Sekrety pań, jakie mają „zawsze” ład w domu

Uładzona przestrzeń to fundament. Przesądza o skupieniu, pomaga zebrać myśli i efektywnie pracować a nawet odpoczywać.


Sprzątaj trochę każdego dnia. Nie jest to łatwa rada dla perfekcjonistek, dlatego że zaczynając sprzątać w kuchni, mogą sfinalizować w toalecie.


zbliżenie - samochód
Dodał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ma jednak sens. O wiele mniej praktyczne są dokładne porządki. Lepsza jest robota podjazdowa, niejako przelotem.

Czy umieszczone na danej witrynie www artykuły przypadły Ci do gustu? Masz chęć na więcej? Zatem pragniemy Ci powiedzieć, że już czekają na Ciebie świeże wpisy.

Nie zostawiaj porządkowania na następny dzień. Nie brak kobiet, które do szewskiej pasji doprowadza rozpoczynania dnia od sprzątania kuchni po wczorajszej kolacji. Wchodzą zaspane przyszykować kawę, a tam ani jednej czystej filiżanki, zlew pełen naczyń, nierozpakowana zmywarka. Nim przygotują śniadanie, są już wyczerpane oraz poirytowane.

Ciekawy artykuł? Jeśli masz takie przekonanie, to tak samo wciągające zagadnienia przeczytasz także we wpisie, który jest tutaj.

Stąd osoby, które mają porządek w domku, nawet jeżeli czują, że nie znajdą już sił, aranżują wieczór i popołudnie w ten sposób, aby strategiczne wnętrza były uporządkowane. To pozwoli łatwiej i sprawniej rozpocząć następny dzień.


odkurzacz do okien
Dodał: Chris Game
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inna tajemnica osób, które posiadają małe dzieci, mnóstwo zająć, a ich domek wydaje się błyszczeć? To nieskomplikowana sztuczka, zakładająca, że trzyma się ład tylko w wybranych wnętrzach, odpuszczając sobie codzienne „ogarnianie całego domku”. W myśl tej reguły jeden pokój ma być zawsze schludny, ażeby wprowadzić tam możliwego, nawet niezapowiedzianego człowieka. Drugie Wnętrza mogą wyglądać już gorzej, ale wyselekcjonowany pokój dzienny albo inny pokój będzie w mniejszym stopniu eksploatowany od pozostałych pomieszczeń w domku.


Sprawdź też

Jak znaleźć dobry serwis samochodowy?

serwisy samochodowe w krakowie
Dodał: Normstahl
Na podstawie: Normstahl
Samochody służą nam każdego dnia i wielu z nas korzysta z nich w życiu prywatnym oraz służbowym. Czasem nie potrafimy nawet wyobrażać sobie że ich nie mamy, więc oczywiście warto zadbać o to, by zostały one działające i gotowe do użytku.


Właściciele budynków mogą w ten sposób „wyłączyć” piętro albo drugą umywalnię. Teraz, gdy poznałeś sekrety schludnych mieszkań, złap za odkurzacz do okien i do dzieła!
2021-11-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.