Jungheinrich - niewątpliwie jeden z czołowych producentów wózków widłowych, jacy funkcjonują na współczesnym rynku

Wpisały się w „pejzaż” wielkich fabryk, magazynów, hal produkcyjnych, hurtowni centrów handlowych o dużej powierzchni, stając jego niezbywalnym „elementem”.


Pefrumy „With Love" Mohito
Dodał: MOHITO
Na podstawie: MOHITO


Są przeznaczone do transportowania artykułów o dużej wadze sięgającej nawet kilkunastu ton.


Sprawdź też

Czym jest filtr oleju i jak go dobrać do swojego auta? O czym w szczególności należy pamiętać?

olej do silnika
Dodał: Dylanlspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pojazd jest złożony z wielkiej liczby różnorodnych podzespołów, ich współgranie i harmonijna współpraca zapewnia odpowiedni komfort jazdy. Niejeden z nas jednak do końca nie wie, że mnóstwo z tych detali, co pewien czas należy wymieniać, żeby silnik mógł pracować jak trzeba. Jedną z takich części, która nada się do regularnej wymiany jest filtr oleju. Jakie mamy filtry oleju i jak wybrać ten najlepszy?


umowy
Dodał: CASIO


Jednym z czołowych przedsiębiorstw wytwarzających wózki widłowe jest niezaprzeczalnie Jungheinrich części, które wykorzystuje przy budowie swych „pojazdów” są wysokiej jakości. Nader bogata wiedza techniczna jak również duża kreatywność, jaką może poszczycić się kadra zatrudnionych w konsorcjum wysoce wykwalifikowanych inżynierów pozwala mu budować nowoczesne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. Co więcej przedsiębiorstwo nie ustaje w wysiłkach, by się doskonalić, poszerzać proponowaną ofertę o nowe artykuły oraz usługi. Wszystko po to, ażeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku. Należy zwrócić uwagę, iż moc to także cecha wszystkich części Hyster. Marka stosuje wyłącznie wypróbowane podzespoły. Silniki gazowe gwarantują niskie koszty utrzymania, jak również wysoką solidność. Ich niewątpliwym walorem jest szybki rozruch nawet w niewysokich temperaturach, a prościej mówiąc „na zimno”.

Jeżeli publikowany tekst pochłonął Cię kompletnie, to zobacz też odmienny pełen tekst (http://www.marexopony.pl/tlumiki-wroclaw.html), który na pewno posiada równie ciekawe dane.

/J]


Przywołane rozwiązanie pozwala zniwelować ilości gazów spalinowych emitowanych do atmosfery na skutek użytkowania wózków widłowych.
2018-11-20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.