Pojazd po wypadku - zakupić czy szukać innego?

Zaciekawieni kupnem używanego auta marzą o znalezieniu systematycznie serwisowanego czterokołowca z pierwszej ręki a także z niskim przebiegiem, które naturalnie nie brało udziału w poważnej kolizji albo wypadku.


szkolenia
Dodał: roovuu
Na podstawie: http://www.flickr.com


Odszukanie takiego "egzemplarza" jest możliwe, jednak mało prawdopodobne. Kierowcy nie zawsze są całkowicie skoncentrowani oraz popełniają błędy. Dochodzi też do losowych awarii czterokołowców. W efekcie mamy do czynienia z kolizjami. W ułamku sekundy lśniąca karoseria a także skomplikowana mechanika umie zamienić się w górę pogniecionej stali. Jeżeli idzie o sprzedaż samochodów uszkodzonych zajmuje się tym ogromnie dużo przedsiębiorstw - samochody powypadkowe sprzedaż. Naprawa powypadkowa sama w sobie nie jest czymś szkodliwym – poniektórzy blacharze porównują ją do wizyty u chirurga. Fabrykanci samochodów przewidują ewentualność reperowania samochodów. Fabrykują części karoseryjne, podłużnice oraz rozmaite profile, a upoważnione warsztaty otrzymują wskazówki dotyczące technik napraw. Fortel tkwi w sumptach. Nabycie nowych elementów jak też wspawanie, wklejenie ich w konstrukcję pojazdu będzie czasochłonne oraz karkołomne, ale wykonalne.


Im młodszy czterokołowiec uległ wypadkowi, tym większa szansa, iż zostanie profesjonalnie naprawiony. W wypadku starszych czterokołowców koszta fachowego usunięcia defektów zbliża się do wartości auta - oferta pojazdów flotowych autoonline, więc ubezpieczyciele nie widzą sensu w finansowaniu takich napraw. Stan wielu samochodów w Polsce jest mizerny. Zainteresowani zakupem używanego czterokołowca mają tego świadomość. Nawet jeśli nie decydują się na oględziny w zakładzie, samodzielnie starają się odrzucić czterokołowce z poważnymi wadami.


Sprawdź też

Części samochodowe do FORDa

przykład samochodu marki ford
Dodał: FotoSleuth
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dostępność rozmaitych części do auta takiego jak Ford Fusion to dla wielu potencjalnych klientów fakt, jaki przesądza o kupnie właśnie tego modelu. Ford jako firma cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem klientów i to nie jedynie ze względu na dostępność części. Najlepiej przygotowane sklepy z częściami samochodowymi do samochodów marki Ford wywierają wrażenie na konsumentach, dlatego nie warto długi czas zastanawiać się nad wyborem samochodu i postawić na wypróbowaną opcję.


Jeśli idzie o sprzedaż samochodów powypadkowych w Polsce jest to rozpowszechniony proceder. Często pierwszym krokiem oględzin będzie przyjrzenie się warstewce lakierniczej na drzwiach, zderzakach jak też błotnikach. Coraz nagminniej w sieci mają miejsce licytacje pojazdów.
2017-08-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.