Branża motoryzacyjna wprowadza na rynek nowy produkt, który ma zapewnić nam komfort jazdy w bardzo ciężkich warunkach zimowych

Co to takiego? Coś, co w najbliższym czasie ma możliwość okazać się hitem i powinno zająć miejsce dotychczas używanych łańcuchów na koła umożliwiających jazdę po ośnieżonych, czy też oblodzonych drogach.


samolot
Dodał: Pam Broviak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co to będzie? Tym razem mamy okazję przetestować opaski sniegowe zwane dowcipnie skarpetami. Są one wyprodukowane z materiału gwarantującego przyczepność na oblodzonej lub zaśnieżonej drodze i co niebywale ważne, bywają niesamowicie łatwe w montażu. To ich bardzo duża zaleta i w tym względzie wyraźnie górują nad stosowanymi dodnia dzisiejszego łańcuchami, a co najważniejsze, swoje zadanie wypełniają nie gorzej od nich. Takie opaski sniegowe umożliwiają jazdę zarówno po pokrytej lodem drodze jak także takiej, na której zalega zbyt duża pokrywa śniegu. Dzięki nim żadne warunki drogowe nie będą ciężkie, a żadna droga nie okaże się dla Ciebie niedostępna.

Na tej stronie znajdują się warte zainteresowania wątki, jednak zobacz także dodatkowe tematyczne wątki, gdyż one również zapewne Cię zainteresują.

Te antypoślizgowe opaski sniegowe już zdobyły liczną grupę zwolenników. Auto wyposażone na czas zimy w takie opaski sniegowe idealnie daje sobie radę na każdej drodze. Należy poza tym koniecznie ująć, że zapewniają lepszy komfort prowadzenia auta, a to dla wielu kierowców jest sprawą bardzo istotną.


Sprawdź też

Nie chcesz mieć auta, ponieważ jest kosztowny. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

biały samochód
Dodał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mawia się, że dziś musimy mieć własny pojazd, że to konieczne, że bez takiego samochodu jesteśmy z pewnością jak bez ręki, że to takie nieżyciowe. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ posiadanie samochodu ma wiele zalet.


Choć może nieczęsto u nas zimy okazują się takie śnieżne i zimne, należałoby zaopatrzyć się w taki osprzęt.


Raz na jakiś czas parę dni intensywnych opadów starczy, by całkowicie sparaliżować ruch na drogach.

W sytuacji kiedy chcesz znaleźć poza tym również inne pokrewne dane na przedstawiany wątek, to więcej zobaczysz na portalu (http://magross.pl/kluber/kluberplex-bem-41-132/), do którego link jest w tym miejscu.

Jeśli odpowiednio wcześniej się zabezpieczysz, żadne warunki nie okażą się straszne.
2019-05-14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.