Nie chcesz mieć auta, ponieważ jest kosztowny. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

Mówi się, że obecnie trzeba posiadać własny pojazd, że to niezbędne, że bez swojego pojazdu jesteśmy naprawdę jak bez ręki, że to takie nieżyciowe. Jest w tym wiele prawdy, gdyż utrzymanie samochodu ma wiele zalet.

Audi RS6
Dodał: FotoSleuth
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie należy często korzystać z komunikacji miejskiej, można przecież jeśli tylko się ma potrzebę wyjechać gdzieś swoim samochodem. To szczególnie wygodne w zimę, kiedy śnieży, jest mróz, a nie mamy ochotymarznąć na przystanku i czekać bardzo długo na autobus. No ale samochód to nie tylko same dobre strony.

Sprawdź też

Chcesz, żeby twój wóz zyskał lepszą moc? Zdecyduj się na chip tuning!

auto, samochód, po tuningu
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Produkowane obecnie pojazdy okazują się coraz lepsze: charakteryzują się lepszymi osiągami i piękną linią. Mimo to wielu właścicieli pragnie wykonać zabiegi tuningowania. Na takie działania najczęściej decydują się kierowcy młodzi, których raduje to, że posiadają mocne pojazdy. Czasem na podobne modyfikacje ważą się też pasjonaci motoryzacji, którzy pragną mieć auta wyjątkowe i niepowtarzalne. Tuning jest na to sposobem.


Samochód po pierwsze generuje koszt, więc mnóstwo osób rezygnuje z jego kupna. Nawet nie chodzi o opłaty za kupno ubezpieczenia, które trzeba kupić raz w roku. Przecież nalewanie paliwa, które z reguły jest drogie, to niezbyt tanie rozwiązanie. Może i nadejdzie taki moment, że paliwo będzie z pewnością kosztowało mniej,jednak to raczej niemożliwe. Przykład mamy nawet obecnie, gdyż na początku 2015 roku paliwo naprawdę staniało, więc można było twierdzić, że jazda samochodem staje się korzystniejsza finansowo.

Niestety, następne miesiące 2015 roku mogą odwrócić tę sytuację, ponieważ to jak drogie będzie paliwo jest zależne od wielu czynników – związanych z polityką i gospodarczych. A w końcu dochodzą naprawy, chociaż są one oczywiście zależne od tego, z jaką częstotliwością korzystamy samochodu i jak wiekowy mamy samochód (zaciski hamulcowe regeneracja). Raczej jak korzystamy rzadko z auta to będzie mieli mniej przeglądów u mechanika, choć to oczywiście jest zależne od naszego szczęścia. Niemniej, regularna jazda, szczególnie gdzieś daleko to zazwyczaj ryzyko, że z samochodem coś się stanie. Poza tym, im starszy samochód - (przenieś mnie do strony), tym większe ryzyko kolejnych usterek, ponieważ samochód, tak jak organizm zaczyna powoli podupadać na zdrowiu. Z każdym więc roku może być coraz gorzej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.