Koła Pirelli będą pewnym wyborem

Myśleliście kiedyś o wymianie zużyte opony na nowe? Pewnie tak się nie raz stało. Lecz czy kiedykolwiek zamierzałeś jaki model pragniesz?


Wybór właściwych opon, co gorsza obręczy nie jest wcale taki proste jak się zdaje.


W krajach bogatszych ludzie nie interesują się swym autem, ponieważ stać ich aby serwisować je w razie poważnej usterki.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne zajmujące informacje na frapujący Cię dział. Wejdź do kolejnego wpisu i czytaj wpis ładowanie pojazdów elektrycznych.

Ale nasz kraj nie należy do najbogatszych, zaś mężczyźni często jeżdzą używanymi autami, jakich nie opłaca się zawozić do serwisu. W Polsce prosperuje wiele warsztatów wulkanizacyjnych, to akurat w jednym z nich spytaliśmy o najlepszy zestaw opon. Do naszego pojazdu, VW Passata z 2004 roku mechanik zasugerował założenie opon Pirelli p6, które świetnie sprawdzają się w klimacie przejściowym, ponieważ nie tak szybko się one zużywają przy wysokich temperaturach, toteż winny starczyć nam na 6 sezonów jeżeli w trakcie 6 miesięcy nabijemy maksymalnie pięćdziesiąt tysięcy km - więcej o pierścieniach centrujących.


Sprawdź też

Mata do bagażnika to odpowiednie rozwiązanie

mata do bagażnika
Dodał: Jason Lawrence
Na podstawie: http://www.flickr.com
W bagażniku wozimy przeróżnego rodzaju przedmioty, które nie zawsze są wyczyszczone, a co się z tym łączy, mają szansę swój bagażnik pobrudzić. W dodatku jeszcze warto myśleć o tych wszystkich przedmiotach, które w czasie podróży mają szansę się przemieszczać po całym bagażniku, ponieważ trzeba je jakoś zabezpieczyć.


pirelli p6000
Dodał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na okres zimowy dobraliśmy opony Pirelli p6000, które niesamowicie nam się spodobały, ze względu na swoje kształty.

Podoba Ci się ten tekst? Jeśli masz ochotę uzyskać większą ilość danych, odszukaj www, które ma równie ciekawe dane.

Według fachowca opony winny wytrzymać nawet 7 sezonów. Cena jednostkowa opony Pirelli p6 to prawie 600 złotych, natomiast Pirelli p6000 to niemalże 750 złotych, ale wg nas nie jest to za wiele. Pozostało nam założenie obręczy wraz z zamontowanymi oponami na piasty. Jak na złość, obręcze nie pasują, gdyż nie są one oryginalne. Jeśli spotkał was identyczny kłopot, a nie mieliście pojęcia co zrobić, polecamy pierścienie centrujące, które zezwalają na założenie niepasujących felg do waszego pojazdu. Na koniec, zostało nam przetestowanie pracy komputera samochodowego, do tego przysłużył się program polski vag 4 - polski vag.


9, jaki jest zgodny z systemem Windows 8 i Vista, lecz niestety kosztuje około 1000 złotych za rok.


Nasze auto po zmianie zużytych opon na nowe oraz przetestowaniu działania komputera pokładowego jest gotowe opuścić warsztat. Ty również wymień swe opony na Pirelli, są one bezawaryjne.
2020-09-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.