Zima, zupełnie jak każda inna pora roku posiada swoje plusy i minusy

Ani jedna osoba nie jest w stanie zarzucić jej, iż nie bywa przepiękna, ale obok tego przepięknego widoku jest w stanie przysporzyć rzeczywiście bardzo wielu zmartwień.


Intensywne opady śniegu to pierwszy moment, gdy daje się we znaki, zwłaszcza kierowcom.


towar
Dodał: Victor R. Ruiz
Na podstawie: http://www.flickr.com


Fiat
Dodał: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com


motocykliści
Dodał: RL GNZLZ
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ile razy okazywało się tak, iż śnieg zalega na drogach, a odpowiednie służby nie nadążają z odśnieżaniem, w wyniku czego bardzo dużo tras okazuje się nieprzejezdnych? Takie widoki zna bardzo wielu z nas. Aby przygotować się się na wypadek takich zdarzeń niezwykle często wielu z nas zaopatrywało swoje auto w odpowiednie łańcuchy do wózków widłowych (zajrzyj : serwis) na koła, które umożliwiają jazdę w naprawdę trudnych warunkach. Aktualnie jesteśmy bogatsi o kolejny osprzęt - tzw. opaski śniegowe, które montuje się na koła. Ogromnie szybkie i nieskomplikowane w montażu, już teraz zdobyły bardzo liczne grono zwolenników. Takie antypoślizgowe opaski śniegowe bardzo dobrze spisują się w trudnych warunkach drogowych, nie straszna im duża warstwa śniegu, czy skuta lodem nawierzchnia. Montując je na koła do wózków widłowych - przejrzyj -> zapraszamy serdecznie - własnego pojazdu można zyskać gwarancję, iż żadna droga nie okaże się dla nas niedostępna. Trzeba też ująć, iż kierowcy bardzo chwalą sobie jeszcze następną ich zaletę - bardzo duży komfort jazdy mimo ich zamontowania . Łańcuchy w tej rywalizacji wyraźnie przegrywają.


Sprawdź też

W jaki sposób wybrać dobry serwis samochodowy?

BMW
Dodał: Yahya S.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobór dobrego serwisu samochodowego jest nadzwyczaj istotny nie jedynie dla naszego portfela, lecz również dla zachowania bezpieczeństwa w podróży. Jeśli troszczymy się o komfort poruszania się prywatnym wozem, powinniśmy równocześnie zatroszczyć się o odpowiednie jego serwisowanie.


Należałoby pomyśleć o takim osprzęcie, kiedy jeszcze zima na dobre u nas nie zagościła. Nie jest to jakiś niesłychanie ogromny koszt, a sytuacji, kiedy okażą się konieczne może nam się przytrafić dużo.
2018-10-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.