Akumulatory osiągalne w trzech kluczowych kategoriach

Wszyscy kOChamy swoje samochody i każdy dba o to, by także części do niego były wysokiej formy. Wszak to od rozlicznych części zależy stosowne działanie pojazdu.


Napływa zima i dla tych właścicieli samochodów, którzy nie mają garaży ważne jest, żeby akumulator był w pełni funkcjonalny.
przemysł


Niewłaściwy wybór akumulatora ma prawo sprawić jego wczesne wyeksploatowanie i trudności z porannym odpaleniem silnika. Przemiana warunków pogodowych, czy długookresowy brak użytkowania, może mieć wpływ na uszkodzenie akumulatora.


umowa
Dodał: Kieran White
Na podstawie: http://www.flickr.com


Akumulatory samochodowe Warszawa dostępne są w trzech podstawowych typach. Tradycyjny akumulator z ciekłym elektrolitem sprawdza się w starszych samochodach, zwłaszcza na dłuższych trasach. Do zalet standardowych akumulatorów należy zaliczyć stosunkowo niską cenę, znaczną trwałość i dużą odporność na silne wyładowanie. Akumulatory AGM są nadzwyczaj wytrzymałe i skuteczne. Akumulatory te świetnie sprzyjają kierowcom pojazdów z Silnikiem hybrydowym, lub samochodów intensywnie eksploatowanych. Z kolei akumulatory (www.akumulator24.com.pl/akumulatory.html) żelowe są wypełnione żelem krzemionkowym, jaki zagęszcza elektrolit. Znajdują zastosowanie tam, gdzie przydatne jest długookresowe zasilanie, w przyczepach kempingowych, lecz nie nadają się do stosowania jako akumulatory rozruchowe. Ważnym etapem w wyborze akumulatora jest zdefiniowanie jego parametrów.
Najlepiej wybierać akumulatory do ciężarówek o prądzie rozruchu co najmniej takim, jaki polecany jest przez wytwórcę pojazdu. Jednakże jeśli mamy do wyboru dwa akumulatory o niewielkiej różnicy prądu rozruchowego, wybierzmy ten o parametrze wyższym. Pozwoli to na łatwiejszy rozruch silnika.
2018-08-15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.