Chiptuning - a więc, następny tekst pochodzący z cyklu "z czym to coś się zjada?"

Rozmyślasz nad tym, jak ulepszyć własne auto? Zdaje Tobie się, że nie wykorzystujesz calutkiego potencjału, jaki w sobie ma? Jeśli tak, to idealnie wybrałeś temacik do odczytania! Wewnątrz naszym dzisiejszym artykule po opowiadamy Tobie o najwspanialszym sposobie na tak nazywane "podrasowanie", auta, czyli dobrze znany mechanikom Chiptuning! Po raz pierwszy słyszysz to słowo? A więc odczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się o tym słowie jak najwięcej!


Wspomniany w temaciku i wstępie Chiptuning, a dokładniej: "Chip Tuning", jest to najlepsze rozwiązanie z sytuacji, kiedy wydaje nam się, iż mamy samochodzik - określmy go jako: "super łał" - ale jego silnik bywa słabiutki jak niemowlak i porusza się z prędkością żółwika, który próbuje przebyć wzniesienie za wzniesieniem.


samochodu
Dodał: Rubbermaid Products
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/rubbermaid/2949398650/


Sprawdź też

Przygotowanie samochodu do pierwszej jazdy

Statek towarowy
Na podstawie: http://sxc.hu/
Samochód przed pierwszą jazdą powinien być bardzo dobrze przygotowany. Każdy kierowca powinien ustawiać lusterka samochodowe pod swoje potrzeby oraz musi posprawdzać wycieraczki i skontrolować, czy wszystkie okna w samochodzie właściwie się zamykają.


Tego rodzaju "wada" silnika, nie jest spowodowana marką, czy modelowi danego auteczka, ale tak naprawdę jest "wadą", którą z pełną premedytacją przekazuje nam wytwórca wraz z kupnem samochodu.

Jeśli bez satysfakcjonujących rezultatów szukasz równie ekscytującego serwisu, to zalecamy ten tekst (https://mastereducator.pl/opole/) - przekonasz się, on też jest bogaty w takiego typu informacje.

W rzeczywistości, każdziutki silniczek kryje w sobie przeogromny potencjał, który zostaje "niwelowany" przez swojego producenta. Z jakiego powodu? Postaramy się na tę rzecz odpowiedzieć. Zaczynającą rzeczą, która powoduje wspomniane "osłabienie" mocy silniczka autka, jest to, że napomknięty wytwórca zostawia pewnego rodzaju margines błędu, w razie gdyby eksploatacja auta była niewłaściwa.


Następny powód to to, że w Europie cena autka jest uzależniona od mocy owego silniczka, a także po trzecie - Tak zwana "Strategia fabrycznych ograniczeń", która pozwala dokładnie na stopniowe powiększanie parametrów silnika, bez zmian mechanicznych w silniczku.
2022-08-24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.