Auta po wypadku - a więc, jak pozbyć się samochodziku po wypadku i na tym zarobić

Co to bywa giełda samochodzików po wypadku? Czy oddziałuje na tej samiutkiej zasadzie co zwykła? A co z licytacjami? Czy wszyscy może brać w nich udział? Na te konkretne pytania znajdziesz odpowiedź w ogóle bez problemu wewnątrz naszym artykule!

Nasz osobisty felieton zaczniemy od kwestii: giełda pojazdów uszkodzonych.


Bywa to, jak samiutka nazwa pokazuje, giełda (czyli organizowane w jednym miejscu zebranie handlowe, wewnątrz którego są sprzedawane towary) wewnątrz której w naszym osobistym przypadku licytujemy samochody po jakichś kraksach czy wypadkach. Takie giełdy bywają również organizowane na przeznaczonych do tego stronkach w sieci internetowej, w których na bieżąco możemy szpiegować przebieg licytacji. Czyli jak widać, odpowiedź na następujące po pierwszym pytanko we wstępie brzmi: Działa na dokładnie tej samiutkiej zasadzie.
samochód
Dodał: Krzysztof Brożyna
Na podstawie: http://www.flickr.com


Sprawdź też

W sytuacji, jeżeli trzeba przewieźć przedmioty w wygodnych warunkach, wynajmij właściwą naczepę

ciężąrówka, transport
Dodał: Luke Lawreszuk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Transportowanie towarów bywa w niektórych przypadkach dosyć poważnym wyzwaniem. Przewożone przedmioty powinno się odpowiednio zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu. Równie ważnym czynnikiem bywa ergonomia przewozu, załadunku oraz rozładunku asortymentu.


Jeżeli chodzi o licytacje samochodów powypadkowych, to istnieje ich parę alternatyw, jednakże nie wątpiąc na dany moment najpopularniejszym z nich bywa licytacja poprzez internetem, a więc tak zwana "on-line". Licytacja aut powypadkowych mają możliwość być w grupach (parę zużytych samochodów w pojedynczej licytacji) lub pojedynczo, co zawsze może wynieść nasze osoby taniej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.