Samochody i nie tylko

Nie dla wszystkich samochody są konikiem. Jednak jest sporo osób, które uwielbiają wszystko, co związane z autami lub motocyklami. Jeśli chodzi o motoryzacja należy pamiętać, że jest to niesamowicie pojemna dziedzina. Nie wystarczy znać marek aut, żeby uważać, że jest się znawcą w całej dziedzinie motoryzacji. Zresztą ciężko znaleźć ludzi, którzy naprawdę znają się na większości gałęzi dotyczących tej branży.
mechanik samochodowy
Większość specjalizuje się w jakiejś konkretnej części. Jedni są mechanikami, ktoś inny ma pracę w autoryzowanych salonach konkretnych firm, a jeszcze inni startują w różnego typu wyścigach. Jest też wielu domorosłych znawców motoryzacji. I tak znają się oni miedzy innymi na własnym aucie, najczęściej są wierni jednej marce przez wiele lat, a bywa, że i przez całe życie. Są w stanie samodzielnie zająć się niewielkimi usterkami, ale doceniają również - (sprawdź więcej) pracę mechaników.

Sprawdź też

Chcesz, żeby twój wóz zyskał lepszą moc? Zdecyduj się na chip tuning!

auto, samochód, po tuningu
Dodał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wytwarzane obecnie wozy są coraz lepsze: odznaczają się świetnymi osiągami oraz wspaniałą linią. Mimo to wielu właścicieli pragnie wykonać zabiegi tuningowania. Na takie działania niejednokrotnie decydują się kierowcy młodzi, których raduje to, że mają mocne wozy. Czasami na podobne modyfikacje ważą się również pasjonaci motoryzacji, którzy pragną mieć auta szczególne oraz niepowtarzalne. Tuning jest na to sposobem.


Ryk silników Istnieje kilka gazet dla ludzi zafascynowanych światem motoryzacji. Ale jedynie od czytania nie staniemy się znawcami tej dziedziny. Trzeba raczej zostać kierowcą i pobrudzić się smarem, by wiedzieć, czym tak naprawdę jest motoryzacja. Wielu małych dzieci chce zostać kierowcą rajdowym, ale niewielu w dorosłym życiu podąża za głosem dziecięcych marzeń. Ale jest grupa osób, która swe dziecięce rozmyślania przekłada na jakieś amatorskie zawody. Wyścigi okazują się hobby ciężkim dniu pracy.
Samochód sportowy
Dodał: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy naprawdę są dobrzy w amatorskich wyścigach czasem zostają zawodowymi kierowcami. W takiej sytuacji mają do dyspozycji mechaników i nie muszą sami zajmować się własnym autem. Jednak dobrze, kiedy kierowca przejdzie drogę od początku do końca, a więcej przeczytasz tu:
2020-01-09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.