszych rękach. Przede wszystkim musimy skupić się na tym, co dla nas najważniejsze i starać się znaleźć chwilkę na to, aby zastanowić się nad tym, czym chcemy się na co dzień kierować.


Jest tak przeto, że aktywności wykonywane w jakimkolwiek zakładzie powinny zostać przeprowadzane na najwyższym dostępnym poziomie, a takowy zapewnić mogą tylko narzędzia takiej klasy jak narzędzia Jonnesway. Takiego typu asortyment jest dostępny wyłącznie w najlepszych marketach proponujących produkty dla fachowców. Można by tam zakupić takie narzędzia Jonnesway jak np. klucze płasko-oczkowe, oczkowe, płaskie, oczkowo-gięte, przegubowe, pakiety kluczy, klucze sztorcowe, nasadki zwykłe i udarowe, zestawy nasadek czy zestawy mieszane i niemało, wiele innych. Jednak narzędzia Jonnesway to także takowe narzędzia (szczegóły: c-l.pl/kategoria-produktu/zelkotytopkoty/do-produkcji-form/) profesjonalne jak m.in. ściągacze, chwytaki magnetyczne, narzędzia (zobacz www.c-l.pl/kategoria-produktu/narzedzia/) blacharskie lub np. lustra inspekcyjne, wybijaki, wykrętaki czy przecinaki.


rabat
Dodał: Komatsu
Na podstawie: Komatsu


Sama firma Jonnesway powstała w 1991 roku oraz od samego pOCzątku zajmuje się całościowym wyposażaniem warsztatów w różnorakie perfekcyjne akcesoria. Aktywność firmy Jonnesway była wielokrotnie nagradzana takimi nagrodami jak złoty order na Międzynarodowych Targach Lubelskich w 1997 roku czy srebrny medal na targach Autosalon '99.


Należałoby dodać także, że spółka Jonnesway jest obecna w przeszło 3000 miejsc sprzedaży na całym globie. Użytkownikami propozycji spółki Jonnesway są interesanci detaliczni, zakłady i m.in. różne stacje obsługi powozów.
2018-09-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.